Khabib Nurmagomedov przed galą UFC 254 doznał poważnych kontuzji, jednak postanowił nie wycofywać się z walki. Rosjanin po udanej obronie pasa mistrzowskiego kategorii lekkiej postanowił przejść na sportową emeryturę. Teraz jak się okazuje przed walką z Gaethjem, mierzył się z poważnymi problemami zdrowotnymi, o których wypowiedział się prezydent UFC na konferencji prasowej po gali.

Mamy szczęście, że dzisiaj mogliśmy zobaczyć jego walkę. Jego trenerzy powiedzieli mi, że złamał coś w stopie. Trzy tygodnie temu. Ma dwa złamane palce u stopy i kość w stopnie, coś takiego. Tak mówili mi ludzie z jego narożnika. Nigdy nikomu nic nie powiedział, chodził normalnie. To jedna z najtwardszych osób na tej planecie.

Do tego jego trener, Javier Mendez, przyznał, że Khabib chorował na świnkę w połowie września, przez co nie mógł trenować przez dwa tygodnie. Trener AKA stwierdził, że był to jeden z najgorszych obozów przygotowawczych jakie mieli.

Mimo to Nurmagomedov w świetnym stylu rozprawił się z Justinem Gaethje, którego poddał w 2. rundzie pojedynku nie pozostawiając wątpliwości kto jest najlepszym lekkim na świecie. Po walce przyznał, że nie będzie kontynuował swojej kariery bez ojca, który zmarł w tym roku. Abdulmanap przez wszystkie lata kariery był jego trenerem i mentorem. Rosjanin miał obiecać swojej mamie, że jest to jego ostatnia walka w klatce MMA. Swoją zawodową karierę kończy z nieskalanym porażką rekordem 29-0.

32 KOMENTARZE

 1. Nasi nie takie rzeczy sobie łamali :fjedzia:

  Mostek, kręgosłup, słowo.

  A to dopiero jeden zawodnik!

 2. Dla muzułmanina to straszna choroba

  Śmieszne. Ciekawe czy oni lachają na swoich forach, że chrześcijanie jedzą jakiś styropian z rąk gości, co nielegalnie dzieci dotykają. Myślę, że nie mają na to czasu, ale kto wie.

 3. Śmieszne. Ciekawe czy oni lachają na swoich forach, że chrześcijanie jedzą jakiś styropian z rąk gości, co nielegalnie dzieci dotykają. Myślę, że nie mają na to czasu, ale kto wie.

  Nie, oni takim obcinają głowy

 4. Śmieszne. Ciekawe czy oni lachają na swoich forach, że chrześcijanie jedzą jakiś styropian z rąk gości, co nielegalnie dzieci dotykają. Myślę, że nie mają na to czasu, ale kto wie.

  Ja pierdolę, pomyślałeś chociaż sekundę nad tym komentarzem? :korwinwhat:

 5. Ja pierdolę, pomyślałeś chociaż sekundę nad tym komentarzem? :korwinwhat:

  Ale co w nim jest złego? Zastanawiam się czy oni też tak podchodzą do sprawy. Wiara w PL często "śmieje się" z nich, kiedy to dla nich my jesteśmy pewnie dziwni. Staram się otwarcie o tym myśleć, spojrzeć na ich perspektywę. Każdy i tak zrobi to co uważa za słuszne.

 6. Ale co w nim jest złego? Zastanawiam się czy oni też tak podchodzą do sprawy. Wiara w PL często "śmieje się" z nich, kiedy to dla nich my jesteśmy pewnie dziwni. Staram się otwarcie o tym myśleć, spojrzeć na ich perspektywę. Każdy i tak zrobi to co uważa za słuszne.

  Myślę, że żart @Zioło Dziekan rozbawiłby nawet niejednego muzułmanina. Bo był raczej lajtowy. Twój mógłby być, gdybyś nie dowalił do skali pedofilię. Raczej nie takie proporcje.

 7. Mostek, kręgosłup, słowo.

  A to dopiero jeden zawodnik!

  :DC:

  Dla muzułmanina to straszna choroba

  :juanlaugh:

  Nie, oni takim obcinają głowy

  Albo jaja, jakiś eunuch będzie musiał pilnować Spurkowej w haremie :fjedzia:

  Ja pierdolę, pomyślałeś chociaż sekundę nad tym komentarzem? :korwinwhat:

  :razz:ociesznymirek:

 8. Myślę, że żart @Zioło Dziekan rozbawiłby nawet niejednego muzułmanina. Bo był raczej lajtowy. Twój mógłby być, gdybyś nie dowalił do skali pedofilię. Raczej nie takie proporcje.

