ksw 52 grzegorz szulakowski shamil musaev

Informacja prasowa

Niepokonany Rosjanin Shamil Musaev (MMA 13-0) zmierzy się z byłym pretendentem do pasa Grzegorzem Szulakowskim (MMA 9-3) na gali KSW 52 w Gliwicach7 grudnia w Arenie Gliwice zawodnicy spotkają się w klatce w limicie kategorii lekkiej.

Grzegorz Szulakowski powróci do klatki po dwóch niezwykle wymagających bojach z Mateuszem Gamrotem i Marianem Ziółkowskim. Przed pojedynkami stoczonymi na galach KSW 42 i KSW 46 „Szuli” zanotował serię 8 zwycięstw, w tym czterokrotnie wygrywał w okrągłej klatce lidera europejskiej sceny MMA. 33-latek zwyciężał z Patrykiem Grudniewskim, Bartłomiejem Kurczewskim, Renato Gomesem i Kamilem Szymuszowskim. Trzy z tych czterech pojedynków zawodnik Berkut Arrachion Olsztyn kończył przed czasem.

Niepokonany Shamil Musaev po wygraniu 12 pojedynków z rzędu na galach w Rosji i na Białorusi zadebiutował w KSW podczas gali KSW 48 w Lublinie. Reprezentant Golden Team skrzyżował rękawice z Hubertem Szymajdą i  po wybitnym występie odprawił Polaka ciosami już pod koniec pierwszej rundy. 25-latek wszystkie z ostatnich 7 walk zakończył przed czasem, aż 6 w pierwszej odsłonie.

24 KOMENTARZE

 1. lidera europejskiej sceny MMA.

  :korwinwhat:::really:::damjan:

  Zestawienie spoko, ale chyba Szuli już się szykuje do FAME, bo rusek go powinien  ogarnąć.

 2. Informacja widniała na Wikipedii od prawie miesiąca tak samo jak to że Kornik vs były rywal Soldica ten brazol.  Róbcie screeny

 3. Szulakowski to przegra bo taka jest wola nieba , a z nią sie zawsze zgadzać trzeba . Bóg chce żeby to ręka Shamila Muaeva 7 grudnia została podniesiona do góry . Mashalllah.

 4. Musaev pewnie wymiecie całą dywizje, o ile KSW się go nie pozbędzie za wczasu

  Szuli Wariatto kolejne lanie dostanie

  ps ma ktos ig Shamila?

 5. 13:0 w Rosji to więcej niż to co Parnae zrobił, bo tam gość z 1:1 naszych najlepszych zawodników może zlać

  #modameska

  Rekord 13-0 i jeszcze nikogo mocnego nie pokonał. Rzadki widok by Rosjanin w kategorii lekkiej miał tak nabity rekord. Jak wygra z Ziółkowskim i Parkiem, to wsiądę do tego hype trainu.

 6. Szulakowski to przegra bo taka jest wola nieba , a z nią sie zawsze zgadzać trzeba . Bóg chce żeby to ręka Shamila Muaeva 7 grudnia została podniesiona do góry . Mashalllah.

  Sarkazm czy srakazm?

 7. Zaczął się obracać w środowisku fame mma to i zaczęły się kłody pod nogi od panów włodarzy. Adios

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.