Jak doskonale wiemy, Colby Covington jest wielkim fanem obecnego prezydenta USA, Donalda Trumpa. Przy każdej możliwej okazji „The Chaos” wspominał o poparciu dla Trumpa oraz wychwalał go jako prezydenta. W przeszłości Covington miał nawet okazję do spotkania z przywódcą USA w Białym Domu. Teraz jego pogromca, Kamaru Usman, również chciałby pochwalić się pasem mistrzowskim UFC przed Trumpem w Waszyngtonie.

Wszyscy krwawimy tak samo. Ta wygrana była również dla ZJEDNOCZONYCH Stanów Ameryki! Zabieram ten pas mistrzowski do Białego Domu!

Usman pokonał Covingtona przez TKO w samej końcówce pojedynku. Była to jego pierwsza obrona tytułu mistrzowskiego. Pas mistrza kategorii półśredniej UFC zdobył w walce z Tyronem Woodleyem. Teraz jego rywalem może być Jorge Masvidal lub Leon Edwards.

Na UFC 245 wystąpili także m.in. Oskar Piechota, Max Holloway, Mike Perry czy Amanda Nunes. TUTAJ pełne wyniki tej gali.

53 KOMENTARZE

 1. A nie powinien czasem zabierać go do prezydenta Nigerii? W końcu to Nigerian nightmare a nie Redneck nightmare:zakręcony:

 2. Co oni z tym prezydentem tak wymyślają?

  Najpierw kolba, potem Masvidal coś przeżywał, teraz ten. Ta półśrednia jest naprawdę jakas dziwna.

 3. Co za bałwan.

  whites house jak rozumiem do domu białasów?

  :razz:utinlaugh:

  Tacy tam właśnie studia kończą, pisać nie potrafią.

 4. Co za bałwan.

  whites house jak rozumiem do domu białasów?

  :razz:utinlaugh:

  Tacy tam właśnie studia kończą, pisać nie potrafią.

  Albo jest właśnie zwykłym chujkiem, który w jedynym zdaniu mówi o byciu "united" a zaraz pisze takie coś.

  Wpisywałoby się to w tę ich logikę

 5. Kurwa wy nie kleicie że to trolling fet? Colba wiecznie pierdolił i wstawiał foty z Trumpem, ten go zlał i teraz robi sobie jajca.

 6. Kurwa wy nie kleicie że to trolling fet? Colba wiecznie pierdolił i wstawiał foty z Trumpem, ten go zlał i teraz robi sobie jajca.

  To by robiło z niego jeszcze większego debila

 7. Co oni z tym prezydentem tak wymyślają?

  Najpierw kolba, potem Masvidal coś przeżywał, teraz ten. Ta półśrednia jest naprawdę jakas dziwna.

  coś jak w Rosji, trzeba prezydentowi podziękować

  o ile tam dostają za to pewnie limuzyny to tu mogą jedynie uścisk Trumpa otrzymać

 8. To by robiło z niego jeszcze większego debila

  Czyli rozumiem, że jak Ty napierdalasz różny trolling albo kto inny to Ty i wszyscy inni to debile?

 9. Z tymi imigrantami to nie sprawiedliwe. Powinni mieć wyższe podatki bo nie pracowali na kulturę i potęgę danych państw które dają im lepsze możliwości.

 10. Albo jest właśnie zwykłym chujkiem, który w jedynym zdaniu mówi o byciu "united" a zaraz pisze takie coś.

  Wpisywałoby się to w tę ich logikę

  Jeżeli tak albo jak piszą koledzy wyżej, że sobie jaja robi, to to jest dopiero rasistowski wpis. Ale czarnym przecież wolno więcej.

  :razz:utinlaugh:

  Ale nie sądzę, bo oznaczył wujka festera i samego Trampka.

  P.S. Forumowy specjalista od murzynów w ufc przetłumaczył jak pewnie murzyn myślał pisząc tego tweeta.

 11. Z tymi imigrantami to nie sprawiedliwe. Powinni mieć wyższe podatki bo nie pracowali na kulturę i potęgę danych państw które dają im lepsze możliwości.

