Organizacja Tomasza Babilońskiego ogłosiła kolejny pojedynek, któy odbędzie się na gali Babilon MMA 19, 12 lutego. Będzie to starcie w wadze piórkowej pomiędzy Karolem Kutyłą (MMA 3-1-0) a Arturem Drążkiem (MMA 5-4-0).

Kutyła na swoim koncie ma cztery walki w zawodowym MMA. Zadebiutował w maju 2019 roku pokonując w drugiej rundzie Krystiana Krawczyka. W drugim starciu jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Patrykiem Kaczmarczykiem. Niecały rok później udanie powrócił do klatki pokonując przez techniczny nokaut Artura Krawczyka. Ostatni raz walczył na Babilon MMA 17 w październiku 2020 roku, pokonał wtedy na punkty Dawida Wylęgałę.

Drążek w zawodowym MMA walczy od 2012 roku. W swoim drugim pojedynku zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem, starcie to jednak przegrał. W kolejnych latach Drążek wygrywał między innymi z Bartoszem Żabczyńskim czy Ahmedem Kataevem, przegrywał natomiast z Ignasem Barysasem i Jakubem Piesiewiczem. Ostatni raz do klatki wszedł we wrześniu 2019 roku, pokonał wtedy na punkty Dawida Wylęgąłę.

4 KOMENTARZE

  1. ?

    Na zdjeciu to nie jest Artur. Trenowalem u niego znam chlopaka dobrze. Albo opis jest zly albo fotka na plakacie.

  2. Na zdjeciu to nie jest Artur. Trenowalem u niego znam chlopaka dobrze. Albo opis jest zly albo fotka na plakacie.

    A dobra, rozumiem. Poprawię grafikę, jak znajdę czas, taką dostaliśmy. A walczyć będzie Artur z tego co udało mi się dowiedzieć 😀 Ale dzięki wielkie za informację

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.