Lewandowski Martin KSW 51 Chorwacja
Martin Lewandowski

Pierwsza gala KSW w Chorwacji odbędzie się 9 listopada. Początkowo KSW myśląc o gali na Bałkanach celowało w Serbię, ale ostatecznie wybór padł na Chorwację. O tym co spowodowało tę zmianę opowiedział Martin Lewandowski, współtwórca marki KSW, w rozmowie dla serwisu Sport.pl.

Nie dogadałem się w Serbii tak, jak chciałem. W Chorwacji wszystko od razu potoczyło się bardzo płynnie. Otrzymałem nawet wsparcie i patronat Milana Bandicia, burmistrza Zagrzebia. Odwiedziłem także Mirko „Cro Copa” Filipovicia u niego w domu, gdzie ma również sale treningową. Zrobiliśmy porządny, ponad dwugodzinny, trening, a później zaprosiłem go na kolację, aby pogadać o wsparciu KSW w Zagrzebiu. Śmiało mogę powiedzieć, że stał się przyjacielem KSW.

Lewandowski dodał również, że chciałby na stałe zagościć w tym rejonie Europy.

Jesteśmy tam bardzo cenioną organizacją, więc mamy dużą siłę przebicia. Głęboko wierzę, że Bałkany zostaną naszym drugim domem, a właściwie to trzecim, bo jest jeszcze Anglia, gdzie zrobiliśmy już trzy gale i zamierzamy wracać tam, co roku.

W rozmowie poruszono również temat inwestora w organizacji KSW, o którym sporo mówiło się już przy okazji pierwszych zagranicznych gal organizacji.

Jesteśmy na etapie rozglądania się po rynku, ale nie będziemy niczego robić w pośpiechu. Jesteśmy przedsiębiorcami z wieloma pomysłami. Nasze życie jest związane z KSW. Nasza federacja wymaga obecnie rozwinięcia brandu na kolejnych rynkach europejskich. Zawsze pewniej stąpa się po ziemi, gdy masz wsparcie mocnego partnera na rynku, który zamierzasz podbić.

Cała rozmowa do przeczytania tutaj.

30 KOMENTARZE

 1. Wszystko fajnie i wszystko spoko. Czekam na wysyp chorwackich kapoków i serbskich nosorożców w kaczłejtowych turniejach o pas legendarnego jugola. :jjsmile:

  Człowiek powinien się cieszyć, ale  jakoś nie może. :matt: Doświadczyliśmy tej ekspansji na wyspy i oprócz ściągania hajsu z polonii to nic się tam ciekawego nie wydarzyło, ba typki co miały budować legendarność krsowych mistrzów zdominowały swoje kategorie wagowe :jjsmile:

  Hipotetycznie ekspansja na Bałkany to dobry pomysł.

 2. Co do tego przyjaciela KSW, to nie wiem, czy przyjaźń można kupić. Z tym tekstem to ktoś chce tylko dobry geszeft zrobić: albo CroCop wyciągnąć większy hajs za promocję, albo KSW podeprzeć się znanym nazwiskiem… nie, to nie dymanie, tylko zwykły biznes. I jest ok.

  O już wiem! Może to Levi chce nas, telewidzów, na parę pln za PPV naciągnąć?

 3. Nie dogadałem się w Serbii tak, jak chciałem. W Chorwacji wszystko od razu potoczyło się bardzo płynnie.

  Czyli w Serbii nie chceli dorzucić się do wynajmu hali, a w Chorwacji dali halę za darmo. :razz:utinlaugh:

 4. Dyskoteke na Bałkanach by otworzył to by pewnie wyszedł na swoje. Nie byłem tam w żadnej, która świeciłaby pustkami. Wszystkie nabite, skubańce lubią się bawić. Gala nieznanej organizacji mma, to już niekoniecznie musi się tam opłacić

 5. KSW jest trochę jak Brat Pudziana, niby przypakowany i utalentowany, ale to jednak Mariusz spija śmietanę.

 6. CroCop ma fatalną opinię w branży. Także nie rozumiem podniety Kelnera, zapłacili mu to zrobi marketingową robotę. Proste. Tu nie ma żadnej głębszej przyjaźni. Nawet im kibicuje żeby się udało, bo kolejna słaba i mało dochodowa gala może ich bardzo wyhamować.

