Były zawodnik KSW, walczący w wadze ciężkiej Hatef „Król Persji” Moeil po swoim ostatnim zwycięstwie rzucił wyzwanie do walki Pudzianowi!

Niemiecki zawodnik pochodzenia irańskiego, od czasu przegranej z Marcinem Wójcikiem na gali KSW 42 w marcu 2018 roku, pokonał między innymi byłego mistrza UFC Ricco Rodrigueza oraz Jamesa McSweeneya. W sobotę po szybkiej wygranej nad Wesleyem Martinsem Gracie De Almeidą zdradził, że chce zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim:

Wczoraj zdobyłem trzeci tytuł w tym roku i zaliczyłem szóste zwycięstwo z rzędu. Jestem najlepszy zawodnikiem w wadze ciężkiej z Niemiec i jednym z najlepszych w wadze ciężkiej w Europie. Myślę, że nadszedł czas, aby zawalczyć przeciwko Pudzianowi. Mariusz pokonał w ostatniej walce mojego kolegę z drużyny Erko Juna i mam zamiar go pomścić. Pudzian wyślij mi datę i miejsce walki!

Poniżej lista ostatnich walk Moeila:

https://www.instagram.com/p/B5ii1Xio_pR/

https://www.instagram.com/p/B3afKwGnMAy/

54 KOMENTARZE

 1. Jestem najlepszy zawodnikiem w wadze ciężkiej z Niemiec i jednym z najlepszych w wadze ciężkiej w Europie. Myślę, że nadszedł czas, aby zawalczyć przeciwko Pudzianowi.

  Jeden z najlepszych w Europie, więc sądzi, że nadszedł czas NA PUDZIANA :mjsmile:

  (z całym szacunkiem dla Mariusza)

 2. Kolego Hatfu, nie rozumie kolega elementarnych zasad. Jeśli przegrywa się z Marcinem Wojcikiem w krs1, po ultra chujowej walce, to w tymże krs1 nie walczy się z Mariuszem Pudzianowskim. No po prostu kurwa no nie.

 3. Pudzian Mcgrzegorzem KSW każdy go wyzywa kto tylko może.

  Pudzian Ty KSW McGregorze,

  Każdy Cię wyzywa kto tylko może,

  Tanio Ty jednak nie sprzedasz skóry,

  Cierpliwyś więc ugotujesz kamień z Tatrzańskiej góry.

  ~autor nieznany

 4. Pudzian Ty KSW McGregorze,

  Każdy Cię wyzywa kto tylko może,

  Tanio Ty jednak nie sprzedasz skóry,

  Cierpliwyś więc ugotujesz kamień z Tatrzańskiej góry.

  ~autor nieznany

  :deniroclap::deniroclap::deniroclap::deniroclap::wow::wow:

  :benny::benny::benny::deniro::deniro::deniro:

 5. Król Persji… Wymyślił. To ja jestem Król Lew.

  Starego Mario chce bić. Na fightmatrixie jest w rankingu obok naszego streamera gamingowego – Bediego (kiedyś Bedorf). Może jakiś pojedynek w csa 1vs1?

  W ogóle o co chodzi z tym, że w ufd gym sami emigranci walczą. Każdy niby Niemiec, a każdy jakiś król Albani czy Ugandy?

 6. Każdy niby Niemiec

  Potrafisz wymienić jakiś Hansów albo Helmutów którzy coś tam walczą? Mi do głowy żaden Niemiec nie przychodzi, to chyba stąd takie zatrzęsienie emigrantów. We Francji chyba jest podobnie.

 7. Potrafisz wymienić jakiś Hansów albo Helmutów którzy coś tam walczą? Mi do głowy żaden Niemiec nie przychodzi, to chyba stąd takie zatrzęsienie emigrantów. We Francji chyba jest podobnie.

  No właśnie nie specjalnie dlatego pytam. Nie przyjmują tam Niemców?