  Zwłaszcza że w USA wszyscy to imigranci

  :razz:utinlaugh:

 12. Czyli rozumiem, że jak Ty napierdalasz różny trolling albo kto inny to Ty i wszyscy inni to debile?

  Rozumiem to tak że jego trolling jest idiotyczny

 13. To dalej imigranci czy już nie?

  W myśl prawa amerykańskiego jeżeli urodziłeś się na terenie USA i możesz to udokumentować dostajesz obywatelstwo amerykańskie.

  Tzw. prawo ziemi.

  Ale zakładam że o tym wiesz i czepiasz się dla zasady.

  Pewnie wiesz też że przodkowie anglosaskich Amerykanów wyemigrowali tam z Europy w XVI wieku 😉

 14. W myśl prawa amerykańskiego jeżeli urodziłeś się na terenie USA i możesz to udokumentować dostajesz obywatelstwo amerykańskie.

  Tzw. prawo ziemi.

  Ale zakładam że o tym wiesz i czepiasz się dla zasady.

  Pewnie wiesz też że przodkowie anglosaskich Amerykanów wyemigrowali tam z Europy w XVI wieku 😉

  Wywalczyli niepodległość w walce. Zbudowali to państwo i ustanowili konstytucje. Potomkowie tych ludzi nadal żyją. I trzeba powiedzieć że to rody zasłużone.  Wpadają tymczasem tam np. Nigerejczycy tacy jak Usman pełni pretensji i roszczeń jak gdyby cos im się należało za bycie odmiennej rasy Jebani rasiści. .A dostają tak wiele nie mając w tym żadnego udziału historycznego. Żadnego. Są z innej kultury kontynentu a  jednak są przyjmowani na równych zasadach. Za taką bute i pazerność to deportacja IMO. Przykro się na to  patrzy.

 15. Wywalczyli niepodległość w walce. Zbudowali to państwo i ustanowili konstytucje. Potomkowie tych ludzi nadal żyją. I trzeba powiedzieć że to rody zasłużone.  Wpadają tymczasem tam np. Nigerejczycy tacy jak Usman pełni pretensji i roszczeń jak gdyby cos im się należało za bycie odmiennej rasy Jebani rasiści. .A dostają tak wiele nie mając w tym żadnego udziału historycznego. Żadnego. Są z innej kultury kontynentu a  jednak są przyjmowani na równych zasadach. Za taką bute i pazerność to deportacja IMO.

  Przecież taki Usman pracuje i płaci tam (niemałe) podatki.

   

  Amerykanie korzystali z zasobów i opieki królestwa brytyjskiego któremu później odmówili płacenia podatków i z którym wygrali wojnę o niepodległość.

  Pobratymcy takiego Usmana przywiezieni na statkach pracowali niewolniczo dla USA zbierając bawełnę.

  USA to kraj emigrantów.

 16. w takim rozumieniu to wszystkie Państwa to kraje emigrantów. Wszystkie plemiona, ludy migrowały i mieszały się się ze soba od zarania dziejów.

  Płaci podatki, korzysta z dobrodziejstw a jednocześnie prowadzi politykę antagonizmu opartą o kolor skóry.

 17. Czarny muzułmanin chce się spotkać z Trumpem? Już widzę, jak go przyjmuje z otwartymi rękami…

 18. Pobratymcy takiego Usmana przywiezieni na statkach pracowali niewolniczo dla USA zbierając bawełnę.

  "Niewolnictwo afrykańskie nigdy nie przyjęłoby tak wielkich rozmiarów, gdyby nie kolaboracja niektórych plemion, na przykład ludu Ashanti z dzisiejszej Ghany czy Yoruba z dzisiejszej Nigerii. Z kolei takie plemiona jak Imbangala z Angoli i Nyamwezi z Tanzanii specjalizowały się w wywoływaniu lokalnych wojen i konfliktów, co dostarczało im okazji do chwytania ludzi i sprzedawania ich jako niewolników. Brytyjscy historycy John Thornton i Linda Heywood udowodnili, że 90 proc. ludzi wysłanych przez Atlantyk do Ameryki zostało schwytanych przez ich czarnoskórych pobratymców. Wyprawy łowców niewolników były organizowane przez afrykańskie królestwa Yoruba, Kongo, Futa Toro, Koya, Khasso, Kaabu, konfederacje Fante i Ashanti. Prof. Henry Louis Gates z Uniwersytetu Harvarda podkreśla, że bez kompleksowej współpracy elit afrykańskich z europejskimi handlarzami chwytanie i wysyłanie niewolników do Nowego Świata byłoby niemożliwe."

