Menadżer Khamzata Chimaeva, Ali Abdelaziz, jest pewien umiejętności swojego podopiecznego, tak jak i sam „Borz”. Chimaev przebojem wdarł się do UFC wygrywając 3 pojedynki w 66 dni. Zawodnik w ostatnim pojedynku potrzebował jedynie 17 sekund żeby znokautować Geralda Meerschaerta w brutalnym stylu. Abdelaziz w krótkiej rozmowie z TMZ Sports wypowiedział się na temat przyszłości Chimaeva w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

Khamzat umieściłby Conora McGregora na wózku inwalidzkim, Irlandczyk piłby przez słomkę do końca swojego życia. Nie chciałbym żeby Khamzat walczył z mentalnie niestabilnym zawodnikiem. Conor McGregor jest niezrównoważony. Życzę mu wszystkiego najlepszego.

11 KOMENTARZE

  1. Conor ma w głowie Aliego specjalny apartament. Wystarczyło jedno zdanie rudego na konferencji prasowej i Ali od dwóch lat głośno fantazjuje o tym jak McGregor jest mordowany, torturowany, gwałcony i chuj wie co jeszcze.

  2. Walkerem tez sie tak obsrywali co to nie on az go Corey wyjasnil a potem Nikita i tyle bylo. Zawsze jest podnieta jak ktos na jakims poziomie sie trafi i gasi bumow az nie trafi na solidnego rzemieslnika. Oczywiscie sa wyjatki, ktore ida jak burza na szczyt ale nie jest duzo takich.

  3. Pierdu pierdu, jak na razie walczył z samymi ogórkami więc czekam na kogoś z top 10 i zobaczymy jaki z niego zabijacz.

  4. Rudy by go zabił. Naprawdę, zajebałby go. Nate Diaz, Masvidal, wszyscy ci goście – oni wytarliby nim matę. Wierzę, że dostałby wpierdol od każdego z nich.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.