Dana White wydaje się być niewzruszony ostatnimi słowami pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej przez Jona Jonesa. Prezydent „Ultimate Fighting Championship” w rozmowie z  The Canadian Press skomentował ostatnie poczynania w mediach społecznościowych „Bonesa” i wyznał, że ostateczna decyzja na temat jego przyszłości w oktagonie UFC należy tylko i wyłącznie do samego mistrza.

Jon Jones jest jednym z najlepszych zawodników w historii tego sportu. Decyzja jaką podejmie dotycząca jego kariery należy tylko i wyłącznie do niego Rzeczywistość wygląda tak, że zarobił już tyle pieniędzy, że może przejść na emeryturę i nie pracować do końca życia.

Jones jasno wyraził swoje niezadowolenie ze współpracy z UFC, które według niego nie chciało zaoferować mu lepszego kontraktu na „mega-walkę” z Francisem Ngannou. O przejściu zawodnika do kategorii ciężkiej mówi się od wielu lat, lecz nigdy nie doszło to do skutku. Teraz wydawało się, że „Bones” jest zdecydowany na walkę w królewskiej dywizji. Jak widać „Ultimate Fighting Championship” nie było tak zainteresowane tym tematem jak sam mistrza.

Amerykanin w mediach społecznościowych zaproponował żeby to Jan Błachowicz i Dominick Reyes zawalczyli o pas mistrzowski kategorii półciężkiej UFC, który on miałby zwakować. Jak widać UFC nadal oficjalnie nie odniosło się do słów zawodnika, a sam Jones widnieje w rankingu dywizji jako mistrz. Co ciekawe, „Bones” to także lider rankingu bez podziału na kategorie wagowe.

Zobacz także: Dominick Reyes reaguje na ostatnie poczynania Jona Jonesa

32 KOMENTARZE

 1. Majstersztyk, niby krótka neutralna wypowiedź, a faktycznie przerzucanie odpowiedzialności za rozwój wypadków na Jonesa, ostrzeżenie, że albo się dogada z UFC albo nie będzie walczył i emeryturka Plus sugestia, że jest nabity hajsem i swiruje.

 2. Ciekawy jestem, co taki bum jak Bones ugra tym ruchem. Pewnie niewiele, choć z drugiej strony bez niego lhw jest zdecydowanie mniej ciekawa i PPV na poziomie 800 k nie jest łatwe do wykręcenia.

  Szybko licząć: PPV bez Bonesa na poziomie 400k, z Jonesem 800k. Różnica to 400.000*25 $ (przewidywany zarobek UFC z subskrybcji na czysto) daje 10 baniek USD.  Ilez tego może wycągnąć bones, nie sądzę, żeby dali mu za jedno PPV więcej niż 5 dolców, nie wiem jakie Bones ma teraz warunki, ale może mieć już ze 3 $ za sprzedane PPV.

  O zarobkach na poziomie 30 baniek może chłopak zapomnieć, ale dodatkowy milion dolców w kieszeni zawsze się przyda.

 3. Gdzieś już prawie identyczne zdanie słyszałem z ust tego pana. "Prawie identyczne", bo tamto dotyczyło Conora.

  :frankapprove:

 4. A Dana mógł delikatnie wjechać na ambicje Jona, że jest on przerażony wizją walki z Janem :rutekajak: Ale UFC bez Jonesa sobie poradzi, a Jones bez UFC pewnie będzie chodził w pasiaku :razz:utinlaugh:

 5. Jon ostatnimi laty trochę zwolnił. Były dwie bliskie, kontrowersyjne decyzje. Kwestią czasu byłaby jego pierwsza, prawdziwa przegrana. Może i dobrze kombinuje z tą emeryturą. Co mu szkodziło jeszcze spróbować się nachapać w walce z Ngannou?

 6. W WW może sobie spokojnie dorabiać do emerytury. On to raczej z tych, co pójdą śladami Hollyfielda, Tysona, Iversona, czyli cały majątek przepierdolą w 3 lata. Na jego usprawiedliwienie tylko tyle, że w porównaniu z wymienionymi jego zarobki to próg ubóstwa.

