ksw 57 tomasz drwal kincl

Patrik Kincl pokonał Tomasza Drwala w pierwszej rundzie na gali KSW 57! Debiutujący w klatce KSW Czech był lepszy od „Gorilli” w stójce, ostatecznie nokautując go w końcówce odsłony.

Patrik Kincl nokautuje Tomasza Drwala! 🔥🔥🔥Czech wrzuca pierwsze 10 000 zł do puli akcji "raKOut" eFortuna.pl.

Opublikowany przez KSW Sobota, 19 grudnia 2020

Czech rozpoczął starcie od niskiego kopnięcia, Polak odpowiedział tą samą techniką. Kincl punktował lewym prostym, natomiast to Drwal napierał do przodu, starając się zagonić rywala pod siatkę. Patrik aktywnie pracował na nogach i trafiał Tomasza z pełnego dystansu. Mniej mobilny „Gorilla” był wyraźnie wolniejszy od swojego przeciwnika. Drwal bił przede wszystkim low kickami, Kincl częściej korzystał z technik bokserskich. Patrik w końcu naruszył Tomasza w stójce, ten wycofał się zamroczony i starał się bronić obaleniem. Kincl kontynuował ofensywę, na głowę Drwala spadła seria kilkudziesięciu mocnych ciosów. Polak ostatecznie nie wytrzymał naporu rywala i padł znokautowany na matę po mocnym prawym ze strony Czecha.

83,9 kg: Patrik Kincl pok. Tomasza Drwala przez KO, runda 1, 4:23

Pełne wyniki gali KSW 57

29 KOMENTARZE

 1. Rywal za mocny, ale paradoksalnie w moim odczuciu Drwal wygladal zwawiej w tej walce niz poprzedniej. Byc moze Drwal moze dac jeszcze kilka fajnych walk ale z Polakami.

 2. Rywal za mocny, ale paradoksalnie w moim odczuciu Drwal wygladal zwawiej w tej walce niz poprzedniej. Byc moze Drwal moze dac jeszcze kilka fajnych walk ale z Polakami.

  No, bo Czesi za mocni

 3. Rywal za mocny, ale paradoksalnie w moim odczuciu Drwal wygladal zwawiej w tej walce niz poprzedniej. Byc moze Drwal moze dac jeszcze kilka fajnych walk ale z Polakami.

  Moim zdaniem, też wyglądał żwawiej, nawet dobrze kiwał ciosy i widział pewnie sporo tych ciosów co dostawał, tylko że nie ta szybkość. Szkoda, że od razu nie próbował zapasów bo na podłączeniu całkiem dobra była ta próba obalenia.

 4. Liczył ktoś, że Drwal po takiej przerwie coś zrobi? Musiało go przycisnąć finansowo, że wrócił bo KO na nim było pewne

  Liczyłem, że będzie mniej rdzawo wyglądał niż w poprzedniej i imo był żwawszy. Łeb zawsze miał twardy, także niekoniecznie był na takiej straconej pozycji teoretycznie.

 5. Kanapka drwala nie będzie tego wieczoru najchętniej wybieranym burgerem. Liczyłem do końca, że Tomek przetrwa, sklinczuje i dotrwa ale Kincl zbyt cwany by mógł to przepuścić.

 6. To już są tylko wyjścia po wypłatę i promocję swoich biznesów, nie ma ognia, agresji, presji sportowej. Nie dziwi mnie, że odcina kupony, ale żal patrzeć na tak poniewieraną legendę.

 7. Sądziłem że w poprzedniej walce był tak wolny bo kumulował energię na przyszłość a to sportowa starość przyszła.

  Ale alkohol zareklamowany:

  ,,Lumberhill dosłownie ścina z nóg"

  :muttley:

 8. Tomek bardzo wolny, tylko starcia z weteranami.

  Może rewanż z Materlą?

  Nawet z beznadziejnym materla mialby problem na ta chwile. Raczej znowu plecy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.