pudzianowski bombardier Serigne Ousmane Dia

Mariusz Pudzianowski, którego rywalem podczas gali KSW 59 będzie legenda senegalskich zapasów, Serigne Ousmane Dia, zdaje sobie sprawę z tego, że kluczem do sukcesu w tym boju może być utrzymanie walki w stójce.

Mariusz, który w trakcie walki zamierza ważyć około 125 kilogramów, w rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl przyznał, że będzie starał się unikać konfrontacji parterowej z Serigne.

Szybkość może być po mojej stronie. To jest zapaśnik i trzeba będzie uważać, żeby nie obalił. Co prawda mnie ciężko położyć, ale gdy wejdzie efekt zmęczenia, to można samemu się wyłożyć. To kawał chłopa i gdyby się na mnie położył, to mamo ratuj.

„Pudzian” stawia również na to, żeby starczyło mu tlenu na wyczerpujący bój.

Pracujemy przede wszystkim nad wydolnością, bo w tej walce będzie liczyło się kto kogo przetrwa.

Mariusz Pudzianowski wraca do klatki po najdłuższej przerwie w karierze. Pięciokrotny zdobywca tytuły „Najsilniejszego człowieka na ziemi” miał pojawić się na gali KSW 53 w marcu zeszłego roku, ale kontuzja wyeliminowała go z tego wydarzenia. „Pudzian” wystąpi na KSW 59 po tym, jak na pierwszej chorwackiej gali KSW odprawił ciosami w drugiej rundzie Erko Juna. Mieszkaniec Białej Rawskiej do tej pory pięciokrotnie walczył na galach KSW w Łodzi, z czego trzykrotnie w najważniejszych starciach wieczoru i trzykrotnie cieszył się z wygranej.

„Bombardier” to jedna z trzech największych legend narodowego sportu swojego kraju, jakim są senegalskie zapasy. Ousmane Dia dwukrotnie – w 2002 oraz 2014 – został mistrzem świata w tym sporcie i sięgnął po tytuł „The King of the Arena”. W 2018 roku Senegalczyk postanowił przenieść się do świata MMA i jak do tej pory jest niepokonany. Nazywany również przez fanów „B52″ zawodnik oba stoczone pojedynki wygrał przez nokauty, a łącznie potrzebował na to jedynie 2 minut i 11 sekund. Senegalczyk zwyciężył z innym topowym zapaśnikiem Amadou Papisem „Rocky Balboa” Konezem oraz czołowym brytyjskim mistrzem walk na gołe pięści, Danem Podmore’em.

41 KOMENTARZE

 1. To jest zapaśnik i trzeba będzie uważać, żeby nie obalił

  Bardzo ciekawe:zakręcony:

  Co prawda mnie ciężko położyć

  Tak, jasne

  :jjsmile:

  Pracujemy przede wszystkim nad wydolnością, bo w tej walce będzie liczyło się kto kogo przetrwa.

  Chyba kto przetrwa pierwsze, i zarazem jedyne w tej walce, dwie minuty

 2. Jest szansa, że po raz pierwszy Mario może mieć lepsze (o jakieś 30 sekund) cardio od rywala. Jeżeli zawalczy mądrze i da chłopu pobiegać za sobą, to zawał serca powinie załatwić robotę za Pudzillę.

 3. Szybkość może być po mojej stronie. To jest zapaśnik i trzeba będzie uważać, żeby nie obalił. Co prawda mnie ciężko położyć, ale gdy wejdzie efekt zmęczenia, to można samemu się wyłożyć. To kawał chłopa i gdyby się na mnie położył, to mamo ratuj.

  Przeczytane głosem Pudziana :antonio: As always:goldi:

 4. Arbi będzie na sparingach, idealnie naśladował tego Bombowca 🙂

  A jeżeli ktoś myśli że ten przeciwnik coś zdziała to polecam obejrzeć jego walki, gość jest kompletnie nieruchomy, on tylko człapie, ma kondycji na góra minutę, nic w stójce nie potrafi, jego taktyka to doczłapać, docisnąć i na ziemi ubić. Mariusz go rozniesie w pył. Tylko pytanie po co taka walka?

 5. Jest szansa, że po raz pierwszy Mario może mieć lepsze (o jakieś 30 sekund) cardio od rywala. Jeżeli zawalczy mądrze i da chłopu pobiegać za sobą, to zawał serca powinie załatwić robotę za Pudzillę.

