Informacja od organizatora

Bardzo doświadczony Lemmy „The Dog” Krušič (20-6, 5 KO, 7 Sub) zasili kategorię kogucią 9 listopada w chorwackim Zagrzebiu. Na KSW 51 w Zagreb Arena rywalem Słoweńca będzie obdarzony mocnym uderzeniem Polak, Sebastian Przybysz (5-2, 3 KO, 1 Sub).

Sebastian Przybysz wjedzie do okrągłej klatki KSW już po raz 4. W swoim ostatnim boju na KSW 48 młody zawodnik z Gdańska pod koniec pierwszej rundy znokautował Bogdana Barbu. Wcześniej reprezentant Mighty Bulls Gdynia musiał uznać wyższość pretendenta do pasa kategorii koguciej, Antuna Racicia, a w debiucie na KSW 42 błyskawicznie odprawił widowiskowym nokautem Dawida Gralkę.

Lemmy Krušič stoczył już 26 pojedynków w dziesięcioletniej karierze. Reprezentant ATT Zagrzeb ma na koncie 20 zwycięskich starć, z czego 12 kończył przed czasem. 30-latek z Lublany mierzył się między innymi ze znanymi z KSW Antunem Raciciem i Vaso Bakoceviciem. Na KSW 51 w Zagrzebiu „The Dog” zadebiutuje w klatce lidera europejskiej sceny MMA po serii trzech wygranych na galach w Austrii i Słowenii.

—–

Walka wieczoru | Main event
120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski (12-7, 7 KO) vs Erko Jun (3-0, 3 KO)

Karta główna | Main card
73 kg/161 lb: Borys Mańkowski (19-8-1, 3 KO, 7 Sub) vs Vaso Bakočević (39-18-1, 22 KO, 9 Sub)

Walka o pas kategorii koguciej | KSW Bantamweight Championship Bout
61,2 kg/135 lb: Antun Račić (23-8-1, 13 Sub) vs Damian Stasiak (11-6, 1 KO, 8 Sub)

65,8 kg/145 lb: Filip Pejić (14-2-2, 9 KO, 3 Sub) vs TBA
83,9 kg/185 lb: Aleksandar Ilić (12-2, 8 KO, 2 Sub) vs Cezary Kęsik (9-0, 7 KO, 1 Sub)
93 kg/205 lb: Ivan Erslan (7-0, 3 KO, 1 Sub) vs Darwin Rodriguez (9-4, 6 KO, 3 Sub)

61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz (5-2, 3 KO, 1 Sub) vs Lemmy Krušič (20-6, 5 KO, 7 Sub)

44 KOMENTARZE

 1. 1400 lajków na instagramie

  POTĘŻNE WZMOCNIENIE KARTY

  3/4 hali póki co puste, bilety po 25 zł

  Dziękuję aliibabo, twój dzienny biuletyn informacyjny sprzedaży biletów krs1 to najlepsze co spotkało to forum od lat!

 2. najtańsze bilety

  KSW vs FAME

  Zagrzeb 20 zł

  Sopot 70 zł

  Gliwice 70 zł

  KSW Pudzian vs Jun i bilety po 20 zł 3/4 hali puste

  teraz w Zagrzebiu rozdają bilety po 20 zł, a i tak 3/4 hali puste jest

  tymczasem bilety na KSW

  jedynie prawy sektor C trochę sprzedany, lewy A jest cały dostępny na polskiej stronie

  A B D puste, C w 50% zapełniony

  przypomina, że bilety są po 20 zł

  niestety bilety schodzą słabiutko

  bilety schodzą słabo, a są po 20 zł

  pytanie ile miasto do tego dokłada, no ale jak 3/4 hali będzie puste to ich więcej możemy nie zobaczyć

  póki co nie sprzedali nawet 1/4 hali na 15k ludzi, a bilety są za 20 zł

  Soldic nie walczy

  1400 lajków na instagramie

  POTĘŻNE WZMOCNIENIE KARTY

  3/4 hali póki co puste, bilety po 25 zł

  Wypuściliście tego idiotę, to znów roznosi te swoje spierdoliny po każdym temacie :siara:

  @Cloud  @defthomas

 3. No to Przybysz ma przesrane.

  Słoweńcy dojebali nam kolejno:

  w nożną, koszykówkę, ostatnio  demolując dream team siatkowy, czas na MMA… tj. KRS.

