Jorge Masvidal nie przestaje prowokować mistrza kategorii półśredniej UFC, Kamaru Usmana, w mediach społecznościowych. Tym razem „Gamebred” i jego ekipa stworzyli specjalny materiał pokazujący „kilka osobowości” Usmana. Masvidal w wielu wywiadach zarzucał mistrzowi sztuczność oraz hipokryzję. Zobaczcie efekt poniżej:

Jeszcze przed epidemią koronawirusa mówiło się, że obaj panowie zawalczą w klatce UFC podczas specjalnego „International Fight Week” w lipcu tego roku. Teraz jednak nie wiadomo jakie organizacja ma plany wobec mistrza dywizji do 77 kilogramów oraz posiadacza tytułu „BMF”. Obaj panowie wyrazili chęć walki na UFC 249, która ma odbyć się 18 kwietnia, lecz nadal nieznana jest lokalizacja tego wydarzenia.

Usman (16-1 MMA) w ostatniej walce obronił tytuł mistrzowski kategorii półśredniej na UFC 245 w pojedynku z Colbym Covingtonem. Kamaru znokautował swojego największego dotychczas rywala w 5. rundzie pojedynku. „The Nigerian Nightmare” zdobył pas mistrza w pojedynku z Tyronem Woodleyem na UFC 235.

Masvidal (35-13 MMA) miał niezwykle udany 2019 rok. Jorge nokautował kolejno Darrena Tilla, Bena Askrena i Nate’a Diaza. W ostatnim pojedynku zdobył unikalny pas „największego skur*ysyna w MMA”. „Gamebred” w starciu z Askrenem pobił rekord organizacji UFC – na znokautowanie Bena potrzebował jedynie 5 sekund.

8 KOMENTARZE

  1. Ej kufa! Redaktorze Bartłomieju proszę mnie uwzględnić jako współautora tego "newsa" albo krew się poleje :conorwalk:

    No jak tu nie lubić Masa :lesnarhappy:

    Polecam

  2. Ja mam wrazenie, ze Marty czasami gada po swojemu, a czasami doradzaja mu spece od PR'u. Tylko, ze ci ostatni nie wiedza co on gada kiedy nikt go nie pilnuje.

  3. Dlatego dużo ludzi wyczuwa fałsz tego czarnego błazna Marty'ego głupmana.

    Zawodnik świetny, osobowość żelazka.

  4. Moze Usman jest solidniejszy w klatce, ale jesli chodzi o jego wywiady itd, to choragiewka. Giba sie tam gdzie wieje.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.