 7. Najlepsze jest to, że jak wpadał na testach albo rozbijał samochody to UFC stawało na głowie żeby go z gówna wyciągać. Też bym się lekko wkur…ł gdyby mi tak pracownik fikał.

 8. Abstrahując od Jona i tej akcji  z ufc i wandale na ulicy

  Może menago jana ruszy pizde i zacznie w końcu jakoś agresywniej naciskać na danke i ufc

  Ale czego oczekujesz? Pani Dorota jest wielce zadowolona, bo dostali zapewnienie, że po Coreyu czeka ich title shot i są przekonani, że UFC traktuje takie ustalenia jako wiążące i nie muszą już o nic zabiegać.

 9. O co chodzi z tą "superwalką", ktoś wytłumaczy?

  Przecież Naganuu nie jest ani mistrzem, ani byłym mistrzem, ani nawet weteranem UFC.

  Dindunufin Jonesie, czego ty oczekujesz od tego UFC?

 10. O co chodzi z tą "superwalką", ktoś wytłumaczy?

  Przecież Naganuu nie jest ani mistrzem, ani byłym mistrzem, ani nawet weteranem UFC.

  Dindunufin Jonesie, czego ty oczekujesz od tego UFC?

  Johnny gadał o przejściu do ciężkiej i walce z Mpumbu ale za grube niby siano a UFC nie chciało dac mu tej kasy ten twierdzi że nic nie musi udowadniać w półciężkiej więc teraz Afera koperkowa będzie trwała w najlepsze z resztą wiesz jak tam jest jeśli nie wiesz to wiadomo że chodzi o kasę a sprawa z czasem sama się rozwiąże pozdrawiam mordo :beer:

 11. Przez tą pizde Jano nie dostanie TS

  A zrezygnować z niej nie zrezygnuje bo się obrazi i focha strzeli razem z braciszkiem

  Pojebana Akcja

  Życzę Ci kozaczku bez szacunku do Kobiet żeby Cię spotkał Jano, świadomy słów jakimi określasz bliską mu osobę. Sam jesteś pizda skoro piszesz w necie rzeczy których nie powiedzialbys w twarz zainteresowanym.

 12. Decyzja jaką podejmie dotycząca jego kariery należy tylko i wyłącznie do niego Rzeczywistość wygląda tak, że zarobił już tyle pieniędzy, że może przejść na emeryturę i nie pracować do końca życia.

  Widzisz Jones kutasiarzu Dana Dał ci tyle zarobic nicponiu , ze możesz do konca życia leżec do góry cyrklem i nic nie robic , wiec nie podskakuj bo jeszcze wykurwisz na harem :jjsmile:

 13. O zamknij ryj

  Idź do kościoła

  Koleś dam Ci radę, skoro już tu jesteś, a zabrakło w twoim życiu mężczyzny, taty czy starszego kolegi który by Ci wytłumaczył jak się zachowuje człowiek z charakterem lub też jeszcze życie nie zweryfikowalo twojej bunczucznosci bez pokrycia. Nie wystawiaj mordą czeków których twoja blada dupa nie pokryje. Bo weryfikacja nastąpi, u każdego, prędzej czy później. Fakty są takie, że jedziesz internetowy anonimku Kobiecie Typa który robi z Ciebie wiatrak z ręką w kieszeni w pięć sekund. Tym razem może się jeszcze slizgniesz ale to tylko kwestia czasu. Tyle w temacie.

 14. Koleś dam Ci radę, skoro już tu jesteś, a zabrakło w twoim życiu mężczyzny, taty czy starszego kolegi który by Ci wytłumaczył jak się zachowuje człowiek z charakterem lub też jeszcze życie nie zweryfikowalo twojej bunczucznosci bez pokrycia. Nie wystawiaj mordą czeków których twoja blada dupa nie pokryje. Bo weryfikacja nastąpi, u każdego, prędzej czy później. Fakty są takie, że jedziesz internetowy anonimku Kobiecie Typa który robi z Ciebie wiatrak z ręką w kieszeni w pięć sekund. Tym razem może się jeszcze slizgniesz ale to tylko kwestia czasu. Tyle w temacie.

