Karolina to była mistrzyni juniorek w boksie w kategorii do 57 kg. W 2011 roku, jako świeżo upieczona mistrzyni Polski, została zaproszona do Meksyku, gdzie wzięła udział w elitarnym show „Reto de campeonas”, promującym talenty pięściarskie z całego świata. Po powrocie do kraju stoczyła cztery zawodowe pojedynki, wszystkie wygrała.

W 2013 roku, mając zaledwie 20 lat, zawiesiła karierę sportową, na rzecz kariery dziennikarskiej w Polsacie Sport, gdzie jako reporterka i prezenterka pracowała aż do debiutu w MMA, który nastąpił w 2018 roku na gali KSW 41. Jej ostatnią rywalką była Ola Rola, którą Karola pokonała przez duszenie trójkątne.

8 KOMENTARZE

 1. Najlepsza zawodniczka MMA walcząca w Polsacie,dla najlepszej stacji telewizyjnej w Europie

  2 na świecie.

  Uściśliłem. Jakkolwiek jej nie trawię, tak póki co sobie radzi. Oby nie za długo, bo jeszcze uwierzy, że jest drugą Bugiełumen 😆

 2. Ciekaw jestem ile Owczarz zarabia w krs1. 2 walki w roku, raczej brak stałej pracy. Przygotowania nie są tanie. Menago i trenejro  procent wezmą. Jak ktoś jest obeznany z tematem niech rzuci chociaż przybliżoną sumą.

 3. Ciekaw jestem ile Owczarz zarabia w krs1. 2 walki w roku, raczej brak stałej pracy. Przygotowania nie są tanie. Menago i trenejro  procent wezmą. Jak ktoś jest obeznany z tematem niech rzuci chociaż przybliżoną sumą.

  z 50k pewnie dostanie

  na sponsorow pewnie tez nie narzeka

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.