Podczas trzynastej edycji targów Poznań Game Arena, które odbywały się w ten weekend, Karol Bedorf, były mistrz wagi ciężkiej organizacji KSW ogłosił powstanie nowego projektu związanego z największą polską marką MMA. Tym projektem jest KSW Games.

Możemy teraz oficjalnie to ogłosić, bo nie będzie lepszej okazji niż PGA. Starujemy razem z Meduzą z projektem KSW Games. Od tej pory federacja KSW będzie zajmowała się też organizacją eventów gamingowych. Na Polsacie będziecie mogli oglądać pojedynki zarówno zawodników MMA oraz zawodników z dziedziny eSportowej.

Nie będzie to pierwsza sytuacja z rynku MMA, gdzie organizacja promująca walki decyduje się na wejście do świata eSportu. W tym roku podobny projekt uruchomiła azjatycka marka One Championship, która pod swoimi skrzydłami przygotowała projekt One Esports. Pierwsze wydarzenia zostały już rozegrane. 13 października w Tokio zorganizowano rozgrywki: One Tekken Tokyo Invitational i One Street Fighter Tokyo Challenge. Szefostwo One ogłosiło też kolejne terminy swoich rozgrywek. The One Dota 2 Singapore World Pro Invitational odbędzie się w Singapurze, w dniach od 20 do 22 grudnia tego roku.

81 KOMENTARZE

 1. Jak byłem w Chinach na wycieczce, podczas oglądania terakotowej armii przewodnik nam powiedział że chinole to odkryły jakiś grubszy skarb niedaleko ale nie pozwalają go zwiedzać, bo czekają aż się znudzi sama armia i dopiero wtedy będą ściągać znowu turystów…

  Wiem że to trochę pogmatwane, ale skojarzyło mi się to z krsem dzwoniącym do urzedów miast o darmową hale. – Nie nie panie prezydencie, tym razem to nie mma ale e-sport kompletnie inna dziedzina, ale tak panu miasto wypromujemy że bania mała.

 2. Mam jeszcze kilka pomysłów na zagospodarowanie rynku medialnego przez KRS, w tym wypadku programy tv np:

  Celebryci płoszą gołębie, albo "gwiazdy" KSW otwierają słoiki po kiszonych.

  To tak na szybko

 3. Mam jeszcze kilka pomysłów na zagospodarowanie rynku medialnego przez KRS, w tym wypadku programy tv np:

  Celebryci płoszą gołębie, albo "gwiazdy" KSW otwierają słoiki po kiszonych.

  To tak na szybko

  Fajterzy robią herbatę :jjsmile:

 4. ktoś przypomni mi jak ten pub KSW sie nazywal? bo widze interes juz zwineli i sladu po nich nie ma

  Sports Temple by KRS

 5. Czekam na ,,perfekcyjny Pan domu'' na tvn z akopem w roli Małgorzaty Rozenek gdzie będzie w białych rękawiczkach parzyl żonie herbatę. Oczywiscie pod patronatem krs

 6. Włodarze rozbiją bank :kawulzbani:. Ufc jest w :showdatass: a polska konkurencja :iamdone:. Czekamy jeszcze na oficjalnego Kawulsona :conorsalute:, spa :robertmakeup:,zioła :einsteinsmoke:, wykłady motywacyjne :brainoverload: i w końcu start w następnych wyborach :korwinwhat:

 7. ktoś przypomni mi jak ten pub KSW sie nazywal? bo widze interes juz zwineli i sladu po nich nie ma

  To był jakiś pub?!? Kurwa pub KSW lol

 8. ktoś przypomni mi jak ten pub KSW sie nazywal? bo widze interes juz zwineli i sladu po nich nie ma

  Sports Temple.

  Potem nagle zmieniło się na De Gol, już chyba niezwiązane z KSW.

 9. Najlepszy dowod na to jak FAME w ciągu niespełna roku zniszczyło KSW, muszę chwytać się jakiś dziwnych pomysłów bo w intergalaktyczną federacje każdy ma totalnie wyjebane.

