szymon kołecki grappling

Szymon Kołecki (MMA 7-1), który podczas grudniowej gali KSW 52 w Gliwicach zmierzy się z Damianem Janikowskim (MMA 4-2), przygotowując się do tego starcia postanowił spróbować swoich sił w grappllingu.

Szymon wziął udział w turnieju No GI Fight Grappler CUP w Mińsku Mazowieckim i zwyciężył w swojej kategorii wagowej. Jak sam napisał w mediach społecznościowych, w trakcie zawodów stoczył dwie walki.

Druga walka do przodu i zwycięstwo podczas turnieju No GI Fight Grappler CUP w Mińsku Mazowieckim. Kolejne bezcenne doświadczenie w sportach walki.

Szymon Kołecki opublikował również materiał wideo ze swoich starć.

Najciekawsze momenty podczas dzisiejszych walk w X Turniej No GI Fight Grappler CUP 2019 w Mińsku Mazowieckim 🙂 MANTO Polska / mantoshop.pl Hydro-Truck sp. z o.o

Publiée par Szymon Kołecki sur Samedi 5 octobre 2019

33 KOMENTARZE

 1. prawdziwy tytan pracy, Pudzian jakby tak trenował to mógłby nawet ten pas KSW zdobyć

   jakby tak trenował, to może by spełnił swoją zapowiedź że będzie mistrzem świata:razz:udziaonicbyniedao::lesnarhappy:

 2. jakby tak trenował, to może by spełnił swoją zapowiedź że będzie mistrzem świata:razz:udziaonicbyniedao::lesnarhappy:

  UFC miało być z tego co pamiętam w pierwszych galach

 3. Pomijam fakt jakiej rangi były te zawody,ale mimo wszystko wielki szacun dla Szymona i liczę na kolejne zwycięstwa niezależnie od formuły i organizacji,prawdziwy sportowiec!

 4. Z tego co pamietam to Szymon ma niebieski pas i wygral w niebieskich pasach. Wagowo to chyba chlopaki odstawali od niego, a co dopiero silowo 🙂

  Ale fajnie ze startuje poza walkami 🙂

 5. Ktoś może orientuje się, z kim i jak Szymon wygrał te walki? Z nagrania sądząc to jedno był trójkąt rekami, ale niestety widziałem tylko listy zwycięzców.

  btw @avalon ma rację, Szymon startował w niebieskich pasach do 97.5 kg. Przeciwnicy na zdjęciach i nagraniach nie prezentowali się zbyt imponująco fizycznie i pewnie siłowo była jeszcze większa różnica, ale fajnie, że próbuje się i rozwija w różnych dziedzinach zamiast machać nowe łaty na płaszczu mięśniowym. No i nikt łącznie z nim samym nie trąbi jak to najpierw zawojuje Polskę, potem UFC, potem pojedzie na tajne kumite, gdzie zmasakruje wyrzutki ze Street Fightera, a na koniec wymiecie mnichów z Shao Lin i wszystkie chińskie filmy w przyszłości będą o skromnym sztangiście z dalekiego kraju, który jako Ukryty Szymon został wszechmistrzem wszechstylowej walki wszechwręcz.

 6. Ktoś może orientuje się, z kim i jak Szymon wygrał te walki? Z nagrania sądząc to jedno był trójkąt rekami, ale niestety widziałem tylko listy zwycięzców.

  btw @avalon ma rację, Szymon startował w niebieskich pasach do 97.5 kg. Przeciwnicy na zdjęciach i nagraniach nie prezentowali się zbyt imponująco fizycznie i pewnie siłowo była jeszcze większa różnica, ale fajnie, że próbuje się i rozwija w różnych dziedzinach zamiast machać nowe łaty na płaszczu mięśniowym. No i nikt łącznie z nim samym nie trąbi jak to najpierw zawojuje Polskę, potem UFC, potem pojedzie na tajne kumite, gdzie zmasakruje wyrzutki ze Street Fightera, a na koniec wymiecie mnichów z Shao Lin i wszystkie chińskie filmy w przyszłości będą o skromnym sztangiście z dalekiego kraju, który jako Ukryty Szymon został wszechmistrzem wszechstylowej walki wszechwręcz.

  Tak jak lista zwycięzców tak prezentowała się cała kategoria wagowa. No namemy, o których nikt nie słyszał po za kolegami z klubu. Może p.Kołecki nie trąbi jaki to wielki sukces ale za jego trener już tak

 7. Tak jak lista zwycięzców tak prezentowała się cała kategoria wagowa. No namemy, o których nikt nie słyszał po za kolegami z klubu. Może p.Kołecki nie trąbi jaki to wielki sukces ale za jego trener już tak

  A jakie Ty nazwiska byś chciał w kategorii niebieskich pasów?

