zdjęcie: facebook.com/famemmatv

Kasjusz Życiński na ostatniej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 8 odniósł się do nowego tytułu mistrzowskiego w organizacji. „Don Kasjo” wypowiedział się również na temat swoich kolejnych przeciwników, wśród których wymienił Khabiba Nurmagomedova lub Conora McGregora. Nie wyklucza jednak starcia z innymi zawodnikami UFC.

„Ja stworzyłem pas króla po to, żeby walczyć o pas króla. Jestem jedynym królem w tej federacji. Ja zawsze ustalam warunki, więc jak ktoś ma jaja, to zapraszam do boksu. Wtedy może zdobyć pas króla, wtedy może ktoś ustalać warunki. Jest szansa (na walkę z Tyburskim), jeżeli będzie niepokonany.

Tak jak mówiłem jednak w wywiadach. Najlepiej jakby ściągnęli mi Khabiba z emerytury. Jeżeli się nie uda to McGregora. A jeżeli nie, to kogoś z UFC. Jeśli chodzi o Normana to tak, on był w UFC, więc jeżeli Norman pałka, ta ruda, irlandzka ku*wa się zgodzi, to też może być. O pas króla kolejna walka jest. Jak nie, to go po prostu oddam osobie, która na to zasługuje.”

Po chwili Życiński odniósł się do mistrzów organizacji, którzy zdobyli pas, a nie stanęli jeszcze do ani jednej obrony. Przy okazji zdradził również, że jeśli organizatorzy nie podpiszą dla niego rywala z UFC, to zakończy karierę.

„Dla mnie to jest trochę śmieszne, że niektórzy zdobyli pas mistrzowski w pierwszych walkach albo są przegrani mistrzowie. W pierwszych walkach zdobywają i do tej pory ich nie bronią od kilku gal. Ja mogę co galę go bronić z konkretnym zawodnikiem.

Więc teraz, bo wiem, że włodarze są w stanie ściągnąć kogoś z UFC, jeśli nie będzie takiego rywala, to 21 listopada jest moja ostatnia walka. Kończę tego farmazoniarza i to jest moja ostatnia walka.”

Gala FAME MMA 8 odbędzie się już 21 listopada.

27 KOMENTARZE

 1. Ale KSW muszą te słowa piec, miały być tylko pajace amatorzy na FAME a tu o zawodnikach UFC mowa i nawet o KSW nikt nie wspomni bo wiadomo, że sportowo to cyrk. :beczka: Jeszcze uświadamiają młodzież i Januszy, że UFC to najlepsza liga a nie jakieś krsy1.

 2. Z Tajsonem Fjurim także:jimcarrey:

  Nie przesadzajmy, w boksie byl amatorem tylko.

  Fury jest prawdopodobnie najlepszy na swiecie

 3. Najlepiej Khabib, a jeśli się nie uda to McGregor

  Chyba w konkursie na ilości wymachiwania  fujarą przed publiką za jednym zamachem :jjsmile:

 4. A ktoś wie, czemu on chce się bić z zawodnikami UFC w boksie? Przecież to  trochę bez sensu. Nie lepiej zakontraktować boksera? Wilder nie dogadał się z Furym i pewnie byłby chętny albo Canelo też chyba coś z Dazn się żre…. albo chociaż Crawford. Przecież oni nie mają takich kontraktów jak UFC i są ciut tańsi.

 5. A ktoś wie, czemu on chce się bić z zawodnikami UFC w boksie? Przecież to  trochę bez sensu. Nie lepiej zakontraktować boksera? Wilder nie dogadał się z Furym i pewnie byłby chętny albo Canelo też chyba coś z Dazn się żre…. albo chociaż Crawford. Przecież oni nie mają takich kontraktów jak UFC i są ciut tańsi.

  On nie chce walk z amatorami w MMA, a ty sie pytasz czemu on  chce tylko  walki w boksie z zawodnikami UFC :korwinlaugh: Jak on do Lupy,Ambro ,Krychy  czy Tyburskiego w mma sie boi.

 6. zaś Conorowi robi dziecko w parterze.

  Conor to by błagał o parter, taki wpierdol na nogach by dostał

 7. Floyd Maywether też był wspominany przez niego. To normalne że chce takich rywali, ile można odbijać ciągle leszczy.

 8. Nie przesadzajmy, w boksie byl amatorem tylko.

  Fury jest prawdopodobnie najlepszy na swiecie

  Ale w rekawicach do MMA już by miał szansę.

 9. A ktoś wie, czemu on chce się bić z zawodnikami UFC w boksie? .

  To się chyba fachowo nazywa: "niedojebanie mózgowe" ale nie jestem pewny, trzeba by zapytać jakiegoś specjalisty…

 10. Chyba zabrać Canelo, Kasjo w boksie walczy :siara:

  Walczy niby w boksie, ale chce Nurme albo Connora, a nie Canelo.:travolta:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.