Nietypowy trening mistrza wagi lekkiej. Serwis BTSports opublikował właśnie nagranie pływającego Khabiba Nurmagomedova (MMA 28-0). Nie jest to jednak zwykły trening pływania kraulem. Dagestańczyk walczy z bardzo silnym prądem rzecznym.

How do you stay sharp? @Khabib "the Eagle" Nurmagomedov takes on raging river currents.

Publiée par BT Sport sur Lundi 14 octobre 2019

Tego typu aktywność fizyczna jest częstym elementem treningu zawodowców. Podczas pływania działają praktycznie wszystkie partie mięśni. To świetny sposób na poprawienie swojej wydolności oraz ogólnej kondycji. Najczęściej dzieje się to jednak w kontrolowanych warunkach, np. na basenie. Khabib jak widać, wybrał niebezpieczną i rwącą rzekę.

Nurmagomedov w ostatniej walce pokonał Dustina Poiriera (MMA 25-6, 1NC). Obronił tym samym tytuł i unifikował pas, gdyż Poirier był mistrzem tymczasowym. Teraz Khabib czeka na wyłonienie kolejnego pretendenta. Choć naturalnym kandydatem jest Tony Ferguson (MMA 25-3), to za kulisami mówi się także o rewanżowej walce z Conorem McGregorem (MMA 21-4) w Rosji.

28 KOMENTARZE

  1. (WIDEO) Walka Khabiba Nurmagomedova z żywiołem: Biegnie do rzeki usiąść dupą po ostrym kebsie

    Nietypowy trening mistrza wagi lekkiej. Serwis BTSports opublikował właśnie nagranie wodnej przygody Khabiba Nurmagomedova (MMA 28-0, Kebab na ostrym 1-0). Nie jest to jednak zwykły trening siedzenia dupą w wodzie. Dagestańczyk walczy z bardzo silnym nawrotem ostrego sosu.

    Tego typu aktywność fizyczna jest częstym elementem treningu wpierdalania przez hejterów ostrych kebabów tzw. zawodowców. Podczas wydalania ich działają praktycznie proporcjonalnie do spożywania, czyli pieką jak sam skurwysyn wszystkie partie mięśni. To świetny sposób na poprawienie swojej wydolności oraz ogólnej kondycji. Najczęściej dzieje się to jednak w niekontrolowanych warunkach, np. na basenie. Jest to jednak o tyle niebezpieczne, że po akcji trzeba wymieniać wodę. Khabib jak widać, wybrał bardziej bezpieczną i rwącą rzekę.

    Nurmagomedov w ostatniej walce pokonał Dustina Poiriera (MMA 25-6, 1NC). Obronił tym samym tytuł i unifikował pas, gdyż Poirier był mistrzem tymczasowym. Teraz Khabib czeka na wyłonienie kolejnego pretendenta. Choć naturalnym kandydatem jest Tony Ferguson (MMA 25-3), to za kulisami mówi się także o rewanżowej walce z mistrzem wszechstylowej walki czym popadnie Conorem McGregorem (MMA 21-4) w Rosji.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.