 8. A jakie Ty nazwiska byś chciał w kategorii niebieskich pasów?

  Nick Rodriguez, srebro na tegorocznym adcc :juanlaugh:

 9. Nick Rodriguez, srebro na tegorocznym adcc :juanlaugh:

  No tak, nie sprecyzowałem: kategorii niebieskich pasów na zawodach w Mińsku.

 10. Taki trochę styl ala gamrot czyli bjj tu mało. Typowa zwierzęca siła. Dla mnie to średnie, ale liczy się zwycięstwo.

 11. Taki trochę styl ala gamrot czyli bjj tu mało. Typowa zwierzęca siła. Dla mnie to średnie, ale liczy się zwycięstwo.

  To ty sobie rob technike, a przyjdzie taki fizol jak Szymon i cie poskreca.

  Brawo Szymon! :applause:

 12. To ty sobie rob technike, a przyjdzie taki fizol jak Szymon i cie poskreca.

  Brawo Szymon! :applause:

  Przecież o tym pisze.

 13. Przecież o tym pisze.

  Luz, zabrzmiało to trochę jak foch technicznego zawodnika, który dyskredytuje zwycięstwo Szymona :fjedzia:

  Peace

 14. Cieszy, że Szymon i tę część swojego arsenału szlifuje i testuje. Nie znam rywali więc nie będę oceniał czy byli wymagający na podstawie wysokości lotu. To nie białe pacy wiec o sandbagging Kołęckiego nie ma co oskarżać chociaż w UK zdarza się iż zawodnicy pro mma mogą startować w kategoriach od purpury w górę.

 15. A jakie Ty nazwiska byś chciał w kategorii niebieskich pasów?

  Ja już się łapię, ale do absoluto to narazie nie

 16. prawdziwy tytan pracy, Pudzian jakby tak trenował to mógłby nawet ten pas KSW zdobyć

  Tu nie chodzi o trenowanie tylko o talent , nie chcę tu obrażać Pudziana ale jak to mówi przysłowie z gówna bata nie ukręcisz nawet przez 10 lat czy ile on tam ćwiczy , są antytalenty  średniacy i talenty , Pudzian jest tym pierwszym a Kołecki ostatnim

 17. Tu nie chodzi o trenowanie tylko o talent , nie chcę tu obrażać Pudziana ale jak to mówi przysłowie z gówna bata nie ukręcisz nawet przez 10 lat czy ile on tam ćwiczy , są antytalenty  średniacy i talenty , Pudzian jest tym pierwszym a Kołecki ostatnim

  Pudzian talent do zapasów czy leżenia miał, tylko nie trenował profesjonalnie

  ostatnie lata to już totalna olewka

 18. Obejrzałem filmik. Każdy przeciwnik był przegrany zanim wszedł do klinczu. Wiedział że Kołęcki jest zbyt duzy i silny. Sama osoba Kołeckiego jest dla mnie niewiadomą , gość zamiast stać za swoją kadrą murem to coś namieszał.Jest dziwny, egoistyczny

 19. Obejrzałem filmik. Każdy przeciwnik był przegrany zanim wszedł do klinczu. Wiedział że Kołęcki jest zbyt duzy i silny. Sama osoba Kołeckiego jest dla mnie odpychająca, gość zamiast stać za swoją kadrą murem to coś namieszał. Nie lubię tego typa. Jest dziwny

  niebieski pas w Polsce to kwestia roku treningów, a te zawody to chyba jakaś 5 liga jest

 20. niebieski pas w Polsce to kwestia roku treningów, a te zawody to chyba jakaś 5 liga jest

  Roku treningów? :mjsmile:Chyba w jakimś McDojo, gdzie dodają pasy do każdego powiększonego zestawu.

 21. niebieski pas w Polsce to kwestia roku treningów, a te zawody to chyba jakaś 5 liga jest

  Zależy od częstotliwości i w różnych klubach różny półap, ale swoje trzeba zrobić. Co do zawodów to organizacyjnie z tego co słyszałem nie są wybitne i nie są jakieś duże, a co do poziomu to zawsze mogą się powtarzać nazwiska, jedni jeżdżą tylko na duże inni na każde itp.

 22. Roku treningów? :mjsmile:Chyba w jakimś McDojo, gdzie dodają pasy do każdego powiększonego zestawu.

  O to to, chyba że talent albo z innego sportu chwytanego przechodzisz

 23. Rok czasu na macie i masz blue belt . Nic nadzwyczajnego w dzisiejszych czasach

  W którym to klubie niebieski pas po roku to nic nadzwyczajnego? Podziel się tą wiedzą, bo mnie bardzo zainteresowałeś.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.