 10. Fighterzy Tańczą na Lodzie albo jakiś The Voice of Fighter… widzę to słuchajcie :zakręcony:

   

  A ci co dostaja opony od mirasa za walkę to może otworzą warsztat na tvn turbo i będą picować bryki

 11. Myślę, że docelowa branża federacji to przemysł meblarski. Czujecie to: meblościanka KSW !

 12. Myślę, że docelowa branża federacji to przemysł meblarski. Czujecie to: meblościanka KSW !

  rekordowo wytrzymała! i ujęcie na pudziana jak próbuje ją rozwalić. tu nawet próbkę materiału mam:

 13. Dobry ruch ze strony KSW, za kilka lat w e-sporcie będzie więcej hajsu niż w zwykłym, tym bardziej MMA.

  Też nie da się ukryć, że widać kryzys. Chyba duet zdał sobie sprawę, że z mma więcej sianka nie wyszarpią

 14. Patrząc jak dobrze radzi sobie IEM Katowice, ile przyciąga widzów, odwiedzających nie śmiałbym się z tego ruchu. Pula nagród dla zawodników w kolejnej edycji IEM Katowice to 500 tyś  dolarów – nie jednemu zawodnikowi MMA może żal dupę ściskać, że "czipsożerca" określany jet mianem sportowca i jeszcze jest tak sowicie wynagradzany. Nie wiem jak ostatnio działa kswtv ale może się okazać że korepetycje ze streamingu mogą okazać się niezbędne  jeśli ich evnet wypali.

 15. ściemniacz  coś andrzeju

  No nie, było o tym głośno. Ale dla dobra kariery politycznej syna (i może ze strachu przed kolejnym wpierólem :awesome: ) tłumaczyła się przed kamerami, że to jakieś nieporozumienie było.

 16. Patrząc jak dobrze radzi sobie IEM Katowice, ile przyciąga widzów, odwiedzających nie śmiałbym się z tego ruchu. Pula nagród dla zawodników w kolejnej edycji IEM Katowice to 500 tyś  dolarów – nie jednemu zawodnikowi MMA może żal dupę ściskać, że "czipsożerca" określany jet mianem sportowca i jeszcze jest tak sowicie wynagradzany. Nie wiem jak ostatnio działa kswtv ale może się okazać że korepetycje ze streamingu mogą okazać się niezbędne  jeśli ich evnet wypali.

  Jest wielu chętnych żeby się dosiąść do tego tortu, jest w tym duży potencjał i to nie podlega dyskusji. Pytanie tylko co KSW może do tego wnieść? Jeśli mieli by produkować eventy i prezentować je w Polsacie, to dlaczego nie? Akurat na tym znają się bardzo dobrze.

 17. KSW Games musi się promować zawodnikiem FAME haha

  A co w tym takiego do "haha"? Przecież to bardzo dobry ruch. Gdyby MMARocks poszło w gry to też byśmy nawiązali współpracę z kimś z YouTube'a związanego z grami.

  Tak jak kilka osób napisało wyżej, rynek e-sportu jest dziś kolosalny. To akurat dobry ruch ze strony KSW. Nie rozumiem za bardzo szyderstw. Czym to się różni od produkcji gal bokserskich czy organizacji programów rozrywkowych czym od dawna zajmuje się KSW? Pora zaakceptować, że dziś gry wchodzą w mainstream tak samo jak inne sporty, a jeśli masz firmę eventową to wchodzisz w to by urwać dla siebie kawałek tortu. Jak nie oni, to inni to zagarną. Biznesowo to akurat dobra decyzja.

 18. A co w tym takiego do "haha"? Przecież to bardzo dobry ruch. Gdyby MMARocks poszło w gry to też byśmy nawiązali współpracę z kimś z YouTube'a związanego z grami.

  Tak jak kilka osób napisało wyżej, rynek e-sportu jest dziś kolosalny. To akurat dobry ruch ze strony KSW. Nie rozumiem za bardzo szyderstw. Czym to się różni od produkcji gal bokserskich czy organizacji programów rozrywkowych czym od dawna zajmuje się KSW? Pora zaakceptować, że dziś gry wchodzą w mainstream tak samo jak inne sporty, a jeśli masz firmę eventową to wchodzisz w to bo to gigantyczny rynek.

  fatalny ruch, bo to pato youtuber jest

 19. fatalny ruch, bo to pato youtuber jest

  Ale gra w gierki na swoim kanale? Związany jest branżą gamingową?

