Kayla Harrison nie zawalczy na gali Titan FC 66 z powodu problemów zdrowotnych swojej rywalki. Dwukrotna mistrzyni olimpijska miała zmierzyć się w ten czwartek z Jozette Cotton, z którą kiedyś już walczyła w klatce MMA. Walka miała odbyć się w limicie kategorii lekkiej czyli 155 funtów. Jak donosi jednak organizacja, Cotton dzisiaj waży 180 funtów czyli ponad 80 kilogramów i nie będzie w stanie zrobić limitu. Zawodniczka miała trafić do szpitala z powodu komplikacji właśnie przy cięciu wagi.

Dwukrotna mistrzyni olimpijska w judo może pochwalić się świetnym rekordem w MMA – 8-0. 6 z 8 walk zawodniczka zdobywała przez skończenia przed czasem. W ostatniej walce na Invicta FC 43 brutalnie rozbiła Courtney King pozostawiając rywalkę we krwi – był to jej debiut w kategorii piórkowej. 30-latka zamierza wrócić do klatki PFL w 2021 roku.

4 KOMENTARZE

  1. Dla mnie jej rekord i ogólnie te wielkie niepokonane baby w MMA w tych kategoriach z 4 zawodniczkami mają taki sam prestiż jak mistrz świata w kategorii z dwoma konkurentkami. Nie jara mnie to.

  2. Ważyła 80 kg w trakcie zbijania wagi (w zasadzie na dzień przed walką)? To ona ze 100 kg do lekkiej schodziła?

    Kobiece MMA to jest taka egzotyka, że nie mam pytań.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.