Junior dos Santos vs Curtis Blaydes

Starcie czołowych zawodników wagi ciężkiej, Juniora dos Santosa z Curtisem Blaydesem planowane jest na główną atrakcję styczniowej gali UFC Fight Night 166 w Raleigh, Północnej Karolinie.

Kontrakty na walkę nie zostały jeszcze podpisane ale obie strony zgodziły się na nią. Gala z cyklu UFC Fight Night odbędzie się 25 stycznia w Raleigh w Północnej Karolinie i będzie można je oglądać w całości na platformie ESPN +.

Dos Santos (MMA 21–6 ) miał 9 listopada zmierzyć się w walce wieczoru gali UFC w Moskwie z Alexandrem Volkovem, ale został zmuszony do wycofania się ze starcia z powodu ciężkiej infekcji bakteryjnej w nodze. Walka w Moskwie miała być ostatnią z obecnego kontraktu z organizacją UFC i szansą powrotu na zwycięskie tory po przegranej walce z Francisem Ngannou w czerwcu tego roku. Przed starciem z „Predatorem”, „Cigano” miał świetną serię trzech zwycięstw z rzędu nad Derrickiem Lewisem, Tai Tuivasą i Blagoyem Ivanovem.

Blaydes (MMA 12-2) ma za sobą udany rok 2019 w którym zaliczył dwie wygrane walki. 28-letni zawodnik liczy, że wygrana z byłym mistrzem dywizji Dos Santosem przybliży go do upragnionej walki o pas mistrza UFC.

18 KOMENTARZE

 1. Czekalem na tę walkę. Nie ma sensu dawac Cigano tylko takich z którymi może powalczyć w stójce tylko dlatego że sam jest uderzaczem. Niech walczy z zapasiorem, niech trochę się poszarpie a Blades moim zdaniem może go ubić.

 2. Cygan jak nie da się obalić to może to ugrać. Blaydes jest strasznie przewidywalny w swoich obaleniach a w stójce czy ma do zaoferowania więcej od Cygana? No raczej nie. Zresztą w walce z Shamilem rzucał mu się do nóg jak w jakimś akcie desperacji , że zaraz to może przegrać. Ale oczywiście , że Cygan to już dętka i raczej świetne nazwisko dla młodych, przyszłych i świetnych zawodników jednak liczę na to , że JDS utrzyma walkę na nogach i pokona w stójce Blaydesa.

 3. Curtis go ubije bez problemu.

  Jak u jdsa zostało chociaż odrobinę tego zajebistego tdd co kiedyś, to może spokojnie ogarnąć

 4. Jak u jdsa zostało chociaż odrobinę tego zajebistego tdd co kiedyś, to może spokojnie ogarnąć

  To i tak moze byc za malo ziomus. Curtis to najlepszy zapasior z wyzszych wag tak wiec jak chce kogos obalic to i tak to zrobi. A na glebie to wiadomo gwalt…

 5. To i tak moze byc za malo ziomus. Curtis to najlepszy zapasior z wyzszych wag tak wiec jak chce kogos obalic to i tak to zrobi. A na glebie to wiadomo gwalt…

  Może JDS powtórzy to co Dibumbu i szybko ujebie w stójce Curitsa hehe. A co do zapasów to racja jednak Cygan zawsze zajebiście bronił obaleń a te Blaydes ma przewidywalne więc zobaczymy.

 6. Może JDS powtórzy to co Dibumbu i szybko ujebie w stójce Curitsa hehe. A co do zapasów to racja jednak Cygan zawsze zajebiście bronił obaleń a te Blaydes ma przewidywalne więc zobaczymy.

  Przewidywalne to nie wiem bo chlop robi co chce tak samo jak Nurma w lekkiej czy Usman w 77. Dazy do obalenia i to robi co z tego ze kazdy wie co zrobi jak nie moga tego obronic.

 7. DC by najebał imo

  Dla mnie DC faworytem ale zestawienie stylistycznie ciężkie dla Daniela. Oczywiście gdyby Blaydes wygrał brew by mi nie drgnęła

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.