 7. CroCop ma fatalną opinię w branży. Także nie rozumiem podniety Kelnera, zapłacili mu to zrobi marketingową robotę. Proste. Tu nie ma żadnej głębszej przyjaźni. Nawet im kibicuje żeby się udało, bo kolejna słaba i mało dochodowa gala może ich bardzo wyhamować.

  bilety schodzą słabo, a są po 20 zł

  pytanie ile miasto do tego dokłada, no ale jak 3/4 hali będzie puste to ich więcej możemy nie zobaczyć

 8. Oczywiście, że znani. Mnóstwo kibiców chodzi w koszulkach Lewandowskiego na plecach, z przodu mając herb krs cholernie podobny do herbu Bayernu.

 9. Nie dogadałem się w Serbii tak, jak chciałem. Miasto chce inaczej wydawać pieniądze, niż na filmy Kawulskiego.


  Lewandowski dodał również, że chciałby na stałe zagościć w tym rejonie Europy.


  Jesteśmy tam bardzo cenioną organizacją, więc mamy dużą siłę przebicia i bilety po 20zł,  jak do objazdowego cyrku 'Arena'.

 10. Dobra legenda to podstawa, a Kawul i Lewy bajki to mogli by w przedszkolu opowiadać bo maja ta umiejernisc opanowana na b.wysokim poziomie

 11. bilety schodzą słabo, a są po 20 zł

  pytanie ile miasto do tego dokłada, no ale jak 3/4 hali będzie puste to ich więcej możemy nie zobaczyć

  Większość miast dokłada do tego interesu i są przypadki, że nawet za friko udostępniają hale.

 12. Większość miast dokłada do tego interesu i są przypadki, że nawet za friko udostępniają hale.

  1/3 hali na 15k ludzi ciężko sukcesem nazwać

  rozpiska praktycznie samymi Chorwatami jest, mocne nazwiska, a i tak schodzą mocno przeciętnie

  widać ile te lajki Juna są warte

 13. 1/3 hali na 15k ludzi ciężko sukcesem nazwać

  rozpiska praktycznie samymi Chorwatami jest, mocne nazwiska, a i tak schodzą mocno przeciętnie

  widać ile te lajki Juna są warte

  Samych Chorwatów? Ilu ich tam naliczyłeś?

 14. Oczywiście, że znani. Mnóstwo kibiców chodzi w koszulkach Lewandowskiego na plecach, z przodu mając herb krs cholernie podobny do herbu Bayernu.

  Ci źli Bawarczycy kopiują pomysły KSW…

 15. No tak, wielka rozpoznawalność na Bałkanach. Co ma chłop mówić? Ze wyjdzie jak wyjdzie? Ze tak na prawdę, to nikt nic nie wie o KSW i jej dwóch właścicielach? Nie wiem, ale nie wydaje mi się, żeby soldic i reszta przyciągnęła jakieś wielkie tłumy. To nie jest tak jak z dyskotekami na wsi, ze jak przyjeżdża Bayerfull to pełna sala i wójt wstęgę przecina.

 16. No tak, wielka rozpoznawalność na Bałkanach. Co ma chłop mówić? Ze wyjdzie jak wyjdzie? Ze tak na prawdę, to nikt nic nie wie o KSW i jej dwóch właścicielach? Nie wiem, ale nie wydaje mi się, żeby soldic i reszta przyciągnęła jakieś wielkie tłumy. To nie jest tak jak z dyskotekami na wsi, ze jak przyjeżdża Bayerfull to pełna sala i wójt wstęgę przecina.

  póki co nie sprzedali nawet 1/4 hali na 15k ludzi, a bilety są za 20 zł

  Soldic nie walczy

 17. A gdzie te bilety po 20 zł? Ty jakiś upośledzony jesteś dziecko?

  50 kun to jakies 25 zl, o co sie prujesz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.