Borys

Miniony tydzień przyniósł wiele dobrych wiadomości dla polskiego MMA. Joanna Jędrzejczyk dowiedziała się, kiedy zawalczy o pas UFC w wadze słomkowej, a fani mieszanych sztuk walki w Polsce poznali datę i miejsce gali KSW 30. Znane są już pierwsze nazwiska, które pojawią się w Poznaniu. 

Poniżej przegląd zestawień z poprzednich siedmiu dni.

Tydzień: 12.01-18.01 (3. tydzień 2015 roku)

ŚWIAT

UFC

1. UFC on Fox 14: Gustafsson vs. Johnson, 24 stycznia, Sztokholm, Szwecja
145 lbs: Paul Redmond (10-4) vs. Mirsad Bektic (8-0)

2. UFC Fight Night: Thompson vs. Thatch, 14 lutego, Broomfield, Kolorado, USA
145 lbs: Chas Skelly (13-1) vs. Jim Alers (13-1)

3. UFC 184: Weidman vs. Belfort, 28 lutego, Los Angeles, Kalifornia, USA
170 lbs: Tim Means (22-6-1) vs. Dhiego Lima (10-2)
155 lbs: Tony Ferguson (17-3) vs. Yancy Medeiros (11-2)

4. UFC 185: Pettis vs. Dos Anjos, 14 marca, Dallas, Teksas, USA
155 lbs: Daron Cruickshank (16-5) vs. Beneil Dariush (9-1)
155 lbs: Ross Pearson (16-8) vs. Sam Stout (20-10-1)
115 lbs: Carla Esparza (10-2) vs. Joanna Jędrzejczyk (8-0)
185 lbs: Elias Theodorou (10-0) vs. Roger Narvaez (7-1)
170 lbs: Johny Hendricks (16-3) vs. Matt Brown (19-12)
125 lbs: Sergio Pettis (12-1) vs. Ryan Benoit (7-3)
125 lbs: Henry Cejudo (7-0) vs. Chris Cariaso (17-6)

5. UFC Fight Night, 4 kwietnia, TBA, TBA
145 lbs: Dustin Poirier (16-4) vs. Carlos Diego Ferreira (11-1)

6. UFC on Fox 15: Rockhold vs. Machida, 18 kwietnia, Newark, New Jersey, USA
185 lbs: Eddie Gordon (7-2) vs. Chris Dempsey (10-2)
115 lbs: Paige VanZant (4-1) vs. Felice Herrig (10-5)
155 lbs: Jim Miller (24-5) vs. Paul Felder (10-0)

7. UFC 186: Dillashaw vs. Barao 2, 25 kwietnia, Montreal, Quebec, Kanada
135 lbs: T.J. Dillashaw (11-2) vs. Renan Barao (33-2)
205 lbs: Quinton Jackson (35-11) vs. Fabio Maldonado (22-7)
170 lbs: Rory MacDonald (18-2) vs. Hector Lombard (35-4-1)
185 lbs: Michael Bisping (25-7) vs. C.B. Dollaway (15-6)
185 lbs: Patrick Cote (20-9) vs. Joe Riggs (40-15)
155 lbs: Olivier Aubin-Mercier (5-1) vs. David Michaud (8-1)
135 lbs: Valerie Letourneau (6-3) vs. Jessica Rakoczy (1-4)

POLSKA

Absolute Championship Berkut 13, 31 stycznia, Płock, Polska
70 kg: Amirkhan Adaev (6-1) vs. Taras Sapa (9-2)

KSW 30, 21 lutego, Poznań, Polska
77 kg: Borys Mańkowski (16-5-1) vs. TBA
77 kg: Rafał Moks (10-6) vs. Aslambek Saidow (15-4)
52 kg: Karolina Kowalkiewicz (7-0) vs. TBA
66 kg: Anzor Azhiev (5-1) vs. TBA

XCage 7/PLMMA 50, 13 marca, Toruń, Polska
70 kg: Adrian Zieliński (13-3) vs. TBA
93 kg: Hracho Darpinyan (12-7-1) vs. TBA
Paweł Trybała (0-0) vs. TBA
84 kg: Tymoteusz Pledziewicz (2-2-1) vs. TBA

ODWOŁANE

UFC on FOX 14: Gustafsson vs. Johnson, 24 stycznia, Sztokholm, Szwecja
145 lbs: Alan Omer

Absolute Championship Berkut 13, 31 stycznia, Płock, Polska
84 kg: Albert Odzimkowski 

UFC Fight Night: Thompson vs. Thatch, 14 lutego, Broomfield, Kolorado, USA
170 lbs: Matt Brown

UFC 184: Weidman vs. Belfort, 28 lutego, Los Angeles, Kalifornia, USA
185 lbs: Ronald Souza (21-3) vs. Yoel Romero Palacio (9-1)

Tydzień II

Tydzień I

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.