  Nigeryjczycy byli łowcami niewolników. Nie byli niewolnikami tylko handlarzami ludźmi.

 19. Dlaczego Tomek Narkun nie nawołuje o spotkanie z Andrzejem Dudą? :travolta:

  Bo Andrzej an skoki tylko jeździ i że skoczkami się spotyka

 20. :razz:ociesznymirek:

  Historia USA… Widać, że znasz się na rzeczy

  moja opinia jest taka że w dojrzałym ukształtowanym Państwie to już nie jest sprawiedliwe żeby emigranci byli traktowani na równych zasadach. Taka U.S.A filozofia państwa ale mi ona nie pasuje. Polacy cenią sobie spadek kulturowy. W moim kraju emigrant powinien mieć wyższe ode mnie podatki bo to moi przodkowie oddawali krew za Ojczyznę a nie ich. itd.  To jest zwyczajnie sprawiedliwe. A ja mam silne p[poczucie sprawiedliwości

 21. "Niewolnictwo afrykańskie nigdy nie przyjęłoby tak wielkich rozmiarów, gdyby nie kolaboracja niektórych plemion, na przykład ludu Ashanti z dzisiejszej Ghany czy Yoruba z dzisiejszej Nigerii. Z kolei takie plemiona jak Imbangala z Angoli i Nyamwezi z Tanzanii specjalizowały się w wywoływaniu lokalnych wojen i konfliktów, co dostarczało im okazji do chwytania ludzi i sprzedawania ich jako niewolników. Brytyjscy historycy John Thornton i Linda Heywood udowodnili, że 90 proc. ludzi wysłanych przez Atlantyk do Ameryki zostało schwytanych przez ich czarnoskórych pobratymców. Wyprawy łowców niewolników były organizowane przez afrykańskie królestwa Yoruba, Kongo, Futa Toro, Koya, Khasso, Kaabu, konfederacje Fante i Ashanti. Prof. Henry Louis Gates z Uniwersytetu Harvarda podkreśla, że bez kompleksowej współpracy elit afrykańskich z europejskimi handlarzami chwytanie i wysyłanie niewolników do Nowego Świata byłoby niemożliwe."

  Nigeryjczycy byli łowcami niewolników. Nie byli niewolnikami tylko handlarzami ludźmi.

  Zgadza się.

  Ale Nigeria to nie tylko Yoruba.

  Sprzedawali w niewolę swoich sąsiadów.

  Nigeria to obecnie kilka grup plemiennych.

  w takim rozumieniu to wszystkie Państwa to kraje emigrantów. Wszystkie plemiona, ludy migrowały i mieszały się się ze soba od zarania dziejów.

  Płaci podatki, korzysta z dobrodziejstw a jednocześnie prowadzi politykę antagonizmu opartą o kolor skóry.

  Zgoda.

  W przypadku USA to kwestia ostatnich kilkuset lat.

  Po okresie kolonizacji prowadzono

   tam politykę zachęcająca imigrantów a ograniczono imigracje dopiero na początku XX wieku.

  To kraj zbudowany przez kolonistów,imigrantów.i niewolników.

  Ktoś musi robić czarną robotę za miskę ryżu.

  Kraj daje możliwości wszystkim, kto jest na tyle dobry by je wykorzystać nie powinien płacić wyższych podatków dlatego że jest imigrantem.

 22. moja opinia jest taka że w dojrzałym ukształtowanym Państwie to już nie jest sprawiedliwe żeby emigranci byli traktowani na równych zasadach. Taka U.S.A filozofia państwa ale mi ona nie pasuje. Polacy cenią sobie spadek kulturowy. W moim kraju emigrant powinien mieć wyższe ode mnie podatki bo to moi przodkowie oddawali krew za Ojczyznę a nie ich. itd.  To jest zwyczajnie sprawiedliwe. A ja mam silne p[poczucie sprawiedliwości

  A rozumiesz że kraje rozwinięte nie mogą się obejść bez emigracji?