  Juras spokojnie :waldeklaugh:

 15. Ciekawy jestem, co taki bum jak Bones ugra tym ruchem. Pewnie niewiele, choć z drugiej strony bez niego lhw jest zdecydowanie mniej ciekawa i PPV na poziomie 800 k nie jest łatwe do wykręcenia.

  Szybko licząć: PPV bez Bonesa na poziomie 400k, z Jonesem 800k. Różnica to 400.000*25 $ (przewidywany zarobek UFC z subskrybcji na czysto) daje 10 baniek USD.  Ilez tego może wycągnąć bones, nie sądzę, żeby dali mu za jedno PPV więcej niż 5 dolców, nie wiem jakie Bones ma teraz warunki, ale może mieć już ze 3 $ za sprzedane PPV.

  O zarobkach na poziomie 30 baniek może chłopak zapomnieć, ale dodatkowy milion dolców w kieszeni zawsze się przyda.

  Nie rozumiem za bardzo twoich argumentów. On już nie musi pracować. To nie zawodnik z 5cioma walkami na koncie walczący za 30 000. Jest ustawiony. Może się zająć czymś innym. Czy jest spełniony? Wg mnie tak, dawno nie było mistrza, który odchodził niepokonany. Może nie musi już nic ugrywać, po prostu ma to w dupie. Obstawiam, że ma z 30mln dolców odłożonych. Kiedyś miał też niezły kontrakt z nike, co prawda długo nie potrwał, ale na pewno przytulił trochę. A czy pójdzie z torbami to wróżenie z fusów, jeden pójdzie drugi nie.

 16. Nie rozumiem za bardzo twoich argumentów. On już nie musi pracować. To nie zawodnik z 5cioma walkami na koncie walczący za 30 000. Jest ustawiony. Może się zająć czymś innym. Czy jest spełniony? Wg mnie tak, dawno nie było mistrza, który odchodził niepokonany. Może nie musi już nic ugrywać, po prostu ma to w dupie. Obstawiam, że ma z 30mln dolców odłożonych. Kiedyś miał też niezły kontrakt z nike, co prawda długo nie potrwał, ale na pewno przytulił trochę. A czy pójdzie z torbami to wróżenie z fusów, jeden pójdzie drugi nie.

  Przecież przy okazji wyszło, że dostaje 5 mln za walkę, więc za same 3 ostatnie skasował 15 mln $, niech zostanie mu połowa z tego…gościu jest ustawiony.

 17. Przecież przy okazji wyszło, że dostaje 5 mln za walkę, więc za same 3 ostatnie skasował 15 mln $, niech zostanie mu połowa z tego…gościu jest ustawiony.

  A co ja napisałem innego? Przeczytałeś dokładnie?

  :razz:utinlaugh:

 18. Koleś dam Ci radę, skoro już tu jesteś, a zabrakło w twoim życiu mężczyzny, taty czy starszego kolegi który by Ci wytłumaczył jak się zachowuje człowiek z charakterem lub też jeszcze życie nie zweryfikowalo twojej bunczucznosci bez pokrycia. Nie wystawiaj mordą czeków których twoja blada dupa nie pokryje. Bo weryfikacja nastąpi, u każdego, prędzej czy później. Fakty są takie, że jedziesz internetowy anonimku Kobiecie Typa który robi z Ciebie wiatrak z ręką w kieszeni w pięć sekund. Tym razem może się jeszcze slizgniesz ale to tylko kwestia czasu. Tyle w temacie.

  ale insynuujesz pobicie które jest karane. I kto wtedy przegra? Wisz może w Afryce to by przeszło ale w cywilizacji białych ludzi to jest nie aktualne od 2000 tysięcy lat. Weź spójrz na kalendarz. Rzymianie takich buraków zamykali w colosseum. Tam mogłeś sobie bić ludzi a nawet Lwy.

 19. ale insynuujesz pobicie które jest karane. I kto wtedy przegra? Wisz może w Afryce to by przeszło ale w cywilizacji białych ludzi to jest nie aktualne od 2000 tysięcy lat. Weź spójrz na kalendarz. Rzymianie takich buraków zamykali w colosseum. Tam mogłeś sobie bić ludzi a nawet Lwy.