  :beczka:

 4. Lidera europejskiej sceny mma,tutaj chcialem wstawic kaczynskiego jak sie smieje,jednak nie wiem jak 🙂

  :jarolaugh:

 5. Lidera europejskiej sceny mma,tutaj chcialem wstawic kaczynskiego jak sie smieje,jednak nie wiem jak 🙂

  Trzeba konto mini premium kupić, żeby otrzymać dostęp do unikalnych emotek 🙂

 6. 3/4 hali póki co puste, bilety po 25 zł

  Podrożały? Były po 20 niby. :travolta:

  A może kurs chorwackiej kuny do złotego się zmienił?

 7. Podrożały? Były po 20 niby. :travolta:

  A może kurs chorwackiej kuny do złotego się zmienił?

  przeliczam juz z uwzglednieniem zarobkow

 8. przeliczam juz z uwzglednieniem zarobkow

  Tzn. wg kursu jest 20 zł, ale dla Chorwata to jak dla nas 25, czy jak?

 9. Tzn. wg kursu jest 20 zł, ale dla Chorwata to jak dla nas 25, czy jak?

  dla Chorwata 50 koron to jak dla Polaka 20 zł

 10. Znowu odbanowaliście tego trolla fame mma i zaczyna sie robic kibel na tym forum, żeby jeszcze chociaż nie pisał tych kłamstw wyssanych z dupy bo nie idzie tych wysrywów czytać.Znowu jakies dzieci od Goli i Bombela zaczynaja sie panoszyć na tym forum ,które jeszcze niedawno było elitarnym forum. Żeby jeszcze była dostępna opcja ignore na głownej stronie żebym nie musiał tych pierdół czytac.Niestety w zaistniałych okolicznośniach jestem zmuszony czytać artykuły na konkurencyjnych portalach, czytanie tych kłamstw tego trolla pod każdym newsem jest ponad moje nerwy.

 11. To tak jak ja bym wam tutaj pisał pod każdym newsem  mmarocks sie kończy nikt tego nie czyta , wszyscy idą do mmapltv czytać i oglądac Kaniowskiego bo ten robi wywiady na fame mma , # podwyżka dla Kaniowskiego , tyle mniej więcej wnoszą komentarze tego trolla fame mma do dyskusji na tym forum , jakas reakcja admina powinna być , bo nie idzie tych perfidnych kłamstw czytać.

 12. Znowu odbanowaliście tego trolla fame mma i zaczyna sie robic kibel na tym forum, żeby jeszcze chociaż nie pisał tych kłamstw wyssanych z dupy bo nie idzie tych wysrywów czytać.Znowu jakies dzieci od Goli i Bombela zaczynaja sie panoszyć na tym forum ,które jeszcze niedawno było elitarnym forum. Żeby jeszcze była dostępna opcja ignore na głownej stronie żebym nie musiał tych pierdół czytac.Niestety w zaistniałych okolicznośniach jestem zmuszony czytać artykuły na konkurencyjnych portalach, czytanie tych kłamstw tego trolla pod każdym newsem jest ponad moje nerwy.

  Najlepsze co można zrobić to tych Trolli ignorować, a 3/4 forum daje się wciągać w wymiany zdań na zasadzie "gadaj z dupą to Cię osra". A więc apeluje z tego miejsca do forumowiczów – nie karmcie trolli, Wasza Energia to wasza waluta w tym świecie. Nie szkoda Wam? ::really::

 13. Rozumiem ze ta gala bedzie w otwartym Polsacie? Pazdzierz straszny toc tam tylko Pudzilla moze kogos przyciagnac to sie nie dziwie ze bilety ida chujowo.

 14. Przecież sportowo karta fajna. Jest Ilic, jest Borys, Vaso. Myślę, że Roberto zamknąłby temat, ale nie wiem czemu nie cisną na jego występ. Sam bodajże na insta zgłaszał gotowość do walki.

 15. Znowu odbanowaliście tego trolla fame mma i zaczyna sie robic kibel na tym forum, żeby jeszcze chociaż nie pisał tych kłamstw wyssanych z dupy bo nie idzie tych wysrywów czytać.Znowu jakies dzieci od Goli i Bombela zaczynaja sie panoszyć na tym forum ,które jeszcze niedawno było elitarnym forum. Żeby jeszcze była dostępna opcja ignore na głownej stronie żebym nie musiał tych pierdół czytac.Niestety w zaistniałych okolicznośniach jestem zmuszony czytać artykuły na konkurencyjnych portalach, czytanie tych kłamstw tego trolla pod każdym newsem jest ponad moje nerwy.

