Na UFC 246 do oktagonu wrócił były mistrz kategorii lekkiej, Conor McGregor. Ten rozbił w pojedynku w kategorii półśredniej Donalda Cerrone. Po walce Dana White wyznał, że to Irlandczyk powinien być kolejnym rywalem mistrza kategorii lekkiej, Khabiba Nurmagomedova. Ten ma jednak zaplanowany pojedynek z Tonym Fergusonem, 19 kwietnia na UFC 249.

Prezydent UFC otwarcie dał znać, że jest zainteresowany rewanżem Irlandczyka z Rosjaninem. Khabib na swoim profilu na Instagramie postanowił przypomnieć, że to on jest królem dywizji lekkiej i nigdzie się nie wybiera.

Król nigdy nie odszedł i nigdzie się nie wybiera. Powiedzcie im, że nadchodzę.

W ostatniej obronie tytułu mistrzowskiego Nurmagomedov poddał Dustina Poiriera na gali UFC 242 w Abu Dhabi. Niepokonany Rosjanin (28-0 MMA) w swojej karierze mierzył się z m.in. Edsonem Barbozą, Alem Iaquintą czy wcześniej wspomnianym Conorem McGregorem. Rewanż obu panów może być jedną z najbardziej kasowych walk w historii UFC. Sam prezes organizacji przewiduje, że sprzedadzą na ten pojedynek ponad 3 miliony subskrypcji PPV.

44 KOMENTARZE

 1. :scary:

  Oj tam, oj tam wolałem chodzić na wagary i oglądać pride,k1 i UFC niż przejmować się nauką pisania Panie:

  Czasem się zdarza zrobić babola, ale to nie forum o poprawnej polszczyźnie Dr. Miodka.

 2. Spocił się, a wiecie co to oznacza? To, że zrobił trening, po wykonaniu którego serce Conora zatrzymałoby się z przeciążenia. :3

  No trening w wannie to ciężki trening

 3. Poprawiłem.

  Tweet dnia: "Król" Khabib Nurmagomedov wysyła wiadomość do kategorii lekkiej

  Na UFC 246 do oktagonu wrócił były mistrz kategorii lekkiej, rudy błazen McGregor. Ten rozbił w pojedynku w kategorii półśredniej kulawego emeryte Donalda Cerrone. Po walce Dana White wyznał, że to hydraulik powinien być kolejnym rywalem mistrza kategorii lekkiej, Khabiba Nurmagomedova.

  Prezydent UFC otwarcie dał znać, że jest zainteresowany egzekucją Irlandczyka. (..)

  Niepokonany Rosjanin (28-0 MMA) w swojej karierze mierzył się z m.in. Edsonem Barbozą, Alem Iaquintą czy wcześniej wspomnianym alkoholikiem McGregorem.

  Masakra rudego po raz drugi może być jedną z najbardziej kasowych walk w historii UFC. Sam prezes organizacji przewiduje, że sprzedadzą na ten pojedynek ponad 3 miliony subskrypcji PPV.

 4. Sam prezes organizacji mdleje, ponieważ krew z mózgu odpływa mu do prącia na myśl, że sprzedadzą na ten pojedynek ponad 3 miliony subskrypcji PPV.

  Poprawiłem

 5. Ktoś wie po co on sobie na buty pluje?:damjan:

  Szuka Connora, ostatnim razem czesto musial tak na niego patrzec.

 6. :scary:

  Nie masz się do czego przyj…ć?

  Wklejanie tego murzynka i wytykanie błędów jest może i fajne ale forum Pani domu .. ogarnij się i napisz coś z sensem zamiast w koło dawać tego czarnuszka

 7. ogarnij się

  Nie.

  napisz coś z sensem

  Nie daje się spacji przed kropką tak jak tutaj to zrobiłeś

  Pani domu ..