  Dlaczego jesteś nietrzezwy o tak wczesnej porze?

 20. Przez tą pizde Jano nie dostanie TS

  A zrezygnować z niej nie zrezygnuje bo się obrazi i focha strzeli razem z braciszkiem

  Pojebana Akcja

  Ale co jest z wami? Nawet jak teraz Janek nie zawalczy z JJ to zawalczy przy nastepnej okazji. Sam mowil ze moze poczekac, ze nie musi brac innej walki! A jak bons naprawde odejdzie to Janek vs Reyes pewne nie! Wiec o co kaman? Cierpliwosci ludzie. Kto niby mialby wskoczyc do TS przed Janka i Reyesa?

 21. Majstersztyk, niby krótka neutralna wypowiedź, a faktycznie przerzucanie odpowiedzialności za rozwój wypadków na Jonesa, ostrzeżenie, że albo się dogada z UFC albo nie będzie walczył i emeryturka Plus sugestia, że jest nabity hajsem i swiruje.

  Niby tak, ale co jeśli Bons na tym wszystkim położy laske. Wtedy Dana jeżeli jest naprawde dobrym biznesmenem, schowa emocje, ambicje do kieszeni i sam zadzwoni by pogadać o wyższej stawce… z prostego powodu: by samemu więcej zarobić

 22. Kto niby mialby wskoczyc do TS przed Janka i Reyesa?

  Santos vs. Reyes (bo obaj dali dobre walki z Bonesem, a Santos skończył Jana przed czasem, oby jednak nie).

 23. Nie rozumiem za bardzo twoich argumentów. On już nie musi pracować. To nie zawodnik z 5cioma walkami na koncie walczący za 30 000. Jest ustawiony. Może się zająć czymś innym. Czy jest spełniony? Wg mnie tak, dawno nie było mistrza, który odchodził niepokonany. Może nie musi już nic ugrywać, po prostu ma to w dupie. Obstawiam, że ma z 30mln dolców odłożonych. Kiedyś miał też niezły kontrakt z nike, co prawda długo nie potrwał, ale na pewno przytulił trochę. A czy pójdzie z torbami to wróżenie z fusów, jeden pójdzie drugi nie.

  Bones to GOAT w klatce ale w życiu zwykły bum, zdziwię się jeśli ma odłożone więcej niż 5 baniek. A przy jego stylu życia wystrczy to pewnie na kilka lat a nie do emerytury 😛

 24. Bones to GOAT w klatce ale w życiu zwykły bum, zdziwię się jeśli ma odłożone więcej niż 5 baniek. A przy jego stylu życia wystrczy to pewnie na kilka lat a nie do emerytury 😛

  No niby tak ale nie do końca.

  Jeżeli jest tego typu człowiekiem to choćby miał z 50 baniek to i tak wyda, pociągnie kilka lat dłużej.  Więc to czy jeszcze zawalczy do emerytury go i tak nie ustawi.

  W stosunku do zwykłych ludzi ma ogromne pieniądze. To co z nimi zrobi to jego sprawa, jak każdego.

  Mi się wydaje, że on wcale taki głupi nie jest jeżeli o finanse chodzi.

  Ma też ustawionych braci, kto wie czy jakiś przydupas doradca finansowy się wokół tej trójki nie zakręcił. To bogaci ludzie.

  Mike Tyson był praktycznie sam, bez rodziny, przyjaciół kupował stąd to tak wyglądało.

 25. Santos vs. Reyes (bo obaj dali dobre walki z Bonesem, a Santos skończył Jana przed czasem, oby jednak nie).

  A no tak, racja. Kompletnie wyleciał mi z głowy ten Santos

 26. Niby tak, ale co jeśli Bons na tym wszystkim położy laske. Wtedy Dana jeżeli jest naprawde dobrym biznesmenem, schowa emocje, ambicje do kieszeni i sam zadzwoni by pogadać o wyższej stawce… z prostego powodu: by samemu więcej zarobić

  Tak zawsze się może zdarzyć, natomiast to jednak JJ jest bardziej pod ścianą. UFC to nie Fen, nie wymiksuje się z kontraktu. Co będzie zatem robił? A UFC sobie poradzi, jak zawsze.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.