  Masz rację.

  @FAMEMMA -> Jeszcze jeden wpis o Fame w temacie o KSW, FEN czy UFC i będziesz musiał się pożegnać z karierą na Cohones.

 16. Masz rację.

  @FAMEMMA -> Jeszcze jeden wpis o Fame w temacie o KSW, FEN czy UFC i będziesz musiał się pożegnać z karierą na Cohones.

  czy porównanie cen biletów KSW i FAME to coś tak strasznego, że za to ban się należy?

 17. czy porównanie cen biletów KSW i FAME to coś tak strasznego, że za to ban się należy?

  A musisz wszystko porównywać w każdym możliwym temacie? Zresztą, nie tylko o to chodzi. Ty naprawdę żyjesz tym, że FAME zjada UFC i Twoje wpisy są uciążliwe dla innych użytkowników.

 18. A musisz wszystko porównywać w każdym możliwym temacie? Zresztą, nie tylko o to chodzi. Ty naprawdę żyjesz tym, że FAME zjada UFC i Twoje wpisy są uciążliwe dla innych użytkowników.

  istnieje taki przycisk jak ignore, porównywanie cen biletów KSW i innej organizacji to chyba nie zbrodnia, a miało to na celu pokazanie jak tanie są bilety na KSW w Chorwacji

  jeszcze bym zrozumiał jakby to był portal typowo o sportowych galach, ale przecież freakowych tematów jest cała masa

 19. istnieje taki przycisk jak ignore, porównywanie cen biletów KSW i innej organizacji to chyba nie zbrodnia, a miało to na celu pokazanie jak tanie są bilety na KSW w Chorwacji

  jeszcze bym zrozumiał jakby to był portal typowo o sportowych galach, ale przecież freakowych tematów jest cała masa

  A podałeś taką cenę, czy wszystko sobie wymyślasz i w każdym temacie wklejasz ten sam post? Ban dla ciebie to raczej dobrodziejstwo, bo zaburzenia psychicznie trzeba leczyć. Bez odbioru.

 20. istnieje taki przycisk jak ignore, porównywanie cen biletów KSW i innej organizacji to chyba nie zbrodnia, a miało to na celu pokazanie jak tanie są bilety na KSW w Chorwacji

  jeszcze bym zrozumiał jakby to był portal typowo o sportowych galach, ale przecież freakowych tematów jest cała masa

  Temat o pieniądzach w UFC -> w famemma zarabiają lepiej. Temat o biletach KSW -> w famemma 100 razy droższe, a i tak pełna hala itd. itd. Człowieku, jak temat nazywa się : …. o pieniądzach w UFC … – To nie wchodź i nie pisz ile jest pieniędzy w fame, bo to nikomu niepotrzebne. Tak po prostu zrób to dla społeczności tego forum. Masz swój temat, tam się udzielaj, tam cię potrzebują. Tematów stricte sportowych po prostu swoją obecnością 'nie zaszczycaj' 🙂

 21. W dzisiejszych czasach nie wiem który jest z Polski. Z plakatu.Jak by szło o dużą stawkę np 2 mln. To bym się długo zastonowił.

 22. istnieje taki przycisk jak ignore

  To nie jest kwestia "można dać ignora". Jeśli drażnisz większą część forum, to znaczy, że tu nie pasujesz. A zdrowie psychiczne użytkowników i ich komfort przebywania na Cohones są dla mnie ważne. Więc proszę Cię ostatni raz, nie trzaskaj więcej postów o Fame, poza tematami o Fame. Ewidentnie ludzie tutaj tego NIE CHCĄ.

 23. To nie jest kwestia "można dać ignora". Jeśli drażnisz większą część forum, to znaczy, że tu nie pasujesz. A zdrowie psychiczne użytkowników i ich komfort przebywania na Cohones są dla mnie ważne. Więc proszę Cię ostatni raz, nie trzaskaj więcej postów o Fame, poza tematami o Fame. Ewidentnie ludzie tutaj tego NIE CHCĄ.

  nie oszukujmy się, ludzie właśnie tego chcą, wystarczy sprawdzić jakie tematy są komentowane i jakie tworzycie

  postaram się już w ogóle nazwy organizacji FAME w tematach o KSW nie używać

 24. nie oszukujmy się, ludzie właśnie tego chcą, wystarczy sprawdzić jakie tematy są komentowane i jakie tworzycie

  postaram się już w ogóle nazwy organizacji FAME w tematach o KSW nie używać

  Może i są to popularne tematy, ale stali użytkownicy forum reagują złością na tego typu wciskaną propagandę, jaką prezentujesz. Jeśli wrzucamy od czasu do czasu wiadomość o Fame czy FFF, to co innego niż gdy Ty codziennie o tym piszesz. My bardzo delikatnie dawkujemy freakowe newsy w porównaniu do tej części sportowej, którą znajdziesz na MMARocks.

