Popularna prezenterka telewizyjna oraz od niedawna święcąca sukcesy zawodniczka MMA Karolina Owczarz, poprowadzi studio w trakcie trwania gali Wotore.

Karolina to była mistrzyni juniorek w boksie w kategorii do 57 kg. W 2011 roku, jako świeżo upieczona mistrzyni Polski, została zaproszona do Meksyku, gdzie wzięła udział w elitarnym show „Reto de campeonas”, promującym talenty pięściarskie z całego świata. Po powrocie do kraju stoczyła cztery zawodowe pojedynki, wszystkie wygrała. W 2013 roku, mając zaledwie 20 lat, zawiesiła karierę sportową, na rzecz kariery dziennikarskiej w Polsacie Sport, gdzie jako reporterka i prezenterka pracowała aż do debiutu w MMA, który nastąpił w 2018 roku na gali KSW 41.

W skład studia komentującego poczynania zawodników w turnieju, wchodzić będą takie osobistości jak:

Przemysław Saleta – kickboxer oraz bokser wagi ciężkiej. Mistrz świata, a także mistrz Polski tej pierwszej dyscypliny oraz mistrz Europy i interkontynentalny w tej drugiej. Wielka osobowość polskich sportów walki. Próbował swoich sił również w MMA.

Tomasz Drwal – Pionier MMA w Polsce (zaczynał w 2004 roku od walki z Piotrem Bagińskim) i pierwszy Polak w UFC. Po karierze w największej na świecie organizacji MMA, walczył dla najbardziej liczących się graczy w Polsce: KSW i MMA Attack.

Grzegorz Szulakowski – Popularny „Wariato” polskiego MMA. Zawodnik KSW, który walczy z czołówką wagi lekkiej. Po serii ośmiu zwycięstw z rzędu, w 2018 r. zmierzył się o pas z Mateuszem Gamrotem. Następnie z pierwszym pretendentem do tytułu Marianem Ziółkowskim a ostatnio z killerem z Rosji Szamilem Musajewem.

Michał Wlazło – Były zawodowy mistrz Europy w K-1 federacji UPKA i wielokrotny mistrz Polski w Muay Thai. Od 2007 roku związany z MMA. W swym najsłynniejszym pojedynku, w walce wieczoru w Bukareszcie, zdemolował ważącego 160 kg rumuńskiego olbrzyma Alexandra Lungu. Brał udział w słynnym turnieju calcio storico we Florencji – średniowiecznego pierwowzoru piłki nożnej, stanowiącego połączenie walki wręcz z futbolem.

Wotore zbliża się wielkimi krokami. Już 18 stycznia pierwszy taki turniej w Polsce. Organizatorzy od początku postawili sobie za cel przywrócenie jakości rozgrywanych turniejów nawiązując do dawnych zwyczajów; pierwszych konfrontacjach Vale Tudo, gdzie zawodnicy w spektakularnych walkach na gołe pięści toczyli brutalne pojedynki.

Reguły pojedynku przewidują walkę bez rękawic. Zawodnicy mają do dyspozycji szeroki zakres technik jak rzuty, obalenia, dźwignie na stawy i wreszcie znane z boksu birmańskiego – uderzenia głową.

– PPV na galę można kupić na stronie organizacji.

57 KOMENTARZE

 1. Widzę grupa Sharksów coraz większe parcie na szkło : Komentatorzy, familiady, prowadzący studio. Za trenowanie by się zabrali bo wyniki zawodników w 2019 r kiepskie.

 2. Widzę grupa Sharksów coraz większe parcie na szkło : Komentatorzy, familiady, prowadzący studio. Za trenowanie by się zabrali bo wyniki zawodników w 2019 r kiepskie.

  dokładnie, a jak Karola wyleci z UFC i Wrzosek dostanie w rewanżu z Parke, to można powiedzieć seria godna.

  Zaczęli działalność w 2016 roku, a talentów i wychowanków na razie brak. Znamienne, że Karolina Owczarz to ich największy prospekt.

 3. Wiadomo już co znaczy nazwa organizacji?

  Koło, bo "historia sztuk walk zatacza koło" :jarolaugh:

  Jest gdzieś lista zawodników ?

  na WOTORE była

  ogólnie same bumy na strzała, poziom dna

  Nie była, tylko cały czas tam jest XDDDD

  https://www.wotore.com/

 4. Wiadomo kto będzie komentował galę?

  Czasami nie Artur Sowiński i Paweł Wyrobek?

  @PabloLaRoha jesteś dość blisko tego projektu, może jesteś w stanie odpowiedzieć na kilka pytań?

