ksw 51 kaszubowski rakas

Informacja prasowa

Były pretendent do tytułu kategorii półśredniej, Krystian Kaszubowski (MMA 7-1) będzie kolejnym Polakiem, który wystąpi 9 listopada w Arenie Zagreb. Na KSW 51 chorwackim Zagrzebiu przywita w klatce KSW Chorwata, Aleksandara Rakasa (MMA 15-7). To już przedostatnie starcie karty walk listopadowej gali.

Gala odbywa się pod patronatem Mera Zagrzebia Milana Bandicia.

Krystian Kaszubowski powraca do okrągłej klatki KSW po nieudanej próbie sięgnięcia po pas mistrzowski kategorii półśredniej należący do Roberto Soldicia. Na KSW 49 zawodnik z Tczewa musiał uznać wyższość piekielnie mocno bijącego Chorwata. Wcześniej 25-latek zanotował serię 7 wygranych starć i był niepokonany w zawodowej karierze. Na KSW 42 i KSW 46 podopieczny Grzegorza Jakubowskiego spektakularnie nokautował odpowiednio Christophera Henze i Michała Michalskiego.

Aleksandar Rakas na KSW 51 po raz pierwszy wejdzie do klatki lidera europejskiej sceny MMA. Były karateka i mistrz Chorwacji w kickboxingu z 2008 roku mierzy się w formule mieszanych sztuk walk od 2011. Podopieczny Mirko „CroCopa” Filipovicia ma na koncie 15 wygranych pojedynków, z których 13 kończył przed czasem. W Zagrzebiu Rakas pojawi się po serii trzech wygranych w pierwszych rundach.

15 KOMENTARZE

 1. Jeśli chodzi o rozpiskę to zapowiada się rehabilitacja po felernej pięćdziesiątce. Tym bardziej, że na stronie KSW jest miejsce na 10 walk.

 2. Jeśli chodzi o rozpiskę to zapowiada się rehabilitacja po felernej pięćdziesiątce. Tym bardziej, że na stronie KSW jest miejsce na 10 walk.

  A będzie przynajmniej 11 bo jeszcze Delija vs Stojnic i walka Lazicia

 3. A będzie przynajmniej 11 bo jeszcze Delija vs Stojnic i walka Lazicia

  I być może Soldić jeszcze :antonio:

 4. Kaszubowski dopiero co walczył o pas ,teraz został zdegradowany do prelimsów, ano taki los dzis walczysz w prelimsach jutro o pas, wczoraj walczyłes o pas dziś walczysz w prelimsach, i tutaj należałoby zacytować utwór Zenka Przekorny los.

 5. Kaszubowski dopiero co walczył o pas ,teraz został zdegradowany do prelimsów, ano taki los dzis walczysz w prelimsach jutro o pas, wczoraj walczyłes o pas dziś walczysz w prelimsach, i tutaj należałoby zacytować utwór Zenka Przekorny los.

  Kaszubowskiego tak nie potrzebnie wykoleili. No dramat, miał fajny rekord, zamiast dawać mu stopniowo coraz trudniejszych przeciwników rzucili go na Roberto :matt: szkoda ale to w ich stylu. Potem może nie być już okazji żeby taka walkę zestawić. :kawulpokapoka:

 6. Kaszubowskiego tak nie potrzebnie wykoleili. No dramat, miał fajny rekord, zamiast dawać mu stopniowo coraz trudniejszych przeciwników rzucili go na Roberto :matt: szkoda ale to w ich stylu. Potem może nie być już okazji żeby taka walkę zestawić. :kawulpokapoka:

  Rzucili go na pożarcie Soldiciowi bo na tamtą chwile nie miał kto walczyc z Soldiciem w 77kg , Michalski był po przegranej z Kaszubowskim ,Mańkowski po  3 porażkach , Bohrer został zmieciony z klatki i nikogo innego nie było .Co prawda KSW ma w zanadrzu 180 zakontraktowanych zawodników ale na rzeź poszedł Kaszubowski.Ani Kincla ani Pietrzaka ani Odzimkowskiego na tamtą chwile nie było w KSW , a 3 walka z Du Plessisem pod rzad ,któremu lekarz zabronil walczyc w 77kg nie wchodziła w gre.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.