UFC zamierza zorganizować specjalną konferencję prasową na miesiąc przed walką, na którą czeka cały świat MMA. Khabib Nurmagomedov, obecny mistrz kategorii lekkiej, spotka się twarzą w twarz z pretendentem, Tonym Fergusonem, podczas wydarzenia w Las Vegas. Konferencja odbędzie się 7 marca w T-Mobile Arena, zaraz przed oficjalną ceremonią ważenia dla fanów przed UFC 248.

Panowie zmierzą się ze sobą w oktagonie 18 kwietnia na UFC 249 w Nowym Jorku. Jest to piąty raz kiedy są ze sobą zestawieni – ich walki były anulowane w ostatnich latach z różnych powodów. Teraz wreszcie niepokonany Rosjanin ma zmierzyć się z „El Cucuy”.

Nurmagomedov (28-0 MMA) ma na swoim koncie 12 wygranych w UFC. W oktagonie pokonywał m.in. Conora McGregora, Ala Iaquintę, Edsona Barbozę czy Dustina Poiriera. „Dagestański Orzeł” uważany jest za jednego z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe.

Jego rywal, Ferguson (25-3 MMA), może pochwalić się niezwykłą serią 12 wygranych z rzędu w klatce UFC. W ostatnich walkach zwyciężał z Donaldem Cerrone, Anthonym Pettisem i Kevinem Lee.

ZOBACZ TAKŻE: KHABIB O REWANŻU Z CONOREM MCGREGOREM

9 KOMENTARZE

  1. Witam Szanownych Komentujących.

    Przy okazji tej konferencji zawodnicy będą mieli okazję, żeby dać przykład wzorowego zachowania jak przystało na dwóch gentlemanów. Na pewno wyznaczą ścieżkę dla pięknej dyskusji którą podażą fani.

    Pozdrawiam.

  2. Zaiste niepokojąca jest to wizja, zważywszy na dawne dzieje pana Anthonego I jego nieszczęsne interakcje, ze  wszalekiego rodzaju okablowaniem. Pot zrosil me blade lico. Niech dunder swisnie zły los.

  3. Apeluję do zawodników, kibiców,  włodarzy i dziennikarzy – niechaj ta konferencja odbędzie się w duchu pokojowej rywalizacji, bez wzajemnych kalumnii, uszczypliwości, ataków, oskarżeń i słów nieparlamentarnych. Pokój bracia i siostry:gabi_much_love:

  4. Dobrze że ten łysy dzban przykłada się cos do promocji, Myslałem że tylko Rudemu Żulowi organizuje się specjalne konferencje a tu masz.

    Problem w tym że to będzie ostatnie spotkanie tych dwóch zabijaków. Walka się nie odbędzie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.