  :roberteyeblinking:

 8. Bo ma obsrane nachy, a w lekkiej nie ma zapaśników

  Obsrany to on jest najmniej (razem z Tonym) ze wszystkich Fighterów z UFC, taka prawda.  I nie musi już nikomu nic udowadniać, jeśli wygra z Tonym, to może nawet jebnąć wszystkim i pojechać na Mazury, a i tak będą jeszcze długo o nim mówić.

  I Nie chciałbyś żeby Krul sprawdził się z topowym prawdziwym średnim, bo to mógłby być koniec i niesamowity wpierdol.

 9. Król Khabib wysyła wiadomość kategorii lekkiej: " Rucham was wszystkich kutasem".

  No ale nie swoim lol

 10. Myślałem że się nie da przebić pierwszej wersji, na tej już się popłakałem. Hehe, zajebiste.

  @dotematu

  Pieprzycie głupoty, dajcie im wyjść do klatki.. chociaż i tak coś czuję że przy tym treningu tonego to bardzo prawdopodobne że w marcu zastąpi go właśnie "Lets talk now".

  Z drugiej strony, rudy byłby najgłupszym gościem świata jeżeli wziąłby ta walkę tak wcześnie. Pierw Diaz, Jorge.. trochę kasy wpadnie i potem Khebab.

  Wynik? Gwałt Khebaba na Its only business.. w ten sam sposób co w pierwszej walce.

 11. poprawiłem.

  Tej, ale to, że Conor po wyprowadzeniu dwóch prostych oddycha jakby wypalił dwie paczki popularnych to nie znaczy, że profesjonalista jak Chabib też ma tak żenującą kondycję :3

 12. Tej, ale to, że Conor po wyprowadzeniu dwóch prostych oddycha jakby wypalił dwie paczki popularnych to nie znaczy, że profesjonalista jak Chabib też ma tak żenującą kondycję :3

  :beczka:

  ::duszenie::

 13. Dlaczego?

  Kropkę stawiamy po skrócie wyrazu, w którym została odrzucona końcowa część: godz. (= godzina), prof. (= profesor), ul. (= ulica).

  Jeśli skrót zawiera ostatnią literę wyrazu, wówczas nie stawiamy po nim kropki: mjr (= major), dr (= doktor); jednak gdy skrót zastępuje wyraz w przypadku innym niż mianownik, kropkę stawiamy (np. Dawno nie widziałem dr. Nowaka), gdyż końcowa część wyrazu, końcówka –a, została odrzucona; zasada ta nie dotyczy skrótów tytułów kobiet, ponieważ skrót zawiera ostatnią literę wyrazu (Dawno nie widziałem dr Nowak). Można również po skrócie dopisać końcówkę: Dawno nie widziałem dra Nowaka — wówczas bez kropki, ponieważ w skrócie występuje ostatnia litera wyrazu.

 14. Kropkę stawiamy po skrócie wyrazu, w którym została odrzucona końcowa część: godz. (= godzina), prof. (= profesor), ul. (= ulica).

  Jeśli skrót zawiera ostatnią literę wyrazu, wówczas nie stawiamy po nim kropki: mjr (= major), dr (= doktor); jednak gdy skrót zastępuje wyraz w przypadku innym niż mianownik, kropkę stawiamy (np. Dawno nie widziałem dr. Nowaka), gdyż końcowa część wyrazu, końcówka –a, została odrzucona; zasada ta nie dotyczy skrótów tytułów kobiet, ponieważ skrót zawiera ostatnią literę wyrazu (Dawno nie widziałem dr Nowak). Można również po skrócie dopisać końcówkę: Dawno nie widziałem dra Nowaka — wówczas bez kropki, ponieważ w skrócie występuje ostatnia litera wyrazu.

  Cohones uczy, bawi, wychowuje.

 15. Tej, ale to, że Conor po wyprowadzeniu dwóch prostych oddycha jakby wypalił dwie paczki popularnych

  Ostatnio wyprowadzil 3 ciosy barkiem i nie padl tak wiec :najmancoty::beczka:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.