ksw 53 ważenie face to face

Informacja prasowa

Federacja KSW oraz Galeria Północna pragną zaprosić fanów na oficjalne ważenie oraz face to face przed galą KSW 53: Reborn, które odbędzie się w piątek, 10 lipca w Galerii Północnej, przy ulicy Światowida 17 w Warszawie. Początek rozgrzewki przed ważeniem o godzinie 17:30, a spotkania twarzą w twarz bohaterów gali oraz sprawdzanie wagi rozpocznie się o godzinie 18:00. Spotykamy się na parterze galerii, w pobliżu rzeźby „WIR”.

Na wadze oraz tradycyjnych spotkaniach twarzą w twarz kibice zobaczą wszystkich uczestników KSW 53, w tym bohaterów najważniejszych walk wieczoru: Mateusza Gamrota, Normana Parke’a, Borysa Mańkowskiego Marcina Wrzoska.

Wstęp dla fanów będzie wolny, ale należy pamiętać, że obowiązują obostrzenia związane z odwiedzaniem galerii handlowych. Przed wejściem do galerii goście proszeni są o zdezynfekowanie rąk – dozowniki ustawione są przy każdym wejściu. Ponadto należy pamiętać o zasłanianiu nosa i ust oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu.

Więcej informacji o KSW 53

5 KOMENTARZE

  1. Serio? Epidemia nie jest właśnie w "szczytowej formie"? Takie eventy są teraz koniecznością? Wydaję mi się, że gala "sama" się promuje. Dla mnie średni pomysł.

  2. Serio? Epidemia nie jest właśnie w "szczytowej formie"? Takie eventy są teraz koniecznością? Wydaję mi się, że gala "sama" się promuje. Dla mnie średni pomysł.

    Epidemii czego?  W Polsce w czerwcu poza sezonem, zarejestrowano więcej przypadków grypy i podejrzeń niz w ogóle koronowirusa:mamed: jeśli trwa właśnie szczyt,  to Premier Mateo ma rację, nie jest najgorzej 😀

  3. Epidemii czego?  W Polsce w czerwcu poza sezonem, zarejestrowano więcej przypadków grypy i podejrzeń niz w ogóle koronowirusa:mamed: jeśli trwa właśnie szczyt,  to Premier Mateo ma rację, nie jest najgorzej 😀

    Dzięki za info Masta.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.