  Dwa tygodnie temu była transmisja live Wotore, zapowiadane były kolejne, do tej pory nie zrobili żadnej, a do wydarzenia zostało kilka dni. Co jest tego przyczyną?

  Promocja wydarzenia nie jest specjalnie imponująca, poza profilem organizacji na FB największą robotę robi chyba Łukasz Parobiec, a też nie spamuje intensywnie.

  nie dziekujcie :awesome:

  Komu? Za co?

 5. Widzę grupa Sharksów coraz większe parcie na szkło : Komentatorzy, familiady, prowadzący studio. Za trenowanie by się zabrali bo wyniki zawodników w 2019 r kiepskie.

  To nie parcie na szkło, tylko zdrowe parcie na zarabianie pieniędzy. To ich praca kolego. Wiem, ciężko zrozumieć jeśli sporty walki kojarzy się głównie ze smakiem czipsów i wygodnym fotelem.

 6. Wiadomo już co znaczy nazwa organizacji?

  Nazwa jest mieszanką rosyjskiego i romskiego

  Wot – z rosyjskiego – odpowiednik polskiego "ot" "no i"

  Wot, i bałałajka = No i gitara

  Ore – z romskiego – ore,ore, szabadabada amore

  Nic nie znaczy

 7. Nazwa jest mieszanką rosyjskiego i romskiego

  Wot – z rosyjskiego – odpowiednik polskiego "ot" "no i"

  Wot, i bałałajka = No i gitara

  Ore – z romskiego – ore,ore, szabadabada amore

  Nic nie znaczy

  :juanlaugh:

 8. Przeczytałem "Karolina Owczarz poprowadzi studio podczas turnieju we wtorek" :śmiech:

  A tak serio co do całego tego turnieju, to ja się nawet zastanawiałem czy nie kupić biletu tylko nie bardzo chciałem 299zł wydawać i akurat mnie na Śląsku nie będzie.

 9. Komu? Za co?

  Ze odpalilem dzis wywiad intheass z Owczarz i o tym napisalem w newsach :shy:, nie spodziewalem sie, ze o tym szerzej napisza xdd

 10. SPOILER

  Ze odpalilem dzis wywiad intheass i o tym napisalem w newsach :shy:, nie spodziewalem sie, ze o tym szerzej napisza xdd

  Przecież to jest info bezpośrednio od Wotore, a nie wzięte z tematu z newsami…

  Ale za ITA masz lajka.

 11. Finalista będzie musiał walczyć z gorylem?

  Błąd, nie z gorylem, tylko z Goro. Zresztą, tak jak na każdym MOTORE.

 12. Błąd, nie z gorylem, tylko z Goro. Zresztą, tak jak na każdym MOTORE.

  A Kawulski to będzie Shang Tsung

 13. Wiadomo już co znaczy nazwa organizacji?

  Tak. Zwrot w języku shona (język z rodziny bantu, zaliczanej do wielkiej rodziny nigero-kongijskiej) oznacza po polsku "weź to".

 14. No jak dla mnie Karolina prowadząca studio to dobra decyzja. Jako zawodniczki jej nie trawie ,ale nieźle wyglada jako kobieta , ma poprawna dykcje i umie coś sensownego powiedzieć do kamery ( chociaż w wywiadach gada to co wypada powiedzieć a nie to co by chciała , jak mniemam i wychodzi to bardzo nieszczerze ).

  Podsumowując : wydaje mi się ze walki nie przyciągną publiczności wiec organizatorzy będą ratować się zatrudniając ludzi do studia. Nie zdziwi mnie jak do końca tygodnia zobaczymy cała listę kto tam się jeszcze ma pojawić: Rozal , saleta i ta cała gorzka smietanka

 15. To nie parcie na szkło, tylko zdrowe parcie na zarabianie pieniędzy. To ich praca kolego. Wiem, ciężko zrozumieć jeśli sporty walki kojarzy się głównie ze smakiem czipsów i wygodnym fotelem.

  Juras czy to Ty?

 16. Czasami nie Artur Sowiński i Paweł Wyrobek?

  @PabloLaRoha jesteś dość blisko tego projektu, może jesteś w stanie odpowiedzieć na kilka pytań?

  Dwa tygodnie temu była transmisja live Wotore, zapowiadane były kolejne, do tej pory nie zrobili żadnej, a do wydarzenia zostało kilka dni. Co jest tego przyczyną?

  Promocja wydarzenia nie jest specjalnie imponująca, poza profilem organizacji na FB największą robotę robi chyba Łukasz Parobiec, a też nie spamuje intensywnie.

  Komu? Za co?

