ksw 54 rajewski stepanyan

Informacja prasowa

Sebastian Rajewski (MMA 8-5), młodszy brat znanego już z występów dla KSW Łukasza, zadebiutuje w okrągłej klatce 29 sierpnia. Przedstawiciel sławnego rodu uderzaczy z Płocka spotka się na gali KSW 54 z utytułowanym grapplerem, Armenem Stepanyanem (MMA 6-3), w starciu w kategorii lekkiej. Miejsce odbywania się gali zostanie podane wkrótce.

KSW 54 będzie można zobaczyć wyłącznie w systemie PPV. Ruszyła już sprzedaż dostępów na KSWTV. Bądź na bieżąco i oglądaj gale KSW w aplikacji KSW na urządzeniach mobilnych na iOS i Androidzie!

Sebastian Rajewski przeżywa aktualnie najlepszy moment w dotychczasowej karierze. 28-latek z Płocka wygrał cztery ostatnie pojedynki w niezwykle imponującym stylu. Utytułowany zawodnik sanda i kickboxingu trzy z ostatnich starć kończył przez nokaut i za każdym razem posyłał rywala na deski firmowym wysokim kopnięciem. Skończenie walki z Maciejem Kierzkowskim było jedną z najbardziej efektownych akcji 2019 roku, natomiast ostatnia wygrana z Mariuszem Mazurem bez wątpienia znajdzie się wśród kandydatów do nagrody za nokaut roku 2020.

Armen Stepanyan na co dzień trenuje w uznanym klubie UFD Gym razem z mistrzami KSW w wadze półśredniej i koguciej, Roberto Soldiciem oraz Antunem Raciciem. 24-latek ma bardzo bogatą karierę amatorską i sięgnął między innymi po tytuł Mistrza Polski. Mieszkający w Dusseldorfie zawodnik ma na kocie również szereg medali najważniejszych zawodów grapplingowych nad Wisłą. Na początku kariery MMA Ormianin zanotował serię 4 wygranych przed czasem. W ostatnich dwóch starciach Stepanyan dołożył do rekordu kolejne zwycięstwa. Tym razem podopieczny Ivana Dijakovicia najpierw na gali w Niemczech wypunktował Vugara Bakhshieva, a następnie w Gruzji posłał na deski w trzeciej rundzie Aleksandora Mitidzego.

Aktualna karta walk gali KSW 54

120,2 kg: Izuagbe Ugonoh (MMA 0-0) vs Quentin Domingos (MMA 5-1)
120,2 kg: Michał Andryszak (MMA 20-8) vs Michał Kita (MMA 19-11-1)
70,3 kg: Maciej Kazieczko (MMA 6-1) vs Marian Ziółkowski (MMA 21-7)
61,2 kg: Paweł Polityło (MMA 4-2) vs Bogdan Barbu (MMA 16-11)
70,3 kg: Sebastian Rajewski (MMA 8-5) vs Armen Stepanyan (MMA 6-3)

14 KOMENTARZE

  1. Bez urazy ale widze ze ksw bierze juz byle kogo zeby tylko zapchac karte walk… Pozniej zawodnik walczy raz w roku bo ciagle biora kogos nowego…

  2. Po co KSW ściąga do siebie takich średniaków? Obu tych zawodników łączy to, że zdominował ich Kacper Formela.

  3. I oczywiście dwoch zawodnikow od tych samych menadżerów , Rajewski z Artnoxu od Gwoździa i Stepanyan od Dijakovicia z UFD Gym. Dwoch dostarczycieli zawodnikow do KRSu Artur Gwóźdź i Ivan Dijakovic  , Dijakovic i Gwóźdz , jak ci menadżerowie beda z taka czestotliwośćia dostarczac swoich zawodnikow do KRSu to predzej czy pozniej padnie jakis rekord, pobija nawet rekordy mistrza Kawulskiego co graniczy z cudem :kawulpokapoka:

  4. Biorą każdego kto umie efektownie wejść do klatki i prawdopodobnie nie wsadzi palca w oko w pierwszej rundzie :rutekajak:

  5. Pod względem nazwisk rozpiska nie powala, może chociaż wwlki będą dobre, bez kalkulacji i obfitujace w skończenia. Nie mam nic przeciwko kontraktowaniu nowych twarzy, zawsze to ciekawsze i jest szansa, że ktoś odpali. Ale na Boga, niech robią więcej gal, kiedy oni wszyscy mają walczyć. To jest nic innego jak marnowanie potencjału.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.