  Z tym lepszym cardio Pudziana to bym polemizował. Nie zapominaj, że Kuntakinte pochodzi z kraju gdzie większość życia spierdala się przed dziką zwierzyną :deniro:

 6. Z tym lepszym cardio Pudziana to bym polemizował. Nie zapominaj, że Kuntakinte pochodzi z kraju gdzie większość życia spierdala się przed dziką zwierzyną :deniro:

  I przed białymi z siatką 😆

 7. I przed białymi z siatką 😆

  Skoro przed Wojsławem, biegnącym za nim z filiżanką zbożówki, nie dał rady spierdolić, to o Pudzisława jestem jakoś dziwnie spokojny.

 8. Pudzian" stawia również na to, żeby starczyło mu tlenu na wyczerpujący bój.

  Czyli na 4 minuty

  Co prawda mnie ciężko położyć

  :razz:utinlaugh:

  będzie starał się unikać konfrontacji parterowej z Serigne.

  Jezeli nie chce go łapać i rzucać to co zamierza mu zrobić, pobić w stójce? Jakieś highkicki, latająca balacha, wyjebać z klatki czy stawia na lucky punch. Jakoś sobie tego nie wyobrażam żeby Pudzilla mógł to przegrać, ale z tego co mówi nie wyobrażam sobie jak ma to wygrać.

 9. To jest zapaśnik i trzeba będzie uważać, żeby nie obalił. Co prawda mnie ciężko położyć, ale gdy wejdzie efekt zmęczenia, to można samemu się wyłożyć.

  :fjedzia:

 10. Proszę poważnie traktować ten pojedynek, Mariusz walczy już 12 lat.

  Nie można tego traktować inaczej.

  Uważam, że szybkość może być po stronie Mariana, ale będzie walczył z zapaśnikiem i trzeba uważać, żeby nie obalił. Co prawda Pudziana ciężko położyć, ale gdy wejdzie efekt zmęczenia, to może samemu się wyłożyć. Murzyn to kawał chłopa i jak się położy na nim, to tylko mama go uratuje.

  Myślę, że Mariusz wraz ze sztabem powinien pracować przede wszystkim nad wydolnością, bo w tej walce będzie liczyło się kto kogo przetrwa.

  Zresztą, polecam analizę Hardego na jego kanale YT. :neildegrassewhoa:

 11. Pudzian nie bierze pod uwagę, że to nie amerykański duży mudżyn. To jest najprawdziwszy afrykański duży mudżyn z wioska. Taki się nie zmęczy tak szybko ja ten pierwszy. On pewnie zapierdala po 100 km dziennie po wodę i drugie tyle podczas polowań. To nie USA, że mają McDonalda i musi się srogo nabiegać za antylopami i innymi guźcami, by utrzymać te 140 kg. :tiphatb:razz:rędzej Pudzian zrobi się fioletowo siny, niż Umba Bumba opadnie z sił.

 12. Jedno jest pewne, poziom tlenuw studio  spadnie do zera

  Spokojnie, Kalvi już zainstalował odpowiednie urządzenia na tę walkę:)

 13. Wklejcie tych murzynów co trumnę niosa bo na bank któryś z nich umrze w klatce jak prawdziwy wój co poszedł na ostatni bój

 14. Czyli na 4 minuty

  :razz:utinlaugh:

  Jezeli nie chce go łapać i rzucać to co zamierza mu zrobić, pobić w stójce? Jakieś highkicki, latająca balacha, wyjebać z klatki czy stawia na lucky punch. Jakoś sobie tego nie wyobrażam żeby Pudzilla mógł to przegrać, ale z tego co mówi nie wyobrażam sobie jak ma to wygrać.

  Chyba już zapomniałeś o legendarnym sierpowym na Gracie.  On już będzie leciał z tym sierpem wychodząc z szatni

 15. Chyba już zapomniałeś o legendarnym sierpowym na Gracie.  On już będzie leciał z tym sierpem wychodząc z szatni

  To nie był przypadkiem cep?

 16. Szybkość może być po mojej stronie

  To może być walka typu: Pacquiao Marquez. :frankapprove:

  Rekord uderzeń na rundę na bank pobity.

 17. Pudzian ojebie Kuntakite parę lowkingow później z dwa weselne  cepenaje i nie będzie trzeba mamuski wołać :frankapprove:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.