  To prawda, miały być kolejne transmisje, ale bardzo dużo czasu pochłania ostatnia prosta do gali i nie udało się tego pospinać. Czy promocja kuleje? Bilety wyprzedane, ilość ppv też pokaźna z tego co słyszałem więc jest bardzo ok 🙂 jak coś to pytaj śmiało, w miare możliwości postaram się odpowiedzieć 😀

 17. Błąd, nie z gorylem, tylko z Goro. Zresztą, tak jak na każdym MOTORE.

  Eh mortal to jest klasyk. *ujowe dialogi, dziury w fabule i logice, ale takie sztosiwo :antonio: a Sonya to wyjątkowej klasy pi*dzielec, no i piekne włosy Liu Kanga, których pozazdrościłby nawet @Hefaner :razz:utinlaugh:

 18. To prawda, miały być kolejne transmisje, ale bardzo dużo czasu pochłania ostatnia prosta do gali i nie udało się tego pospinać. Czy promocja kuleje? Bilety wyprzedane, ilość ppv też pokaźna z tego co słyszałem więc jest bardzo ok 🙂 jak coś to pytaj śmiało, w miare możliwości postaram się odpowiedzieć 😀

  Z tego co było ogłaszane to biletów było 200, jak organizatorzy są zadowoleni to ok, jest szansa na kolejne edycje. Kulejący aspekt promocyjny mnie zastanawiał, przy pierwszej gali jest się czego uczyć. Jak zawodnicy pokażą fajne walki i dostaną wypłaty to pewnie zacznę patrzeć na ten projekt mniej podejrzliwie.

 19. Wiadomo kto będzie komentował galę?

  Wiadomo już co znaczy nazwa organizacji?

  Wiadomo dlaczego Tede kurwą jest?

 20. . Jak zawodnicy pokażą fajne walki i dostaną wypłaty to pewnie zacznę patrzeć na ten projekt mniej podejrzliwie.

  Jakie wypłaty??? Wypłatę dostanie jeden :facepalm:

 21. Jakie wypłaty??? Wypłatę dostanie jeden :facepalm:

  Gówno mnie ten turniej obchodzi, ważne żeby Parobiec GOAT i jego przeciwnik dostali wypłatę.

 22. To nie parcie na szkło, tylko zdrowe parcie na zarabianie pieniędzy. To ich praca kolego. Wiem, ciężko zrozumieć jeśli sporty walki kojarzy się głównie ze smakiem czipsów i wygodnym fotelem.

  Kolego chipsów nie wpierdalam a dzienny trening jest zrobiony. Robię go sam dla siebie. Pierdoli mnie ogólnie jak zarabiają na życie mogą grać nawet w pornolach. Stwierdziłem po prostu fakt, że mogli by się skupić więcej na treningach niż na wszystkim co wokoło bo wyników brak a mieli wielkie aspiracje.

 23. @PabloLaRoha wiesz może kto odpowiada za grafiki dla Wotore? Najpierw Lawler z włosami i koleś z doklejoną rozwaloną wargą Reema, a teraz filtry z aplikacji Prisma :kawulzbani::beczka:

 24. jak coś to pytaj śmiało, w miare możliwości postaram się odpowiedzieć 😀

  Dlaczego połowa uczestników już się wycofała? :waldeklaugh:

 25. choć nie jest to odpowiedź na moje pytanie, nuta jest zacna.

  Pierdoli mnie ogólnie jak zarabiają na życie

  mogli by się skupić więcej na treningach niż na wszystkim co wokoło

  :tellmemore:

 26. To nie parcie na szkło, tylko zdrowe parcie na zarabianie pieniędzy. To ich praca kolego. Wiem, ciężko zrozumieć jeśli sporty walki kojarzy się głównie ze smakiem czipsów i wygodnym fotelem.

  Ja tam kojarzę sporty walki z szukaniem streama :fjedzia:

 27. W tym czasie będe oglądał FEN na Polsat Sport Extra dzieki czemu dołoże cegiełke do pobicia REKORDU oglądalnosci federacji Jóźwiaka.

  dobry wybór też wybieram boginie Lubońską

 28. Ale to sa slupy. @Masta sie pytal kto naprawde za tym stoi. Sowa na pewno ma tyle kasy zeby takie projekty otwierac…

  No to mówię, że nie jest to projekt Kawulskiego. Jego projekt ma już nazwę, będzie nazywał się całkowicie inaczej.

 29. No to mówię, że nie jest to projekt Kawulskiego. Jego projekt ma już nazwę, będzie nazywał się całkowicie inaczej.

  Eroto W

  też ładnie i bardziej sexi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.