 8. Potrafisz wymienić jakiś Hansów albo Helmutów którzy coś tam walczą? Mi do głowy żaden Niemiec nie przychodzi, to chyba stąd takie zatrzęsienie emigrantów. We Francji chyba jest podobnie.

  No właśnie nie specjalnie dlatego pytam. Nie przyjmują tam Niemców?

  Nick Hein… dobra, ja chyba tyle

 9. Potrafisz wymienić jakiś Hansów albo Helmutów którzy coś tam walczą? Mi do głowy żaden Niemiec nie przychodzi, to chyba stąd takie zatrzęsienie emigrantów. We Francji chyba jest podobnie.

  Kiedyś w TUFie był  jeden Niemiec, ale chyba też był przypalony.

 10. nie ma ich zbyt wiele, ale na przykład są Nick Hein, Christian Eckerlin ,Stephan Pütz, Daniel Weichel, Max Coga, Robert Lau, Rene Runge, Jonas Billstein, Dustin Stoltzfus, Katharina Lehner i Maurice Adorf (ta kopia connora)

 11. Potrafisz wymienić jakiś Hansów albo Helmutów którzy coś tam walczą? Mi do głowy żaden Niemiec nie przychodzi, to chyba stąd takie zatrzęsienie emigrantów. We Francji chyba jest podobnie.

  Czekaj ja znam:

  Karl Amossou

  Abu Azaitar

  Lom Ali Eskijew

  Aziz Karaoglu

  Peter Sobotta i Dawid i Martin Zawada no sami niemcy

  :lesnarhappy:

 12. To jest ten krol presji, ktory w walce z Wojcikiem umarl z powodu braku tlenu?

  Idealny dla Mario.

  Po walce obu pod respirator.

 13. Potrafisz wymienić jakiś Hansów albo Helmutów którzy coś tam walczą? Mi do głowy żaden Niemiec nie przychodzi, to chyba stąd takie zatrzęsienie emigrantów. We Francji chyba jest podobnie.

  No właśnie nie specjalnie dlatego pytam. Nie przyjmują tam Niemców?

  Nick Hein… dobra, ja chyba tyle

  Kiedyś w TUFie był  jeden Niemiec, ale chyba też był przypalony.

  nie ma ich zbyt wiele, ale na przykład są Nick Hein, Christian Eckerlin ,Stephan Pütz, Daniel Weichel, Max Coga, Robert Lau, Rene Runge, Jonas Billstein, Dustin Stoltzfus, Katharina Lehner i Maurice Adorf (ta kopia connora)

  Czekaj ja znam:

  Karl Amossou

  Abu Azaitar

  Lom Ali Eskijew

  Aziz Karaoglu

  Peter Sobotta i Dawid i Martin Zawada no sami niemcy

  :lesnarhappy:

  Widze ze wszyscy juz zapomnieli legende i krola niemieckiego mma w postaci Dennisa Sivera!

 14. Bring it on!!!!!

  Takich właśnie przeciwników ksw musi ściągać dla Maryjuszka.

  Dużych chłopów,o których krążą legendy,że wyrywają drzewa z korzeniami, zabijają byki ciosem śmierci,albo dmuchnięciem zawracają burzowe chmury na niebie.

  :lesnarhappy:

 15. To jest ten krol presji, ktory w walce z Wojcikiem umarl z powodu braku tlenu?

  Jaka organizacja taki krol…

 16. Widze ze wszyscy juz zapomnieli legende i krola niemieckiego mma w postaci Dennisa Sivera!

  W sensie ten rusek?

 17. Potrafisz wymienić jakiś Hansów albo Helmutów którzy coś tam walczą? Mi do głowy żaden Niemiec nie przychodzi, to chyba stąd takie zatrzęsienie emigrantów. We Francji chyba jest podobnie.

