tomasz narkun
fot. Daniel Szura

Tomasz Narkun (MMA 17-3), który podczas gali KSW 50 pokonał Przemysława Mysialę (MMA 23-10-1) i tym samym obronił tytuł mistrzowski wagi półciężkiej, liczył że w tym w tym roku zawalczy jeszcze raz, o czym pisał jakiś czas temu w mediach społecznościowych.

Mordki robimy show!!! Bronimy Mistrzowskiego Pasa na KSW 52? Nie mam kontuzji jestem w mega formie nie ma na co czekać chcę dać Wam krwawą walkę na najwyższym poziomie sportowym.

Niestety plan Tomka nie został zrealizowany i w tym roku mistrz wagi półciężkiej nie pojawi się już w okrągłej klatce. Jak sam jednak zapowiada, zbliża się jego kolejne starcie.

Zanim jednak zostanie ono ogłoszone, Narkun postanowił się podzielić z fanami swoim  ogólnym spojrzeniem na mieszane sztuki walki i napisał w na Facebooku:

To jest pier#@!$ twarda gra, albo bijesz albo jesteś bity. Chwila Twojego zawahania może skutkować porażką, dlatego najlepsi w tej grze są zimno kalkującymi skur*&^$  To charakteryzuje mistrzów sportów walki, krótko mówiąc w walce nie mają litości. To jest część tej twardej Gry….

Mistrz wagi półciężkiej KSW zaprezentował też fragment swojego treningu.

To jest pier#@!$ twarda gra, albo bijesz albo jesteś bity😱 Chwila Twojego zawahania może skutkować porażką, dlatego najlepsi w tej grze są zimno kalkującymi skur*&^$ 👑 To charakteryzuje mistrzów sportów walki, krótko mówiąc w walce nie mają litości🙏To jest część tej twardej Gry…. This is a fucking hard game, either you hit or you are beaten 😱 The moment of your hesitation may result in failure, that's why the best in this game are coldly counting motherfuckers 👑 This characterizes martial arts champions, in short they have no mercy in combat 🙏This is part of this hard Game…#NARKUNTEAM #narkunomania #future

Publiée par Tomasz Narkun sur Samedi 30 novembre 2019

11 KOMENTARZE

  1. Najlepsi w tej grze są lepsi we wszystkim czym tylko można. Są  lepsi technicznie fizycznie oraz psychicznie. Każdy Cie tam robi Bo zrobił cie odpad z ufc jak zwykłego leszcza.  Albo jestes sportowcem albo pierdolisz od rzeczy o zimności jak jebany  wieszcz nie piśmienny polski.

  2. Czy to zapowiedź rozwiązania kontraktu z KSW?

    nie… jemu dalej się wydaje ze jest MISZCZEM świata mma.

  3. "Chwila Twojego zawahania może skutkować porażką, dlatego najlepsi w tej grze są zimno kalkującymi skur*&^$  To charakteryzuje mistrzów sportów walki"

    Panie Narkun, spokojna głowa, najlepsi i mistrzowie sportów walki walczą w KRS1, Pan się nie martwi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.