 20. Patrząc jak dobrze radzi sobie IEM Katowice, ile przyciąga widzów, odwiedzających nie śmiałbym się z tego ruchu. Pula nagród dla zawodników w kolejnej edycji IEM Katowice to 500 tyś  dolarów – nie jednemu zawodnikowi MMA może żal dupę ściskać, że "czipsożerca" określany jet mianem sportowca i jeszcze jest tak sowicie wynagradzany. Nie wiem jak ostatnio działa kswtv ale może się okazać że korepetycje ze streamingu mogą okazać się niezbędne  jeśli ich evnet wypali.

  Jakiś czas temu Mike Perry na instagramie postował, że mógł grać w gry zamiast walczyć bo siedzi tam dużo więcej hajsu, prize pool mistrzostw w Fortnite to kilkadziesiąt milionów $.

  Jeśli celują w eventy typu IEM to będą musieli zainwestować wuchte siana na topowe europejskie drużyny, jakieś półśrodki nie wchodzą w grę.

  Polsat ma swoją telewizję Polsat Games, która już całkiem nieźle sobie radzi – ostatnio na samym YT podczas meczu LoLa mieli jakos 15k oglądającyh, do tego twitch pewnie drugie tyle i telewizja.

 21. Ale gra w gierki na swoim kanale? Związany jest branżą gamingową?

  nie wiem szczerze mówiąc czy on w coś gra, ale raczej za dużo sponsorów to on nie przyciągnie i raczej jego kontent jest mocno negatywny

  ciekawe czy to KSW ogarnia czy to Bedorf sobie wymyślił, bo Kawi i Lewi nigdy o tym nawet nie wspominali w wywiadach

 22. Ale gra w gierki na swoim kanale? Związany jest branżą gamingową?

  W ogóle Bedorf sponsoruje jakąś ekipę esport pitares czy coś takiego. Z tego co patrzyłem to grupy hajs tam wszedł bo nawet do drużyny csa będą robić kilkuetapowe testy z trzema analitykami itd.

 23. (…)

  ciekawe czy to KSW ogarnia czy to Bedorf sobie wymyślił, bo Kawi i Lewi nigdy o tym nawet nie wspominali w wywiadach

  Nic nie mówili , żeby Paweł Jóźwiak nie wystartował z projektem FENeGAMES  ( w sumie nawet spoko nazwa) ;-).

  Raczej tak za darmo to nie można używać tych 3 magicznych liter choć z drugiej strony zdarzają się amatorskie  drużyny sportowe KSW -NAZWA MIEJSCOWOŚCI.

 24. Nic nie mówili , żeby Paweł Jóźwiak nie wystartował z projektem FENeGAMES  ( w sumie nawet spoko nazwa) ;-).

  Raczej tak za darmo to nie można używać tych 3 magicznych liter choć z drugiej strony zdarzają się amatorskie  drużyny sportowe KSW -NAZWA MIEJSCOWOŚCI.

  Bedorf ostatnio jakies biznesy wymysla i imo sie jakos z nimi ugadal na $$$

  w Ankosie tam masa youtuberow i ludzi zwiazanych z FAME to Karol wyczul interes

 25. Różni się to od organizowania gal bokserskich chociażby tym, że robią to pod swoim własnym szyldem, a to jest kolosalna różnica. Przy galach bokserskich użyczali jedynie swojego know-how, ludzi, sprzęt itp — dla niezwiązanego z firmą podmiotu. Ktoś inny firmował to i był tego twarzą. Oni byli tylko anonimowym zapleczem.

  Tort w e-sporcie może i jest duży, ale jak już wspominano trzeba by wpompować w to ogrom kasy, żeby zrobić z tego prawdziwy interes, bo konkurencja nie śpi. A i tak szanse zwrotu inwestycji wątpliwe. Jak dla mnie to kolejne rozdrabnianie się KSW — miały być te ich gymy, z których zdaje się niewiele wyszło. Wygląda to na gorączkową próbę dywersyfikacji przychodów. Nie wróżę sukcesów.