  W niemieckim rapie też prawie wszyscy to emigranci z Turcji, Bośni itd…

 18. Widze ze wszyscy juz zapomnieli legende i krola niemieckiego mma w postaci Dennisa Sivera!

  Bo to taka bardziej Syberyjska legenda

 19. Widze ze wszyscy juz zapomnieli legende i krola niemieckiego mma w postaci Dennisa Sivera!

  Pamiętam, ale on się w Rosji urodzil i nie wiedziałem jak to potraktowac:lol:

 20. Nie tyle  co niemców czy francuzów nie jara MMA, co po prostu są słabsi od uchodźców w swoim kraju i to praktycznie we wszystkich sportach, podobnie w krajach skandynawskich, podobnie w piłce nożnej i to można zauważyć już od dawna

 21. Nie tyle  co niemców czy francuzów nie jara MMA, co po prostu są słabsi od uchodźców w swoim kraju i to praktycznie we wszystkich sportach, podobnie w krajach skandynawskich, podobnie w piłce nożnej i to można zauważyć już od dawna

  Po prostu Niemcy czy Francuzi idą na uczelnię, do pracy a ci obywatele pochodzenia bliskowschodniego i afrykańskiego wolą zamiast tego zająć się sportem który nie wymaga edukacji i kwalifikacji na starcie a daje szansę na potencjalnie dużą kasę.

  Sami są w większości z rodzin o niskim statusie społecznymni materialnym.

  I nie mówię o uchodźcach.

  To w większości ludzie urodzeni w Europie,czasem w drugim lub trzecim pokoleniu.

 22. Dobre by to było ten Moeil spokojnie ogarnie Pudziana ,z Wójcikiem przejebal ale byl bez przygotowania bo wszedl na 2 dni przed walka bo Chris Fields nie mogl dotrzec do Polski przez opady sniegu ,  a i tak Wojcik w niego uderzal a ten stal jak gdyby nigdy nic , jak przejdzie pelny oboz przygotowawczy to Buzianocnika wciągnie dupą.

 23. Po prostu Niemcy czy Francuzi idą na uczelnię, do pracy a ci obywatele pochodzenia bliskowschodniego i afrykańskiego wolą zamiast tego zająć się sportem który nie wymaga edukacji i kwalifikacji na starcie a daje szansę na potencjalnie dużą kasę.

  Sami są w większości z rodzin o niskim statusie społecznymni materialnym.

  I nie mówię o uchodźcach.

  To w większości ludzie urodzeni w Europie,czasem w drugim lub trzecim pokoleniu.

  To też jest prawda, ale nie zmienia to faktu, że Ci którzy się biorą jednak za sport, są gorsi od uchodźców

 24. Tak z ciekawości zobaczcie sobie młodzieżową reprezentacje Francji, to poprostu jebniecie… a wgl wrzuce:

  Normalnie wyglądają.

 25. Przecież Mario zebrał jeden z większych wpierdoli w swojej karierze. Za co ten książę Persji chce się mścić? Za to, że Mario przeleżał?

 26. Mariusz pogromca królów, ja bym tam Pudziana nie skreślał jak nie da się poddać albo znokautować to decyzję jest jego cyrkowcy już o to zadbają jak z Jamesem T.

 27. Tak z ciekawości zobaczcie sobie młodzieżową reprezentacje Francji, to poprostu jebniecie… a wgl wrzuce:

  Toś się chłopie obudził. Jak w 1998 zdobywali Mistrzostwo Świata, to już wtedy rodowitych bialutkich jak mąka Francuzów można było policzyć na jednej ręce i to łącznie ze sztabem trenerskim.

 28. Trzeba zapytać Lewego, czy ten Pers jest "wyjątkowo" niebezpieczny, i czy ma "piekielnie" silny cios. Jeśli tak, to może walczyć z "najsilniejszym" i "najbardziej" doświadczonym ciężkim w Polsce.

 29. Toś się chłopie obudził. Jak w 1998 zdobywali Mistrzostwo Świata, to już wtedy rodowitych bialutkich jak mąka Francuzów można było policzyć na jednej ręce i to łącznie ze sztabem trenerskim.

  Miałem wtedy 3 lata :muttley:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.