Szef KSW Maciej Kawulski podsumowuje 56. galę na której Roberto Soldić znokautował Michała Materlę, a Tomasz Narkun po raz piąty obronił pas mistrzowski wagi półciężkiej.

17 KOMENTARZE

 1. Zgadzam się, mega zestawienie. Barnetta też chętnie zobacze, bo pokazał, że dalej ma formę…Argument o rzucaniu Pudzianem mnie rozwalił 😀

 2. A czym Mamed podpadł Kaviemu i Leviemu, że chcą go karnie spionizować, tak jak zrobili to z Materlą, za odmowę walki podczas pandemii, za niższą stawkę niż w kontrakcie?

 3. Tak wygląda wymiana pokoleń w KRS1.

  Tak wyglada ponad 300 zawodników na kontrakcie, którzy rwą się do walki z Mamedem i Soldicem!

  ***** cyrk

 4. Jeśli dojdzie do tej walki to raczej nie szybciej niż za 2 lata. Soldic zdecydowanie zasłużył, ale przecież to KSW, pewnie boją się że Mamed ponownie zacznie przegrywać, dopiero co miał serie 3 przegranych. (chociaż Mamed po tej serii przegranych zasługiwał na walkę o pas, ale widocznie w KSW są inne priorytety)

 5. Mamed to nie cipek tak wiec nie wiem po co wogole takie porownania. Tez jestem zdania ze Mamed by ogarnal Roberta nawet przed czasem. Ale starcie bardzo fajne jak na ten cyrk.

 6. Mamed raczej nie odmówiłby tej walki, ale mówiłem o włodażach KSW bo często zestawiają walki bezpieczne dla polaków i niekoniecznie zwracając uwagi na to czy zawodnicy zasłużyli czy nie

 7. Mamed to nie cipek tak wiec nie wiem po co wogole takie porownania. Tez jestem zdania ze Mamed by ogarnal Roberta nawet przed czasem. Ale starcie bardzo fajne jak na ten cyrk.

  Z Soldicem trzeba być mobilnym na nogach, unikać wymian, bić z doskoku i obalić go w tempo. Czyli to co lubi i umie Mamed, dlatego również uważam, że to byłby prawdziwy egzamin dla Chorwata.

 8. Warto przypomnieć w tym miejscu, że za 3 dni (18.11) będzie równo półtora roku od ostatniej obrony pasa wagi półśredniej (i ostatnia jego walka w półśredniej oczywiście) przez Soldicia

  :waldeklaugh::waldeklaugh:

  Soldić od zdobycia pasa półśredniej na Du Plessisie (06.10.2018) walczył 4 razy więc podsumujmy:

  • 2x królewski keczłejt
  • 1x waga średnia
  • 1x obrona pasa półśredniej

  :waldeklaugh::waldeklaugh:

 9. Warto przypomnieć w tym miejscu, że za 3 dni (18.11) będzie równo półtora roku od ostatniej obrony pasa wagi półśredniej (i ostatnia jego walka w półśredniej oczywiście) przez Soldicia

  :waldeklaugh::waldeklaugh:

  Soldić od zdobycia pasa półśredniej na Du Plessisie (06.10.2018) walczył 4 razy więc podsumujmy:

  • 2x królewski keczłejt
  • 1x waga średnia
  • 1x obrona pasa półśredniej

  :waldeklaugh::waldeklaugh:

  Jebać dywizję, tylko money fighty :Duke3d::antonio:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.