Kayla Harrison, dwukrotna mistrzyni olimpijska oraz jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek MMA młodego pokolenia nie zamierza w najbliższym czasie zmieniać pracodawcy. PFL potwierdziło, że zawodniczka przedłużyła kontrakt z organizacją. Nieznane są warunki kontraktowe.

Harrison na ten moment może pochwalić się 5 zwycięstwami w MMA. 4 z wygranych zdobywała przed czasem. Kayla nie zaznała jeszcze goryczy porażki. Można śmiało przyznać, że zawodniczka jest jedną z gwiazd PFL. Tak o przedłużeniu kontraktu wypowiedziała się w wywiadzie dla MMAFighting.com:

Jestem naprawdę szczęśliwa w PFL. Traktują mnie tutaj dobrze. Płace są bardzo wyrównane i cała współpraca świetnie się układa. Myślę, że ten format rywalizacji jest dla mnie bardzo ekscytujący.

W ten piątek Amerykanka zmierzy się na PFL 7 z Genah Fabian w półfinale turnieju w kategorii lekkiej. Stawką całego turnieju jest 1 milion dolarów.

7 KOMENTARZE

 1.   zawodniczek MMA młodego pokolenia

  jak 29 lat ma Kayla…:zakręcony:

  to Maycee "The Future" Barber, lat 21 jest… przedszkolakiem mma? :rutekajak:

 2. jak 29 lat ma Kayla…:zakręcony:

  to Maycee "The Future" Barber, lat 21 jest… przedszkolakiem mma? :rutekajak:

  A 29 to już nie jest młode pokolenie? Israel Adesanya dla mnie jest też młodym pokoleniem w MMA, a ma 30 lat. Ciekawe. Fajnie, że zwróciłeś mi uwagę. Dzięki.

 3. A 29 to już nie jest młode pokolenie?

  w sporcie już raczej nie – to takie raczej "średniaki" – a jak jeszcze dodać do tego, że już 32 czy 33 letnie babeczki są "gonione przez forumowiczów" na emeryturę… to trzydziestka jawi się już jak taki wiek przedemerytalny:wink:

 4. Dwa złota olimpijskie w judo dla USA, obecnie powoli wdrażana w mma 5-0, z ATT.

  165 lbs

  Taki żart. Znam tego zawodnika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.