  A skoro nie mogą się obejść to prawo musi być równe dla wszystkich.

 23. Nie mósi. I tak mają lepiej niz gdzie indziej. Ludzie szanują rzeczy dopiero gdy za nie płacą. . Większy podatek dla emigrantów jedynie wzbudził by ich szacunek i pokazał miejsce w szeregu które obiektywnie jest takie a nie inne. Ludzie to zwierzęta., JAk psu pozwolisz jesc przy stole to cie zagoni do kąta i zje twoją porcje z talerza. W historii emigracji odnajdziesz tą samą prawidłowość. Taka natura ludzka. Im lud prymitywniejszy tym bardziej zwierzęciem zresztą. Póki miało do czynienia U.S.A z nacjami o tej samej kulturze rzymsko-katolickiej to się jakoś to układało. Układy układziki mafie ale kraj jeden bez rewolucji i dziadostwa. Muzułmanie i Afrykańczycy to wyłącznie element wywrotowy niemający elementarnej dla nas wizji państwowości i porządku.

 24. A nie powinien czasem zabierać go do prezydenta Nigerii? W końcu to Nigerian nightmare a nie Redneck nightmare:zakręcony:

  Redneck nightmare to on troche jest, jeszcze brakuje my wspierania lgbt

 25. Nie mósi. I tak mają lepiej niz gdzie indziej. Ludzie szanują rzeczy dopiero gdy za nie płacą. Im więcej płacą tym bardziej szanują. Większy podatek dla emigrantów jedynie wzbudził by ich szacunek i pokazał miejsce w szeregu które obiektywnie jest takie a nie inne. Ludzie to zwierzęta., JAk psu pozwolisz jesc przy stole to cie zagoni do kąta i zje twoją porcje z talerza. W historii emigracji odnajdziesz tą samą prawidłowość. Taka natura ludzka. Im lud prymitywniejszy tym bardziej zwierzęciem .

  :razz:utinlaugh:

  Pokaż przykłady tej psiej analogi w historii.

 26. :razz:utinlaugh:

  Pokaż przykłady tej psiej analogi w historii.

  Żydzi zewsząd wypierdzielani a koniec końców rozpierdalający jedyny kraj który ich przyjął na równych warunkach czyli Polske. Mają jakiś w ogóle plan żeby polska byłą nowym Izraelem.  No bo w końcu wszystko tu jest ich ponoć.

 27. Polscy emigranci w Niemczech xd

  napisałem że obcy kulturowo są najgorsi,  grecko-rzymskie nacje zawsze się jakoś ułożą bo mają tą samą wizje państwowości

 28. Żydzi zewsząd wypierdzielani a koniec końców rozpierdalający jedyny kraj który ich przyjął na równych warunkach czyli Polske. Mają jakiś w ogóle plan żeby polska byłą nowym Izraelem.  No bo w końcu wszystko tu jest ich ponoć.

  :razz:utinlaugh:

  Jak wywiad z Korwinem.

  Normalna rozmowa a na koniec musi pierdolnąć coś o Hitlerze.

 29. :razz:utinlaugh:

  Jak wywiad z Korwinem.

  Normalna rozmowa a na koniec musi pierdolnąć coś o Hitlerze.

  No i dobry przykład. Żydzi niszczyli również wewnętrznie Niemcy na wszelkie możliwe sposoby. Holocaust nie wziął się z kaprysu. Dziś to wiedza zakazana. Ale ja wole wiedzieć o czym mówię. Tobie wystarczy byc poprawnym politycznie.

 30. No i dobry przykład. Żydzi niszczyli również wewnętrznie Niemcy na wszelkie możliwe sposoby. Holocaust nie wziął się z kaprysu. Dziś to wiedza zakazana. Ale ja wole wiedzieć o czym mówię. Tobie wystarczy byc poprawnym politycznie.

  Wiem,wiem; robili mace z krwi chrześcijańskich dzieci

  :razz:utinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.