Już 18 stycznia gala FEN 27, która odbędzie się w Netto Arenie w Szczecinie. Wydarzenie to będzie obfitowało w ciekawe zestawienia. Wojciech Janusz podejmować będzie Adama Kowalskiego, Sianos Kornilova, Romanowski Limę Diasa. Będzie też Gniadek, Sudolski, Gutowski, Lubońska i oczywiście walka Mateusza Rębeckiego z Magomedem Magomedovem.

W związku z tym mamy TRZY PODWÓJNE zaproszenia do rozdania, które ufundowała firma TOTALbet. Wszystko co należy zrobić to odpowiedzieć na pytanie:

„Jaki będzie wynik boju Rębeckiego z Magomedovem?”

W środę o godzinie 20:00 wybierzemy trzech użytkowników, którzy dzięki uprzejmości legalnego bukmachera, firmy TOTALbet, otrzymają podwójne bilety na szczecińską galę.

Data: sobota, 18 stycznia 2020, 19:00
Hala: Netto Arena
Miejsce: Szczecin, Polska

Rozpiska gali

Walka wieczoru
70,3 kg: Mateusz Rębecki (MMA 10-1-0) vs Magomed Magomedov (MMA 12-1-0) | walka o pas | 5 rund

Karta główna
93,0 kg: Wojciech Janusz (MMA 8-4-0) vs Adam Kowalski (MMA 11-5-0) | 3 rundy
120,2 kg: Marcin Sianos (MMA 4-4-0) vs Kirill Kornilov (MMA 1-0-0) | 3 rundy
56,7 kg: Katarzyna Lubońska (MMA 7-2-0) vs Eva Dourthe (MMA 4-3-0) | 3 rundy
61,2 kg: Sebastian Romanowski (MMA 13-8-1) vs Rildeci Lima Dias (MMA 23-10-0) | 3 rundy
70,0 kg, K-1: Marcin Parcheta vs Gor Harutjunjan | 3 rundy
77,1 kg: Kamil Gniadek (MMA 13-7-1) vs Michał Balcerczak (MMA 2-1-0) | 3 rundy
93,0 kg,: Michał Gutowski (MMA 9-10-0) vs Łukasz Sudolski (MMA 5-0-0) | 3 rundy
61,2 kg,: Patryk Trytek (MMA 2-0-0) vs Mariusz Joniak (MMA 5-4-0) | 3 rundy
77,1 kg: Samuel Vogt (MMA 1-1-0) vs Jacek Jędraszczyk (MMA 6-2-0) | 3 rundy

23 KOMENTARZE

 1. Swiatla swieca, tlum wiwatuje, poczatek 3 rundy Magomed próbuje obalić Rebackiego, ktorzy wykorzustujac nieporadnosc przeciwnika zdobywa pozycje dominujaca i wyciaga pieknie duszonko ku uciesze gawedzi na trybunach.

  #pewne_info

 2. Magomedov powinien wygrać w trzeciej rundzie. Tko po ciosach w parterze. Kibicować oczywiście będę Rębeckiemu, więc mam nadzieję że się mylę.

 3. Walka Rębeckiego z Magomedovem zapowiada się niezwykle interesująco. Włodarzom FEN udało się zakontraktować wysokiej klasy przeciwnika (12-1), który jest bardzo wymagającym rywalem, dobrym zapaśnikiem i znakomicie poddaje swoich rywali, jednak w stójce nie można go skreślać, bo na swoim koncie ma nokaut w ostatniej walce, a także będzie dysponował przede wszystkim dużo większym zasięgiem, ponieważ jest wyższy od Rębeckiego aż o 15 cm (mierzy 185 cm podobnie jak Ziółkowski, z którym Chińczyk walczył o pas federacji Fight Exclusive Night)! Wspaniale byłoby zobaczyć na żywo walkę mistrza federacji FEN, który pretenduje do UFC i być może ewentualne zwycięstwo otworzy przed nim te ostatnie drzwi przed największą ligą MMA na świecie. Walka zapowiada się arcyciekawie i myślę, że Rosjanin postawi mocny opór, ale to Chińczyk zwycięży po emocjonującej, 5-rundowej walce przez decyzję i po raz trzeci obroni mistrzowski pas FENu!

 4. "Jaki będzie wynik boju Rębeckiego z Magomedovem?"

  Jak to kurwa jaki?! Chińczyk rozpierdoli tego ruska jak rolnik gnój po polu,proste:conorwalk:

 5. Bede bardzo mocno kibicowal Mateuszowi, bo jest z tego samego miasta co ja i jest Polakiem, ale patrzac na jego obecnego przeciwnika, czyli rekord, bardzo mocne zapasy, rywali, z ktorymi walczyl i duza przewage warunkow fizycznych, bo rosjanin jest az o 15cm wyzszy, obstawiam, ze jednak reka Magomedova powedruje do gory, a wygra 3-4 rudna przez TKO lub KO.

 6. Chińczyk wygra przez TKO, ciosy w parterze czwarta runda. Do tego czasu mocna walka o pozycje, zapasy i parter będą w tej walce kluczowe.

 7. Bez wątpienia najbardziej interesującą walką na tej gali będzie pojedynek szczecińskiego Berserkera – Mateusza Rębeckiego (9-1) z  jego rosyjski przeciwnikiem – Magomedem Magomedovem (12-1). Obaj Panowie mogą pochwalić się serią kilku zwycięstw z rzędu. Stawka tego pojedynku będzie ogromna, ponieważ dla zwycięzcy może okazać się ostatnim krokiem przed występami w federacji UFC. "Chińczyk" wielokrotnie udowadniał, że jest zawodnikiem światowego formatu i może rywalizować z najlepszymi, takim przeciwnikiem z pewnością jest "Kobra", który większość swoim walk kończy poddając swoich rywali. Myślę, że możemy nastawiać się na mocną, pełną zwrotów akcji 5-rundową batalię w każdej płaszczyźnie walki, "ściany" jednak będą po stronie "Chińczyka", który niesiony dopingiem swoich kibiców wypunktuje "Kobrę" z Magnitogorska zachowując tym samym pas wagi lekkiej FEN. Emocje gwarantowane, nie mogę się doczekać!

 8. Bez wątpienia najbardziej interesującą walką na tej gali będzie pojedynek szczecińskiego Berserkera – Mateusza Rębeckiego (9-1) z  jego rosyjski przeciwnikiem – Magomedem Magomedovem (12-1). Obaj Panowie mogą pochwalić się serią kilku zwycięstw z rzędu. Stawka tego pojedynku będzie ogromna, ponieważ dla zwycięzcy może okazać się ostatnim krokiem przed występami w federacji UFC. "Chińczyk" wielokrotnie udowadniał, że jest zawodnikiem światowego formatu i może rywalizować z najlepszymi, takim przeciwnikiem z pewnością jest "Kobra", który większość swoim walk kończy poddając swoich rywali. Myślę, że możemy nastawiać się na mocną, pełną zwrotów akcji 5-rundową batalię w każdej płaszczyźnie walki, "ściany" jednak będą po stronie "Chińczyka", który niesiony dopingiem swoich kibiców wypunktuje "Kobrę" z Magnitogorska zachowując tym samym pas wagi lekkiej FEN. Emocje gwarantowane, nie mogę się doczekać!

  Proszę nie brać tego komentarza pod uwagę w konkursie ^^

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.