Jeden z najlepszych obecnie zawodników kategorii półśredniej był zażenowany zachowaniem Jorge Masvidala i Kamaru Usmana na UFC 246. „Gamebred” i mistrz kategorii półśredniej byli obecni podczas gali w Las Vegas, gdzie pasywnie zabiegali o walkę z Conorem McGregorem. Leon Edwards skomentował zachowanie Masvidala i Usmana na swoim profilu na Twitterze.

To było kur*a żenujące widząc dwóch mężczyzn błagających o uwagę innego faceta.

Edwards w przeszłości miał do czynienia zarówno z Masvidalem jak i z Usmanem. Z obecnym mistrzem kategorii półśredniej walczył w grudniu 2015 roku, kiedy to przegrał przez decyzję sędziowską. Nie przegrał w oktagonie od tamtej pory. Z Jorge zawodnik wdał się w konflikt przy okazji jego występu na gali UFC w Londynie w 2019 roku. Podczas wywiadu, którego udzielał Masvidal po walce Edwards zaczął zaczepiać potencjalnego rywala. Wtedy doszło do bójki, w której Jorge trafił ciosami Anglika. 

W kolejnej walce Edwards zmierzy się z Tyronem Woodleyem podczas gali UFC w Londynie. Będzie to główna atrakcja tego wydarzenia.

7 KOMENTARZE

  1. Niby troche w tym racji. Z drugiej strony to prize fighting, wiec kasa jest wazna. Nic nie da wiecej pieniedzy niz walka z Conorem na ten moment.

  2. Jak Leon ogarnie marnego rapera to tylko walka z usmanem mu zostanie chyba że następny będzie błagał o walkę z rudym co już jest w chuj wkurwiające

  3. Chociaż raz się z nim zgadzam w ogólnym ujęciu tego tematu. To jak np. do tej pory Gayczi i Komboj skomleli o pojedynek lub wchodzili Conorowi trąciło cringem już.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.