Tony Ferguson, mimo wyjątkowych okoliczności, nie zamierza odpuścić Khabibowi Nurmagomedovowi. „El Cucuy” miał zmierzyć się z Rosjaninem na  UFC 249, 18 kwietnia. Wczoraj Khabib wydał oświadczenie na swoim profilu na Instagramie, gdzie poddał wątpliwości swój występ na zbliżającej się gali.  Nieznana jest jeszcze lokalizacja tego wydarzenia – prezydent UFC potwierdzał, że nadal pracują nad nowym miejscem. Ferguson w wywiadzie z Arielem Helwanim wypowiedział się o aktualnym statusie jego pojedynku z Khabibem.

Oczywiście, że byłem wkur*iony jak to przeczytałem. Szkoda mi jednak bardziej tych, którzy mają teraz dużo cięższe czasy. To nieco inna sytuacja, ja jestem wkurzony. Miał opcję żeby nadal walczyć.

Był w Abu Dhabi, miał szansę powrotu do USA przed tym jak Rosja zamknęła granice. Zdecydował się na wyjazd do Dagestanu, nie dokończył swoich przygotowań. Gość nie chce walczyć. Jest przestraszony, ucieka. Powinni zabrać mu tytuł mistrzowski!

Mogę walczyć z każdym, kiedykolwiek, gdziekolwiek, jeśli tylko warunki się nie zmienią. Walka miała być z Khabibem. To miał być mój rywal. Każdy chce zobaczyć ten pojedynek. Rozumiem co chciał zrobić. Jego rodzina jest w Dagestanie, zrobił jak uważał za słuszne, ale miał szansę i uczynił tak samo jak przy UFC 209.

Wiedział, że cięcie wagi nie idzie mu zbyt dobrze. Powiedział nawet, że ciężko szło mu cięcie wagi, skupienie się na walce. Dla mnie to po prostu uciekł. Wiedział co może zrobić żeby uratować tą kartę. Nie skorzystał z żadnej szansy. Wszyscy ryzykują, a on się wycofał. To ciężkie do wyjaśnienia, ale on po prostu uciekł.

Wiem tylko jedno. Ja pozostaję w treningu, nieważna jest lokalizacja. Możecie podrzucić mnie pod drzwi Khabiba, a ten gość i tak nie będzie walczył. Broń tytułu albo go oddaj. Powinni zabrać mu pas mistrzowski.

Innym rywalem Fergusona może być Justin Gaethje, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. „El Cucuy” skomentował potencjalne zestawienie z „The Highlight”:

Gość ma w UFC rekord 4-2. Kiedy to wszystko się zadziało, zabrali mi mój pas mistrzowski, pamiętam, że powiedziałem, że to turniej. Muszę walczyć z każdym. Biłem się ze wszystkimi z najlepszej piątki, znokautowałem ich albo skończyłem w świetnym stylu i teraz wracamy do tego samego punktu. Wygląda na to, że UFC się ze mną bawi.

Nie mam nic przeciwko UFC – wiem, że muszą zarabiać pieniądze, ale to ja jestem mistrzem. Nie mam teraz przy sobie pasa mistrzowskiego, bo jesteśmy na treningu. Nadal robię swoje. Nieważne kogo dostaniemy, postaramy się zorganizować tą walkę żeby ludzie na całym świecie mieli jakąś nadzieję. Prawdziwymi bohaterami są teraz lekarze i pielęgniarki, ci którzy opiekują się innymi.

Jeśli możemy dać coś od siebie i dać ludziom walkę to jestem chętny, ale oczywiście musimy pamiętać, że trwa pandemia. Jeśli możemy zrobić coś, aby pomóc ludziom to jestem gotowy, ale wszystko musi być zrobione prawidłowo.

29 KOMENTARZE

 1. Niech dana napakuje 249 walkami z 3 anulowanych fight nightow a hujhuja z kebsem przeniesie na kiedy indziej.

  Niech da nam cokolwiek Danut spasiony jeden! Igrzysk i chleba!

 2. Tak jak myślałem kozojebca obrał zbroję bo czuje że Tony to jest ten gość co mu wpierdoli i uciekł tłumacząc się że nie może wyjechać,  a za chwilę będzie zdjęcia z Putinem wrzucal w usciskach

 3. No nie jest tak.

  Jak nie jak tak?

