Organizacja UFC zdecydowała się na natychmiastowy rewanż Josepha Benavideza z Deivesonem Figueiredo. Stawką pojedynku obu panów będzie pas mistrzowski kategorii muszej UFC. Dywizja nadal nie ma mistrza, bo w pierwszej walce zawodników wygrał Brazylijczyk, który nie zrobił wagi, a tym samym nie został mistrzem.

Pas mistrzowski został zwakowany przez Henry’ego Cejudo, który kontynuuje swoją karierę w wyższej dywizji wagowej. Nieznana jest jeszcze dokładna data rewanżu Benavideza z Figueiredo. Według pierwszych informacji, ma być to 18 lipca. Nie wiadomo też gdzie odbędzie się ten pojedynek.

Dla Josepha była to trzecia szansa zdobycia tytułu mistrzowskiego UFC. W przeszłości dwukrotnie przegrywał z Demetriousem Johnsonem. Co ciekawe, zawodnik ma na swoim koncie wygraną z Henrym Cejudo przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Dla Figueiredo była to trzecia wygrana z rzędu i siódma w karierze. Przegrywał on tylko raz – Jussier Formiga pokonał go przez decyzję sędziowską.

5 KOMENTARZE

  1. Po co, na co …. Bez sensu pojedynek. Benavidez już raz dostał w pizde na dodatek przed czasem ..dostać wpierdol przez ko i rewanż gwarantowany .

    A jak mysze przekręcili na decyzji z cejudo to o rewanżu cisza . UFC coraz bardziej jak ksw

  2. Organizacja UFC zdecydowała się na natychmiastowy rewanż Josepha Benavideza z Deivesonem Figueiredo. Stawką pojedynku obu panów będzie pas mistrzowski kategorii muszej UFC. Dywizja nadal nie ma mistrza, bo w pierwszej walce zawodników wygrał Brazylijczyk, który nie zrobił wagi, a tym samym nie został mistrzem.

    Jak chłopaki umieją liczyć, to jeszcze parę razy zrobią taki numer, że jeden nie robi wagi i wygrywa. Zawsze to ekstra kasa za mistrzowską walkę

  3. Jak chłopaki umieją liczyć, to jeszcze parę razy zrobią taki numer, że jeden nie robi wagi i wygrywa. Zawsze to ekstra kasa za mistrzowską walkę

    A Ty jak piszesz post na Cohones to w temacie, który nikogo nie interesuje. Pozdro Bęben.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.