michał materla maciej kawulski

Już podczas gali KSW 55 były mistrz organizacji w wadze średniej oraz jedna z największych gwiazd marki, Michał Materla, powróci do klatki, by zmierzyć się w niej z Aleksadarem Iliciem.

Zobacz również: „W swoim strachu wybrał trochę inną drogę” – Szef KSW o Popku w Fame MMA

Po ogłoszeniu tej informacji jeden z szefów KSW, Maciej Kawulski, postanowił skomentować powrót do okrągłej klatki Materli i napisał w mediach społecznościowych:

Każda wielka organizacja musi mieć serce. Jak dobrze, że znów zaczęło dla nas bić. Wszystkie walki Materli mają jeden wspólny mianownik: Nigdy o nich już nie zapominasz. Jeśli więc brakuje wam wspomnień na całe życie… KSW ma coś dla was 10.10. Kto waszym zdaniem zwycięży ? Michał Materla czy Aleksandar Ilić?

https://www.instagram.com/p/CFbYSdAns3P/

Maciej Kawulski nie po raz pierwszy chwali Michała Materlę. Przy okazji wcześniejszych walk pisał jeszcze:

Kiedy ten człowiek przygotowuje się do walki wiem jedno… tysiące ludzi razem z nim idą na każdy trening. Nie da się obserwować tego z dystansem. Jego walk jesteś świadkiem, ale i uczestnikiem. Powód jest prosty: to nie jest pomnik tylko wojownik z krwi i kości. Może przegrać albo wygrać, ale nigdy nie przestaje walczyć. Może spędzić w klatce 3 rundy lub kilka sekund, ale zawsze jest to warte uwagi. Na pomniki się patrzy i podziwia. Czasem wspomina. Z Materlą idziesz do ringu, upadasz i wstajesz, czujesz strach razem z nim… bo tylko pomniki się nie boją. Z Materlą się męczysz i walczysz o każdy łyk powietrza, czujesz ciosy i kopnięcia, ale i satysfakcję po udanej akcji. Ten weteran jest jak cała drużyna: jest się z nim na dobre i na złe.

https://www.instagram.com/p/Bw2AN8wHdgU/

Michał Materla wraca do walki po wygraniu starcia, do którego doszło poza klatką KSW. Na gali EFM 5 w Niemczech szczecinianin spotkał się z Wilhelmem Ottem i już w 64. sekundzie pojedynku poddał rywala gilotyną. Choć „Cipao” to czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu, był to pierwszy rywal od 9 lat, którego pokonał duszeniem lub dźwignią. W ostatnim czasie były czempion upodobał sobie dużo bardziej uderzanie, o czym świadczy fakt, że siedem zwycięskich bojów w KSW Materla kończył właśnie ciosami. Wśród pokonanych przeciwników znaleźli się między innymi Damian Janikowski, Martin Zawada, Paulo Thiago czy Rousimar Palhares.

22 KOMENTARZE

 1. Maciej musi trochę zluzować z tą poetyką bo niedługo zamieni się w Pudziana. Przestaję już go czytać bo zaczyna mnie męczyć.

 2. Ja pierdole nigdy nie przestanę cisnąć beki z tego dorabiania ideologii do mordobicia

  Tak jak scenariusze do porniakow – i tak kończy się machaniem dupa a nigdy ślubem :roberteyeblinking:

 3. Rodzimy się w miejscu dla nas przeznaczonym. Zaczynamy naszą drogę słabi, delikatni, gdy nawet liść zdolny jest wstrzymać nasz ruch. Z czasem, gdy z szacunkiem donosimy się do tajemnicy źródła, które nas zrodziło, i ufamy jego wiecznej mądrości, zdobywamy wszystko, co jest nam potrzebne do przebycia drogi.

 4. Rodzimy się w miejscu dla nas przeznaczonym. Zaczynamy naszą drogę słabi, delikatni, gdy nawet liść zdolny jest wstrzymać nasz ruch. Z czasem, gdy z szacunkiem donosimy się do tajemnicy źródła, które nas zrodziło, i ufamy jego wiecznej mądrości, zdobywamy wszystko, co jest nam potrzebne do przebycia drogi.

  :korwinwhat:

 5. Maciej musi trochę zluzować z tą poetyką bo niedługo zamieni się w Pudziana. Przestaję już go czytać bo zaczyna mnie męczyć.

  Kawul jest już balls deep w tej konwencji. Z tej drogi nie ma już odwrotu.

 6. Czy w przypadku ewentualnego przeszczepu serca od Materli, biorca otrzymuje też charakter, którego nigdy nie zabraknie?

  Biorca otrzymuje serce co wali jak dzwon i pompuje krew, tętno rozsadzające skroń i prześladujący pech.

 7. Każda wielka organizacja musi mieć serce.

  Łokurwa, teraz dopiero to dostrzegłem . Kawul, przestań tyle ćpać. :razz:utinlaugh:

 8. Co on z koksu na mefedron przeszedł że pierdoli takie głupoty?

  Serce organizacji któremu nie dali ostatnio zarobić i kazali znacznie obniżyć wypłatę.

  Brawo za takie traktowanie serca organizacji, przepraszam federacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.