Michał MichalskiPodczas gali KSW 58 do okrągłej klatki powróci Michał Michalski i zmierzy się w niej z Aleksandarem Rakasem. Polak liczy na to, że najbliższe zwycięstwo otworzy mu drzwi do walki o pas.

Michał Michalski wygrał dwa ostatnie boje w klatce KSW. Podczas KSW 48 znokautował Savo Lazica, a na gali KSW 52 wygrał przed czasem z Albertem Odzimkowskim. Michał nie kryje, że liczy na trzecie zwycięstwo i wejście na szczyt swojej kategorii wagowej.

Moim marzeniem jest pas organizacji KSW. Jak dołożę do swojego rekordu trzecie zwycięstwo z rzędu, to bardzo chciałbym o niego zawalczyć. Mam 31 lat, czas leci i myślę, że teraz jest najlepszy moment na to, żeby to zrobić.

W rozmowie dla KSW Michalski powiedział również, że początkowo szykował się na innego przeciwnika, ale ostatecznie padło na Rakasa.

Rywal wydaje się być silnym zawodnikiem. Tak jak ja wywodzi się ze sportów stójkowych. Ma jednak za sobą ponad roczną przerwę od startów.

Do starcia Michała Michalskiego z Aleksandarem Rakasem dojdzie już 30 stycznia, podczas gali KSW 58.

Podczas nadchodzącego wydarzenia kibice zobaczą między innymi starcie o pas mistrzowski wagi koguciej pomiędzy niepokonanym Salahdine’em Parnasse i Danielem Torresem oraz bój Szymona Kołeckiego z Martinem Zawadą.

7 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.