 25. Ten cały Słodziak Przybysz tak schudł?

  Tak.

  Był program TransforMMAcja gdzie się za niego wzięli i opiekali go palnikiem na ruszcie aż tłuszcz cały wytopili pilnowali mu diety i zmuszali do ćwiczeń przez ileś tygodni.

  Oczywiście nie mógł po prostu sam z siebie ruszyć tłustego dupska na treningi i przestać wpierdalać, bo to za mało followersów i lajków generuje w social mediach

 26. Przecież sportowo karta fajna. Jest Ilic, jest Borys, Vaso.

  No właśnie w chuj mocniejsza od jubileuszu :jjsmile: Ale tak na poważnie do to tej kart specjalnie się przyjebać nie można.

  Sam bodajże na insta zgłaszał gotowość do walki.

  Ja widziałem wpis typu "chciałbym ale nie wiem czy się uda". Dziwne że go jeszcze nie ogłosili, gdyby miał walczyć wydaje mi się że zrobili by to już w Londynie, albo przynajmniej jakoś zaraz po. Tutaj main event dla bośniackiego akopa, dziwne, ale gdyby nie wysąpił w chorwacji to było by całkiem w stylu krs.

  Dojebaliście się do tego @FAMEMMA  chłop się stara, uświadamia, oświeca, trochę meczy z biletami ale jak się nie ma co napisać to się trzeba trzymać sprawdzonych motywów. :jjsmile: Forum bez trolli to jak Stracciatella bez czekolady. :matt:

 27. Przecież sportowo karta fajna. Jest Ilic, jest Borys, Vaso. Myślę, że Roberto zamknąłby temat, ale nie wiem czemu nie cisną na jego występ. Sam bodajże na insta zgłaszał gotowość do walki.

  Moim zdaniem to ciekawa gala. Na pewno lepsza niż jubileuszowa. Sporo "świeżych nazwisk" i taka trochę odskocznia od tego, co ksw oferuje zwykle. Ostatnio była Armia Fight Night w TV… i zajebiście przyjemnie się oglądało (gdyby nie głupie zachowanie w walce a zwłaszcza "po" Wawrzyniaka, to śmiało można nominować do "Gali Roku"), choć nie było "topowych" nazwisk". Tutaj jest podobnie. Może nie będzie najlepszą rozpiską, ale obejrzeć można z zainteresowaniem … pod warunkiem, że będzie na otwartych kanałach.

 28. Przecież sportowo karta fajna. Jest Ilic, jest Borys, Vaso. Myślę, że Roberto zamknąłby temat, ale nie wiem czemu nie cisną na jego występ. Sam bodajże na insta zgłaszał gotowość do walki.

  Karta jest sportowa, fakt, ale czy Borys I Vaso to sportowe starcie?

  Ja to widzę tak – chcieli dać Vaso na kartę, bo jest znany i przyciąga ludzi. Dowiedzial się o tym Borys "Ambicja" Mańkowski i cisnal, że on chce Vaso. I takie walki będziemy oglądać w wykonaniu tygrysa już do końca.

 29. Karta jest sportowa, fakt, ale czy Borys I Vaso to sportowe starcie?

  Ja to widzę tak – chcieli dać Vaso na kartę, bo jest znany i przyciąga ludzi. Dowiedzial się o tym Borys "Ambicja" Mańkowski i cisnal, że on chce Vaso. I takie walki będziemy oglądać w wykonaniu tygrysa już do końca.

  Vaso 0-3 KSW, 0-5 z Polakami

  on kogoś z dodatnim rekordem w ogóle pokonał

  nabity buum to dla mnie jest

 30. Wypuściliście tego idiotę, to znów roznosi te swoje spierdoliny po każdym temacie :siara:

  @Cloud  @defthomas

  gala nie dlugo,

  Vaso 0-3 KSW, 0-5 z Polakami

  on kogoś z dodatnim rekordem w ogóle pokonał

  nabity buum to dla mnie jest

  Na fen przeciez wygral z Polakiem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.