mamed_khalidov

Podczas gali KSW 55 Mamed Khalidov powrócił do klatki i w pięknym stylu znokautował w pierwszej rundzie walki Scotta Askhama. Mamed tym zwycięstwem przerwał serię trzech przegranych z rzędu i tuż po walce powiedział, że ponownie czuje się równie dobrze jak kiedyś, gdy zwyciężał w podobny sposób swoich rywali.

Zobacz również: CO ZA NOKAUT! Latające kopnięcie i zwycięstwo Mameda Khalidova na KSW 55! (WIDEO)

Po ostatnim zwycięstwie Mamed podziękował również fanom za wsparcie i wiarę w jego powrót pisząc na Instagramie:

Dziękuję wszystkim, którzy byli obok. Nie tylko w tej walce, ale przez całą moją podróż, przeszliśmy przez wszystko razem, nie było dnia w którym nie czułbym waszego wsparcia, również w trudnych chwilach było ono szczególnie mocne, naprawdę to doceniam.

Mistrz KSW dodał też, że nie może doczekać się kolejnej walki.

To był bardzo emocjonujący wieczór, czeka nas nowy etap i nie mogę się doczekać, kiedy znów będę mógł dla Was wystąpić. Dziękuje wszystkim z osobna!

View this post on Instagram

Dziękuję wszystkim, którzy byli obok. Nie tylko w tej walce, ale przez całą moją podróż, przeszliśmy przez wszystko razem, nie było dnia w którym nie czułbym waszego wsparcia, również w trudnych chwilach było ono szczególnie mocne, naprawdę to doceniam. To był bardzo emocjonujący wieczór, czeka nas nowy etap i nie mogę się doczekać, kiedy znów będę mógł dla Was wystąpić. Dziękuje wszystkim z osobna! Спасибо каждому,кто был рядом. Не только в этом бою,а на протяжении всего моего пути,мы проходили через все вместе,не было дня,когда я не чувствовал вашей поддержки и в сложные дни она была особенно сильна,я очень ценю это. Это был очень эмоциональный вечер.Нас ждёт новый этап и я жду не дождусь,когда смогу снова выступить для вас. Обнимаю каждого из вас,спасибо!

A post shared by Mamed Khalidov (@mamed_khalidov) on

Na razie nie wiadomo kiedy Khalidov zawalczy ponownie i kto będzie jego następnym rywalem. Sam Mamed jest otwarty na trzecie starcie ze Scottem Askhamem. Zapytany natomiast po walce o to, jak długo chce jeszcze pozostać aktywnym zawodnikiem, odpowiedział:

Ja będę walczył wtedy jak będę się czuł super, bardzo dobrze. Będzie mi się chciało, będę walczył. Tego pasa trzeba bronić i zobaczymy jak będzie dalej moja kariera się rozwijała.

Mamed jest czołową postacią polskiego MMA. Zawodowo walczy od 2004 roku, a jego bilans walk wynosi obecnie 35-7-2. Khalidov w trakcie swojej kariery był już mistrzem KSW w wadze średniej oraz półciężkiej. W przeszłości wygrywał z takimi zawodnikami jak między innymi Michał Materla, Borys Mańkowski, Jorge Santiago, czy Kendall Grove.

8 KOMENTARZE

  1. Wszystko si, tylko czemu jeden "biedny" Mamed musi robić na siedmiu zdrowych, wysportowanych chłopów? Ksenomorfobia czy ki wuj?

  2. Ciekawe czy stróż na parkingu też mówi o swojej sytuacji że to kariera.

    Mamed wstawaj. Jesteś w zwykłym KSW i masz nic nie warty pas

  3. Nie ukrywam, że dalej nie mogę się nadziwić że Narkun 2 razy ograł Mameda. Osobiście tak sobie mniej więcej wyobrażałem jego walkę z Narkunem. Czyli wjazd na pełnej – coś jak w Michała albo Askhama, dobicie na ziemi – przerwanie sędziego.

  4. Nie ukrywam, że dalej nie mogę się nadziwić że Narkun 2 razy ograł Mameda.

    Spokojnie, zrobi się jeszcze jedną walkę w jakimś innym keczłejcie i Mamed w końcu pokaże mu gdzie pieprz rośnie raki zimują. :jimcarrey:

  5. Oglądając ten filmik o Mamedzie przed wejściem do klatki pomyslałem sobie że to taki filmik na zakończenie kariery, takie intro do rzucenia rekawić po przegranej walce. Bóg Muzułmański chciał inaczej, dał lucky kicka i rozgonił depresję i kontuzje.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.