Jorge Masvidal nie zamierza tak łatwo odpuścić swojemu byłemu przyjacielowi, Colby’emu Covingtonowi. Jak wiemy, dwójka zawodników z ATT niegdyś byli w bardzo dobrych relacjach. W pewnym momencie Masvidal z Covingtonem byli współlokatorami. Teraz jednak panowie nie darzą się sympatią co chwilę zaczepiając się wzajemnie w mediach. Jorge nie powstrzymał się od komentarza na temat walki Colby’ego z Kamaru Usmanem, którą ten przegrał przez TKO.

Mówią, że nie kopie się leżącego, ale Ty nie jesteś prawdziwym mężczyzną. Mogłeś zapłacić mojemu trenerowi, wyszłoby Ci taniej niż składanie złamanej szczęki.

Co ciekawe, teraz to Masvidal może być kolejnym rywalem dla aktualnego mistrza kategorii półśredniej, Kamaru Usmana. „BMF” w ostatnim pojedynku pokonał Nate’a Diaza w walce właśnie o ten wyjątkowy tytuł. Innym pretendentem w tej dywizji może być Leon Edwards. Walką Masvidala z Usmanem zainteresowany jest nawet sam prezydent UFC, Dana White.

26 KOMENTARZE

 1. Ciekawe jak potoczy się sytuacja w WW. Dla Jorge walka z Usmanem jest mało opłacalna a ryzyko przegranej bardzo wysokie. W zasadzie zapasy Kamaru zjadają Masvidala bo raczej latające kolano nie wejdzie tak pięknie jak w placka askrena. Ja to widzę tak że prędzej Leon Edwards zawalczy o pas a Masvidal w jakimś money fight z Diazami lub Conorem

 2. Nie rozumiem robienia jakiejś nowej gwiazdy i chuj wie kogo z Masvidala bo ten odjebał koncertowo trzech rywali z rzędu. I zamiast bić się o normalny pas to będzie robił jakieś money fight dla kasy a nie będzie się bił i normalny pas gdzie to jego pierwsza i być może ostatnia szansa na to.

 3. Taka pompa była z tym PAsem BMF a walka hujowa i wiejska na maxa. Teraz ten pas to pośmiewisko moich oczach. Jakby się z dwa sebixy biły

 4. Taka pompa była z tym PAsem BMF a walka hujowa i wiejska na maxa. Teraz ten pas to pośmiewisko moich oczach. Jakby się z dwa sebixy biły

  Wstawaj zesrałeś się

 5. Nie rozumiem robienia jakiejś nowej gwiazdy i chuj wie kogo z Masvidala bo ten odjebał koncertowo trzech rywali z rzędu. I zamiast bić się o normalny pas to będzie robił jakieś money fight dla kasy a nie będzie się bił i normalny pas gdzie to jego pierwsza i być może ostatnia szansa na to.

  Masvidal liczy na to że Conor ubije Donalda i go z nim zestawia. Z rudym ma większe szanse niż z Usmanem

 6. ale Ty nie jesteś prawdziwym mężczyzną.

  Dobrze, że takie teksty pisze „Największy Matkoje*ca na świecie"

  Colba i (jak się okazało w weekend) Ussman robią cię na miękko.

 7. A zajaknal sie chociaz ze chce teraz walczyc o pas?:einsteinsmoke:

  Nie garnie się do Usmana, bo z nim może przegrać. Natomiast ma w perspektywie super walkę z Conorem za gruby hajs i bez ryzyka porażki, bo Conora to przecież zajebie jak amatora.

 8. Dobrze, że takie teksty pisze „Największy Matkoje*ca na świecie"

  Colba i (jak się okazało w weekend) Ussman robią cię na miękko.

  :najmancoty::latajacaslomkaptysiowa:

  Masz 15 lat , teksty jak z podstawówki

  Żenada i dno

  Żal mi ciebie

 9. Chyba jakiś konflikt z Majkim Brałnem, Masvidal ostro tutaj pojechał, Asia wcześniej też bez większych sentymentów, Dustin… W sumie z tego co pamiętam Brown go prowadził bardzo długo, ale od Lawlera to juz był kołcz Oliweira.

 10. Kolba kiedys sie przeliczy, kwestia czasu… w tym biznesie nie brakuje skurwieli, ktorzy sie w tancu nie pierdola

 11. A zajaknal sie chociaz ze chce teraz walczyc o pas?:einsteinsmoke:

  Nie. Mimo, że jest pierwszy w kolejce, to jako jedyny nie chce. Wszyscy chcą dookoła, a on nie.

  Chociaż w sumie już ma pas. :razz:utinlaugh:

 12. Covington podobnie jak McGregor.

  Dopóki wygrywa może grać bad boya.

  Po dostanie oklepu nie bardzo wie co robić żeby nie wypaść z roli albo się nie ośmieszyć.

 13. Skończyć to może znokautowany Usman albo Jorge przegrywający 50-45 z obwąchanymi jajami.

  Ta pierwsza opcja bardziej mi odpowiada :beer:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.