martin lewandowski

Organizacja KSW swoją ostatnią galę w tym roku przygotuje już 19 grudnia i będzie to piąte wydarzenia lidera rynku zorganizowane w 2020 roku w Polsce. Na ten rok marka miała jednak jeszcze inne plany związane z galami poza granicami naszego kraju, ale pandemia koronawirusa je pokrzyżowała.

Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, w rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl powiedział jakie rynki były planowane na ostatnie 12 miesięcy.

Mogę tylko powiedzieć, że w 2020 mieliśmy plan powrotu do Chorwacji, powrotu do Londynu i mieliśmy otworzyć nowy kraj, jaki miały być Niemcy.

Lewandowski przyznał też, że organizacja cały czas czeka na uspokojenie się sytuacji na świecie i jak tylko pojawi się możliwość, od razu będzie szykować się do kolejnych zagranicznych wydarzeń.

Jak tylko się pojawi okienko „pogodowe” na pewno będziemy atakowali te kraje. Jest to jeden z naszych strategicznych kroków, które chcemy wykonać w rozwoju federacji KSW.

Martin Lewandowski w rozmowie z Roberto Soldiciem, którą opublikował na Instagramie, powiedział też, że myśli o przygotowaniu chorwackiej gali w dawny rzymski Amfiteatr w Puli jest miejscem, w którym do dziś odbywają się różnego typu wydarzenia artystyczne i sportowe.

9 listopada 2019 roku organizacja KSW po raz pierwszy przygotowała swoją galę w Chorwacji. Wydarzenie odbyło się w Zagrzeb Arenie i przyciągnęło do hali ponad 11 tysięcy kibiców.

Zobacz również: KSW myśli o gali w rzymskim amfiteatrze w Chorwacji

17 KOMENTARZE

 1. a czy glediejtors pod dowództwem potężnych włodarzy zrobią inwazję na Francję albo kraje Skandynawskie, tak jak były kiedyś plany?

 2. Czyli zadecydowane. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz.

  Powszechną mobilizację zacząć czas.

  Polska od Bugu aż do Mozy.

 3. Z Pudzianem w ME mogą cały świat atakować

  Pudzian vs Cro Cop w ME w Chorwacji

  Nie róbcie screenów

 4. Jak wszyscy wiemy słowami lewego można sobie jedynie dupe podcierać on gada tylko po to żeby gadać taka natura tego człowieka

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.