Informacja prasowa

Borys Mańkowski Vaso Bakočević zmierzą się w drugiej walce wieczoru gali KSW 51, która już 9 listopada odbędzie się w chorwackim Zagrzebiu. Przedstawiamy zapowiedź tego szalonego zestawienia.

Gala odbywa się pod patronatem Mera Zagrzebia Milana Bandicia.

12 KOMENTARZE

  1. Myślałem, że Borys już nie walczy.

    Zawsze jak w swoim życiu potrzebuję trochę zażenowania, włączam sobie zapowiedzi ksw, nie zawodzą.

  2. Jakiś czas temu byłoby u mnie zupełnie odwrotnie ale na obecną chwilę zdecydowanie #TeamBakocevic

    Ja mam tak samo. O ile Borysa kiedyś lubiłem tak jego dziwne akcje typu monolog po walce i reklamowanie kanału na YouTube żenada i sprawiły, że zdecydowanie jestem za Vaso choć wiem, że raczej bez szans.

  3. Meh,  na myśl o Borysie to mam takie ukłucie w sercu, nie wiem co tam się podziało ale liczyłem na coś zupełnie innego. Niech się tam bawi w jutuberke walczy i generalnie ma się dobrze, ale kibicować mi to się nie chce, a jego obecność na karcie nie motywuje do zapłacenia za pejperwiu :matt:

  4. Szkoda  liczylem ze dostanie kogos mocniejszego i znowu dostanie w pizde jednak gimbaza za bardzo sie nim jara .Jak ogarnie tego czarnogóskiego placka , niech go pozniej zestawia z Szulakowskim ,Wrzoskiem albo Szadzinskim.

  5. Po chuja wladarze maluja tych swoich wojownikow po twarzach, przeciez to komicznie wyglada, ujebani tymi farbami jak zulusi na pustyni

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.