  Nie po to spędziłem minutę na robieniu tego mema, żebyś mi teraz takie rzeczy zarzucał, skąd ten hejt i nienawiść?

 4. Tak jak myślałem kozojebca obrał zbroję bo czuje że Tony to jest ten gość co mu wpierdoli i uciekł tłumacząc się że nie może wyjechać,  a za chwilę będzie zdjęcia z Putinem wrzucal w usciskach

  Jakim trzeba być debilem, żeby tak pisać? :korwinstupid:

  Gość z rekordem 28-0, który od kołyski został zaprogramowany do walki obsrał się przed gościem, który w co drugiej walce jest na skraju nokautu.

 5. Jakim trzeba być debilem, żeby tak pisać? :korwinstupid:

  Gość z rekordem 28-0, który od kołyski został zaprogramowany do walki obsrał się przed gościem, który w co drugiej walce jest na skraju nokautu.

   

  Dokładnie tak, zesrał się

 6. Zwróćcie uwage jakie ma "szpikulce" na barkach, Tony wariacie walnął bym z tobą trening i flaszke. Potem bym pewnie skończył jak ten typ w tufie, ale to chuj

 7. Tak naprawdę Tony ma dużo więcej do zyskania w tej walce. Tytuł, sława i pieniądze to wszystko Khabib już ma, teraz miał wyjebane i udał się do swojej rodziny która jest dla niego najważniejsza.

 8. Chabib Abdułmanapowicz Nurmagomiedow nie przestraszył się Tonego a wirusa i uciekł do taty,do  Dagestanu.

  A Ferg ja zwykle, będzie musiał pokonać znowu pół dywizji żeby znowu zestawili go z mistrzem.

 9. Tak naprawdę to Khabib jako jedyny kurwa nie stracił rozumu i podjął słuszną decyzję. Na wszystko przyjdzie pora, nic za wszelką cenę. Dana powinien odwołać to w pizdu już dawno i nie męczyć zawodników rozkminami czy gala się odbędzie czy nie.

 10. Tak naprawdę to Khabib jako jedyny kurwa nie stracił rozumu i podjął słuszną decyzję. Na wszystko przyjdzie pora, nic za wszelką cenę. Dana powinien odwołać to w pizdu już dawno i nie męczyć zawodników rozkminami czy gala się odbędzie czy nie.

  Endeavor jest innego zdania.

 11. Szkoda Tonyego, bo pewnie znowu go wy#uchają z tym ts :/

  Ale te Ufc to amatorzy, Rozpara taka gale robi w 7 dni i to jeszcze z 8 radiowozami na ogonie.:waldeklaugh: White wstyd!

  Mam nadzieje że łysy już dzwoni do włodarzy 1 organizacji mma w Polsce jak się organizuje taką galę w czasie epidemii :roberteyeblinking:

 12. Który to podbiera memy na grupę "Nie śpie bo oglądam UFC" i nawet nie pisze, że autor jest z cohones :crazy:?

  Nie, że się przypierdalam, chcę po prostu inwigilować

 13. Który to podbiera memy na grupę "Nie śpie bo oglądam UFC" i nawet nie pisze, że autor jest z cohones :crazy:?

  Nie, że się przypierdalam, chcę po prostu inwigilować

  Przecież @Wito jest z tego peja.

 14. Napierdolił Orzeł w zbroje i chuj z jego rekordem. Nawet 806-0 nie ukryje smrodu jaki Nurma ma pod osraną zbroją :lesnarhappy:

 15. Wyjaśniłem w spoilerze :ashamed:

  Ale fakt, copyright się należy z racji niezbywalnego prawa autorstwa i źródło powinno być podane.

 16. Tak naprawdę to Khabib jako jedyny kurwa nie stracił rozumu i podjął słuszną decyzję. Na wszystko przyjdzie pora, nic za wszelką cenę. Dana powinien odwołać to w pizdu już dawno i nie męczyć zawodników rozkminami czy gala się odbędzie czy nie.

  No najlepiej pierdolić, że obsrał zbroję itp. Huj, że teraz najebali prawie 300 stron u nas o koronawirusie i każdy pierdoli jakieś kocopoły, a wiadomo, że walka by się nie odbyła przez to gówno.

 17. Ale fakt, copyright się należy z racji niezbywalnego prawa autorstwa i źródło powinno być podane.

  No, jak już podpierdalają na fanpage to by mogli chociaż lajka na cohones zostawić :awesome:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.