 26. Różni się to od organizowania gal bokserskich chociażby tym, że robią to pod swoim własnym szyldem, a to jest kolosalna różnica. Przy galach bokserskich użyczali jedynie swojego know-how, ludzi, sprzęt itp — dla niezwiązanego z firmą podmiotu. Ktoś inny firmował to i był tego twarzą. Oni byli tylko anonimowym zapleczem.

  Tort w e-sporcie może i jest duży, ale jak już wspominano trzeba by wpompować w to ogrom kasy, żeby zrobić z tego prawdziwy interes, bo konkurencja nie śpi. A i tak szanse zwrotu inwestycji wątpliwe. Jak dla mnie to kolejne rozdrabnianie się KSW — miały być te ich gymy, z których zdaje się niewiele wyszło. Wygląda to na gorączkową próbę dywersyfikacji przychodów. Nie wróżę sukcesów.

  jeszcze pub KSW co padł po miesiącu,a GYMy niby nie placa trenerom np. Raeszewskiej

 27. Jak dla mnie to kolejne rozdrabnianie się KSW — miały być te ich gymy, z których zdaje się niewiele wyszło. Wygląda to na gorączkową próbę dywersyfikacji przychodów. Nie wróżę sukcesów.

  Pomysł wydawał się fajny z tymi gymami, na zasadzie franczyzy, powstały chyba 2 , o jednym jest głośno bo podobno i ma zaległości w stosunku do trenerów. Polacy nie są jednak gotowi żeby trenować KSW tylko w gymach KSW

 28. Bedorf to niegłupi człowiek , widzi że jako fighter jest skończony więc szuka swojej dalszej drogi gdzie indziej , według mnie najbardziej przedsiębiorczy fighter zaraz po Czeczencu z Olsztyna i jego myjni oraz haraczy z okolicznych sklepików

 29. Nie chce mi się tego oglądać i czytać ale mam pytanie Czy to chodzi o to że zawodnicy KRS1 będą teraz walczyć w Tekkena ???

 30. Ale że jeszcze nikt @Hefaner ne zawołał z prośbą o komentarz…

  Mnie tylko wołają jak Karol wpierdol zbiera.

  Co tu dużo mówić – Mistrz jest rekinem biznesu i każdy o tym wie, brawa dla niego. Tylko ten lans z patostreamerem mnie obrzydza no ale trudno, ludzie gorsze rzeczy robią dla pieniędzy

 31. Dobry ruch ze strony KSW, za kilka lat w e-sporcie będzie więcej hajsu niż w zwykłym, tym bardziej MMA.

  Też nie da się ukryć, że widać kryzys. Chyba duet zdał sobie sprawę, że z mma więcej sianka nie wyszarpią

  A co w tym takiego do "haha"? Przecież to bardzo dobry ruch. Gdyby MMARocks poszło w gry to też byśmy nawiązali współpracę z kimś z YouTube'a związanego z grami.

  Tak jak kilka osób napisało wyżej, rynek e-sportu jest dziś kolosalny. To akurat dobry ruch ze strony KSW. Nie rozumiem za bardzo szyderstw. Czym to się różni od produkcji gal bokserskich czy organizacji programów rozrywkowych czym od dawna zajmuje się KSW? Pora zaakceptować, że dziś gry wchodzą w mainstream tak samo jak inne sporty, a jeśli masz firmę eventową to wchodzisz w to by urwać dla siebie kawałek tortu. Jak nie oni, to inni to zagarną. Biznesowo to akurat dobra decyzja.

  Tylko co to ma wspólnego z MMA, sportami walki czy KSW? Teraz każdy nwoy projekt to będzie KSW cośtam?

  Zaraz Kawul zalozy wytwórnie filmowa KSW Movies, żona Martina sieć salonów piękności KSW Finishing Touches, Mamed sieć kebabow KSW Baraninatsu, a Pudzian zawody strongman KSW LIGHT WEIGHT BABYYYY! Smieszy mnie to.

  Jakiś czas temu Mike Perry na instagramie postował, że mógł grać w gry zamiast walczyć bo siedzi tam dużo więcej hajsu, prize pool mistrzostw w Fortnite to kilkadziesiąt milionów $.

