szymon kołecki

W tym roku w klatce KSW miało dojść do walki Łukasza Jurkowskiego z Szymonem Kołeckim. Starcie planowane było walką wieczoru gali KSW 55, ale ostatecznie zostało odwołane i przeniesione na późniejszy termin. Dużo wskazywało na to, że może do niego dojść podczas zapowiadanej na grudzień gali KSW. Najpierw jednak Łukasz Jurkowski został zarażony koronawirusem i musiał wycofać się ze starcia, a potem również Szymon Kołecki przeszedł tę samą chorobę. Mistrz olimpijski szykuje się już jednak do kolejnego boju w KSW.

Szymon Kołecki już jakiś czas temu mówił, że po chorobie rozpoczął normalne treningi i stara się wrócić do formy. Teraz natomiast zapowiedział w mediach społecznościowych, że szykuje się do kolejnej walki.

Nie odpuszczam, a wręcz przyspieszam 🙂 – przygotowania do walki nabierają tempa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Szymon Kołecki (@szymonkolecki)

Na razie nie wiadomo kiedy ostatecznie Szymon Kołecki pojawi się w klatce KSW i kto będzie jego kolejnym rywalem. Nie będzie to raczej Łukasz Jurkowski, o czym niedawno powiedział Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW.

Szymon Kołecki po raz ostatni walczył w KSW w grudniu 2019 roku, kiedy to pokonał przed czasem Damian Janikowskiego. Wcześniej wygrał również z Mariuszem Pudzianowskiem.

Szymon Kołecki jest mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów. Do świata MMA trafił w roku 2017. Dziś walczy dla organizacji KSW, ale początkowo bił się dla PLMMA i Babilon MMA. Wybór mniejszych organizacji na początek kariery w świecie sportów walki był świadomą, biznesową decyzją Kołeckiego. Dziś Szymon Kołecki ma za sobą 9 walk na zasadach MMA. Od roku 2019 bije się w organizacji KSW.

12 KOMENTARZE

 1. Juras nie wstawiał ostatnio posta, że wraca do formy? :rofl:

  Za miesiąc wstawi że ma zerową forme i czas wracać

 2. Martin Zawada wrzucił na swoim instagramie post, że przygotowuje się do walki. Czyżby przeciwnik Pana Szymona? Oglądałbym.

  Stójkę ma lepszą, ale Szymon to inteligentny zawodnik. Obali, utrzyma i ubije Niemca 🙂

 3. Rok Panu Szymonowi ta antyludzka organizacja do spóły z otyłym komentatorem zmarnowali. Jaki to jest skandal, ja pierdolę.

 4. Rok Panu Szymonowi ta antyludzka organizacja do spóły z otyłym komentatorem zmarnowali. Jaki to jest skandal, ja pierdolę.

  Nie do końca tak było. Mieli walczyć w maju, ale gala się nie odbyła. Juras się wycofał z gali sierpniowej, a Szymon doznał kontuzji przed październikową galą. A na końcu obaj mieli covid.

 5. Martin Zawada wrzucił na swoim instagramie post, że przygotowuje się do walki. Czyżby przeciwnik Pana Szymona? Oglądałbym.

  Fajne wyzwanie dla Szymona, takie akurat na poziomie, a Zawada też lubiany i bitny; oglądałbym.

  Jedyne co może stać na przeszkodzie, to fakt, że Szymon nie został na takie walki do KSW ściągnięty, tylko na kasowe i medialne zestawienia.

  Czekam.

 6. Martin Zawada wrzucił na swoim instagramie post, że przygotowuje się do walki. Czyżby przeciwnik Pana Szymona? Oglądałbym.

  Szacunek dla obu, charakterni goscie, ale jednak myślę, ze Martin przełamałby Szymona w stójce.

  A gruby obsral zbroje?

 7. A gruby obsral zbroje?

  Robi formę życia. Na razie na kebsach i pikatnym sosiwem na grubości ale kto wie może od jutra…może za miesiąc. Jeden trening , 5 fotek i opisów mediach jak ciężko zapier…trenuje, a potem jak od dłuższego czasu, kontuzja, nie zawiedzie widzów, tylko dla siebie, stary człowiek i może….

 8. Nie do końca tak było. Mieli walczyć w maju, ale gala się nie odbyła. Juras się wycofał z gali sierpniowej, a Szymon doznał kontuzji przed październikową galą. A na końcu obaj mieli covid.

  Coś jak Tony vs Kabib, tylko wszystko odbyło się w ciągu roku.

  A zasadzue nie odbyło. :fjedzia:

 9. A gruby obsral zbroje?

  Boże!! Jak wy mało wiecie o mma i nie potraficie pewnych zdarzeń przewidywać.

  Juras nie tyje, on buduję duża masę mięśniową a co za tym idzie siłę. Dobrze wie że Szymon nie lubi walczyć z cięższymi i silniejszymi przeciwnikami, a takim właśnie będzie Juras. Technika która już ma w połączeniu z olbrzymią masą to będzie naprawdę zabójcze połączenie. Wystarczy usiąść na chłodno i przemyśleć to co napisałem! :brainoverload:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.