  Ok, noted. Dla mnie wiara to coś z czego się nie żartuje i się z tym nie dyskutuje, bo to nie ma żadnego sensu i nic pożytecznego z tego nie ma, ale to moja opinia.

 9. Śmieszne. Ciekawe czy oni lachają na swoich forach, że chrześcijanie jedzą jakiś styropian z rąk gości, co nielegalnie dzieci dotykają. Myślę, że nie mają na to czasu, ale kto wie.

  Nie, oni siedzą kulturalnie razem po męsku trzymając się za … w wannie.

  Nie bądź ignorantem kolego, nie masz pojęcia ile jest pedofilii w islamie, poczytaj co się dzieje w Afganistanie (tańczący chłopcy) i innych tych dziwnych państewkach, o dalej istniejącym niewolnictwie w tamtych rejonach. Świat to nie tylko co Ci judebook napisze i twitterek.

  EdiT: problem jest w tym, że nie masz zielonego pojęcia z jakiej perspektywy oni patrzą, bo nawet nie liznąłeś tematu. Dodam jeszcze małżeństwa 60 letnich dziadów z 12 letnimi dziewczynkami.

  Islam to nie to, co pokazuje Khabib, to coś ma drugą stronę monety.

 10. Nie, oni siedzą kulturalnie razem po męsku trzymając się za … w wannie.

  Nie bądź ignorantem kolego, nie masz pojęcia ile jest pedofilii w islamie, poczytaj co się dzieje w Afganistanie (tańczący chłopcy) i innych tych dziwnych państewkach, o dalej istniejącym niewolnictwie w tamtych rejonach. Świat to nie tylko co Ci judebook napisze i twitterek.

  EdiT: problem jest w tym, że nie masz zielonego pojęcia z jakiej perspektywy oni patrzą, bo nawet nie liznąłeś tematu. Dodam jeszcze małżeństwa 60 letnich dziadów z 12 letnimi dziewczynkami.

  Fakt. Napiszę na PW o źródła. Wszystko ma z pewnością "drugą stronę".

 11. Fakt. Napiszę na PW o źródła. Wszystko ma z pewnością "drugą stronę".

  Płoszę:

  "Zgodnie z większością źródeł A'isza miała formalnie poślubić Mahometa po śmierci Chadidży (619) i mniej więcej trzy lata przed hidżrą (622), kiedy miała sześć albo siedem lat. Małżeństwo miało jednak zostać skonsumowane dopiero po ucieczce Mahometa z Mekki do Medyny, po hidżrze (8 kwietnia) 623 roku, kiedy A'isza miała dziewięć albo dziesięć lat."

  Źródło:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/A’isza_bint_Abi_Bakr

 12. Śmieszne. Ciekawe czy oni lachają na swoich forach, że chrześcijanie jedzą jakiś styropian z rąk gości, co nielegalnie dzieci dotykają. Myślę, że nie mają na to czasu, ale kto wie.

  :triggered:

 13. Tylko Kosciol Katolicki jest prawdziwy, to dlatego pedofile i dewianci zakladaja sutanny, aby go niszczyc. Zawierzcie sie Matce Boskiej, odmawiajcie rozaniec. Obudzcie sie, goje.

 14. Dlatego nie musial robic wagi, ufc prawdopodobnie przekupilo komisje a khabib przyaktorzyl na wazeniu ze niby słaby itp

 15. Śmieszne. Ciekawe czy oni lachają na swoich forach, że chrześcijanie jedzą jakiś styropian z rąk gości, co nielegalnie dzieci dotykają. Myślę, że nie mają na to czasu, ale kto wie.

  Lachają?

 16. Tylko Kosciol Katolicki jest prawdziwy, to dlatego pedofile i dewianci zakladaja sutanny, aby go niszczyc

  Nie przesadzaj, PZPR też była prawdziwa, bo odwetowcy z Bonn próbowali ją zniszczyć :astronaut:

 17. Miodek to stary ubek.

  A to stary ubek nie moze znac sie na jezyku polskim?

  A tak po prywacie, nie lubie Cie Majkelo. Soloweczka przy okazji?

 18. Rozjebana noga i kompletna wyjebka na to co najmocniej uderzający w jego wadze może zrobić, nawet sam za nim biegał i latającym kolanem próbował zjebać (kolanem z biegu też i gdzies tam trafił). Khabib przechuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.