  A ja ci mowie, ze gdybym chciał to bym został piłkarzem zamiast chodzić do roboty, przecież tam jest tyle siana. Na orliku też się kiedyś grało.

  Jeśli celują w eventy typu IEM to będą musieli zainwestować wuchte siana na topowe europejskie drużyny, jakieś półśrodki nie wchodzą w grę.

  Polsat ma swoją telewizję Polsat Games, która już całkiem nieźle sobie radzi – ostatnio na samym YT podczas meczu LoLa mieli jakos 15k oglądającyh, do tego twitch pewnie drugie tyle i telewizja.

  Nie no szacun, Polsat osiągnął 15k widzów na live. Kolos. Weź pierwszego lepsze youtuberka i bije ich na głowę, nawet z polskiej sceny. A nie ma za sobą sztabu od produkcji, wartego pelno siana budżetu i lat budowadnia marki.

 32. Patrząc jak dobrze radzi sobie IEM Katowice, ile przyciąga widzów, odwiedzających nie śmiałbym się z tego ruchu. Pula nagród dla zawodników w kolejnej edycji IEM Katowice to 500 tyś  dolarów – nie jednemu zawodnikowi MMA może żal dupę ściskać, że "czipsożerca" określany jet mianem sportowca i jeszcze jest tak sowicie wynagradzany. Nie wiem jak ostatnio działa kswtv ale może się okazać że korepetycje ze streamingu mogą okazać się niezbędne  jeśli ich evnet wypali.

  Ewidentnie korepetycje olali i egzamin oblali. Ich PPV wiecznie ma jakieś problemy i winią za to ludzi i ich sprzęt. Dlatego średnio widzę ten ich nowy biznes przy takim olewczym stosunku do widza.

 33. A można będzie zagrać Karolem?

  I czy będzie miał jakieś skille, czy będzie jak prawdziwym świecie

  :razz:utinlaugh:

 34. Tylko co to ma wspólnego z MMA, sportami walki czy KSW? Teraz każdy nwoy projekt to będzie KSW cośtam?

  Zaraz Kawul zalozy wytwórnie filmowa KSW Movies, żona Martina sieć salonów piękności KSW Finishing Touches, Mamed sieć kebabow KSW Baraninatsu, a Pudzian zawody strongman KSW LIGHT WEIGHT BABYYYY! Smieszy mnie to.

  Myślę, że oni już nie traktują KSW jako skrótu od Konfrontacja Sztuk Walki tylko swój znak firmowy, stąd też siłownie, bar 😉

  A ja ci mowie, ze gdybym chciał to bym został piłkarzem zamiast chodzić do roboty, przecież tam jest tyle siana. Na orliku też się kiedyś grało.

  Szkoda, że nie zostałeś 😉

  Nie no szacun, Polsat osiągnął 15k widzów na live. Kolos. Weź pierwszego lepsze youtuberka i bije ich na głowę, nawet z polskiej sceny. A nie ma za sobą sztabu od produkcji, wartego pelno siana budżetu i lat budowadnia marki.

  15k na YT w telewizyjnych "ratingach" to by pewnie z 100k było 😉 ostatnie UFC z Aśka miało 3.3 :roberteyeblinking:

  Do tego Polsat Games działa od roku 😉

 35. Kurwa mać….mam złe przeczucia, naprawdę złe…na chuja im to???

  robią wszystko mając nadzieje, że coś "chwyci". Jak do nie dawna dobrze "czytali rynek", tak od roku coś się zjebało i totalnie nie wiedzą co teraz jest modne.

  A z samych gal to oni za długo nie wyżyją.

 36. robią wszystko mając nadzieje, że coś "chwyci". Jak do nie dawna dobrze "czytali rynek", tak od roku coś się zjebało i totalnie nie wiedzą co teraz jest modne.

  A z samych gal to oni za długo nie wyżyją.

  I dobrze, niech spierdalają już, nikt nie ma dostatecznie mocnych bebechów, aby oglądać kompromitację sztuk walki. :beer:

 37. I dobrze, niech spierdalają już, nikt nie ma dostatecznie mocnych bebechów, aby oglądać kompromitację sztuk walki. :beer:

  Jeszcze za nimi zatęsknisz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.