Informacja prasowa:

Najbardziej efektowny nokaut w historii KSW w wykonaniu Mameda Khalidova otrzymał nagrodę za „Nokaut wieczoru” gali KSW 55. Z kolei za najlepsze poddanie tego wydarzenia szefowie oraz matchmaker KSW uznali trójkąt rękoma Damiana Stasiaka. Bonus za „Walkę wieczoru” powędrował natomiast do Michała Materli i Aleksandra Ilicia, którzy wypełnili dwie rundy ich spotkania całą masą emocji i zwrotami akcji.

Galę KSW można obejrzeć przez 72h po wydarzeniu na KSWTV.com.

17 KOMENTARZE

 1. Kwota jest w chuj wielką tajemnicą. Tak samo jak i wszelkie rekordy PPV. Prawda taka że obie są śmiesznie chujowe na tle będącego w dupie UFC. Dlatego też się kawule nie chwala. Ktos serio daje wiarę że z ich ego by się nie pucowali tym na każdym kroku? Zwyczajnie nie ma czym się chwalić :DC:

  Ja nie daje wiary. Zwlaszcza, ze wystarczy spojrzeć na to jaki podano powod wypadniecia Mostka z walki ze Szymkiem "Kontuzja" hahaha. Aaaa i jeszcze pol zartem, a pol serio El Tosta tez przekrecili sedzia podniosl go z dosiadu i do tego jeszcze wycieral twarz Salety hahaha

 2. Kwota jest w chuj wielką tajemnicą. Tak samo jak i wszelkie rekordy PPV. Prawda taka że obie są śmiesznie chujowe na tle będącego w dupie UFC. Dlatego też się kawule nie chwala. Ktos serio daje wiarę że z ich ego by się nie pucowali tym na każdym kroku? Zwyczajnie nie ma czym się chwalić :DC:

 3. To juz lepiej jakby dawali zawodnikom w ramach bonusu fanty xD (sprzet do mma,odzywki,odziez ksw itd…

  A stąd już niedaleka droga do np. opon. :roberteyeblinking:

 4. To juz lepiej jakby dawali zawodnikom w ramach bonusu fanty xD (sprzet do mma,odzywki,odziez ksw itd…):razz:ociesznymirek:

  Ahhh ta druga federacja na swiecie…

 5. 1000 ZL czy $/€ ???

  Tego nie wie nikt….:razz:utinlaugh:

  Z bonusami w KRS1 jest jak z Yettim, wszyscy o tym mówią, ale nikt nie widział:roberteyeblinking:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.