narkun askham ksw 53

Po ostatniej wygranej nad Mamedem Khalidovem, Scott Askham (MMA 9-4) wyzwał do walki innego mistrza organizacji KSW, Tomasza Narkuna (MMA 17-3). Anglik chciałby zmierzyć się w kolejnej walce z Polakiem i zdobyć tym samym drugi pas mistrzowski.

Tomasz Narkun potwierdził, że jest gotów na to wyzwania. Na razie jednak nie wiadomo czy i kiedy faktycznie mogłoby dojść do tej walki. Panowie w najnowszej wymianie zdań na Twitterze ustalili jednak, że najbliższa gala KSW 53 mogłaby być odpowiednią chwilą na ich pojedynek.

Tomasz Narkun zamieścił w serwisie urywek nagrania z treningu, na co zareagował Askham pisząc:

KSW 53? Bliski termin, ale ok. mogę być gotowy.

Polak odparł, że jeśli Askham ma na ten wieczór inne plany, to dla niego nie jest problem. Ostatecznie jednak Anglik zwrócił się do właścicieli KSW, żeby doprowadzili do tej walki.

Narkun jest pewny swego przed ewentualnym starciem z Askhamem. Pisząc jakiś czas temu do fanów zwrócił uwagę na to, że chce pomścić swojego klubowego kolegę – Michała Materlę.

Scott Askham dwukrotnie pokonał mojego klubowego kolegę z Berserkers Michała Materlę oraz mojego byłego rywala, któremu kibicowałem w ostatniej walce Mameda Khalidova. Po tej walce wzywał do walki mnie. I na tym koniec poczynań Anglika, bo jeśli dojdzie do walki miedzy nami to zderzy się ze ścianą.

18 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję, że nie będą odpierdalać jakiegoś szajsu z pasami, tylko normalnie keczłejt 92,5, trzy rundy i walka o wielkie nic, jak na mistrzów krs przystało.

 2. Mam nadzieję, że nie będą odpierdalać jakiegoś szajsu z pasami, tylko normalnie keczłejt 92,5 i walka o wielkie nic, jak na mistrzów krs przystało.

  Czy Hefaner jest jasnowidzem?!

  Walka ciekawa, coś czuję że Narkun go porobi.

  Aczkolwiek chciałbym, żeby Scott ukarał go za zmarnowanie swojego potencjału w KSW. Ot, taki kubeł zimnej wody na gorące, wysokie czoło Tomasza.

 3. Czekaj, czekaj… Czy Narkun odpowiedział Scottowi w języku polskim :mamedwhat:

  A co on się tam będzie pierdolił jest w Polsce organizacja Polska to i język polski musi być na TT:razz:utinlaugh:

 4. Czekaj, czekaj… Czy Narkun odpowiedział Scottowi w języku polskim :mamedwhat:

  Tak i to na naszejklasie oraz fotce.pl.

 5. Co oni tam mają w tym ksw Ty Tomek zamiast bawić się w jakieś gowniane walki z ziomkami z niższych kategorii to lepiej zacznij bronić swego pasa :suchykarol:

 6. Czekaj, czekaj… Czy Narkun odpowiedział Scottowi w języku polskim :mamedwhat:

  A co się będzie pierdolił z angielskim jak z polskim mu ciężko idzie? W końcu od czegoś jest google transalate na TT :muttley:

 7. Niech najpierw chociaż po razie obronią pas, a potem można myśleć o super walkach. Jak mistrz ma bronić pasa raz na 2 lata to niech poprostu wycofają te pasy i wtedy będą zestawiać jak tylko chcą.

 8. Na KSW55 będą walki Askham-Askham i Narkun-Narkun. Czy oni nie mogą znaleźć normalnych przeciwników, w normalnych wagach, tylko kiszą się ciągle we własnym sosie?

 9. Wspaniała organizacja. Piórkowa ma tymczasowego mistrza, który broni tymczasowego pasa. Lekka ma tymczasowego mistrza, który odchodzi co drugą walkę na emeryturę. W średniej przyszedł odpad z UFC i wszystkich wyjaśnił, po czym robią mu superfight z legendą organizacji… nie o pas. Następnie mamy Tomasza, który pas ostatnio bronił tysiąc lat temu, ponieważ ważniejsze były dwie walki z tą samą legendą z którą walczył mistrz średniej, niestety znów w ustalonym limicie. Później skok wagę wyżej, gdzie dostał srogi wpierdol od kolejnego odpada z UFC. Ten sam odpad wyczyścił wagę ciężka ale WŁODARZE nie są z tego zadowoleni i tylko szukają haka jak by go tu wyjebać. Ja pierdolę, naprawdę nie można szanować tej organizacji i WŁODARZY , którzy puszczają te brednie o jakiejś wielkości, a w skali światowego MMA dzisiaj zwijają interes i nikt tego nie zauważa.  200 zawodników na kontrakcie, a na galach wciąż te same twarze, tylko wymieniają się wagą, stawką, catchweightem. Zdelegalizować.

 10. Tak, kelnerzy. Zróbcie to jak najszybciej, bo już niewiele z tego gówna można wykrzesać chujowych zestawień, logicznych tym bardziej. W drugiej połowie roku jeszcze tylko rewanże w innych limitach tych samych super kurwa fajtów i zaorać!

 11. Kurwa Askham jeszcze ani razu pasa nie bronil w 84 ,Narkun odkąd pokonal Wojcika na narodowym 2017 raptem raz go bronił i to z zapchaj dziura Mysiala , takto 2 walki z Khalidovem i w catchweight i jedna z cięzkiej z De Friesem , Askham po pokonaniu Materli i Khalidova nie ma juz z kim walczyć , dla Narkuna nie ma rywali do obrony pasa dla tego robią jakies superfighty a Lewandowski w jakims wywiadzie dla zagranicznego portalu powiedzial  UWAGA !!! Że mają juz nie 180 zakontraktowanych zawodników lecz 500 ,tak dokładnie maja 500 zakontraktowanych zawodników :juanlaugh:

 12. a Lewandowski w jakims wywiadzie dla zagranicznego portalu powiedzial  UWAGA !!! Że mają juz nie 180 zakontraktowanych zawodników lecz 500 ,tak dokładnie maja 500 zakontraktowanych zawodników :juanlaugh:

  ja pierdole

 13. czemu w tej organizacji takie kazirodztwo matchmakingowe?

  przeciez piniondz mają, zeby zakontraktowac 2-3 sportowców co pół roku.

  Ja tam nie jestem alfa i omega biznesu, ale regularnie, przez tyle lat – po malutku jak Mariuszek,

  kotraktowaliby sportowcow z potencjalem – to po tylu latach KSW naprawde mialoby szanse byc organizacja kilka leveli wyzej

 14. Czy Hefaner jest jasnowidzem?!

  Walka ciekawa, coś czuję że Narkun go porobi.

  Aczkolwiek chciałbym, żeby Scott ukarał go za zmarnowanie swojego potencjału w KSW. Ot, taki kubeł zimnej wody na gorące, wysokie czoło Tomasza.

  :no no: @Hefaner jest brusemli

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.