Jon Jones zdecydował z kim w kolejnej walce chce zmierzyć się w obronie swojego tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej UFC. Mówi się, że pretendentami do walki z „Bonesem” są Corey Anderson oraz Dominick Reyes. Jones na swoim profilu na Twitterze zdradził kto według niego bardziej zasłużył na walkę o pas.

Właśnie skończyłem spotkanie ze swoimi trenerami, na którym analizowaliśmy kariery Dominicka Reyesa oraz Coreya Andersona. Ustaliliśmy, że Dominick jest dużo bardziej niebezpiecznym zawodnikiem. Jego dupsko zbiję następne.

Reyes (12-0 MMA) jest niepokonany w swojej karierze zawodowej. W oktagonie wystąpił 6 razy. 9 z 12 wygranych zdobywał przed czasem. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Volkanem Oezdemirem, Chrisem Weidmanem, Ovincem St. Preux czy Jaredem Cannonierem. W rankingu UFC zawodnik zajmuje 4. miejsce, zaraz za Thiago Santosem i Anthonym Smithem.

Nie wiadomo czy UFC zgodzi się ze zdaniem mistrza i da mu walkę, której ten oczekuje.  Ostatni raz w oktagonie widzieliśmy go podczas UFC 239, kiedy to pokonał przez niejednogłośną decyzję sędziowską Thiago Santosa.

20 KOMENTARZE

 1. Jankowi ciągle rzucają balasów pod nogi. Mimo to nie powinien narzekać. Jak przegrywał, piął się w rankingach. Teraz jest tak wysoko, że musi dać szanse innym wpierdolu od JBJ. Aligator, ktoś jeszcze i … niewiadomo czy nie straci szansy walki o pas z Jonem, bo i Bones może zaliczyć porażkę. Wtedy nasz Janek będzie miał dylemat: walczyć o pas, czy walczyć z Jonsem?

 2. Fajnie jakby zawalczyli jeszcze w grudniu, bo później Santos wróci i znowu się wszystko wydłuży

  Nie ma szans na 245 masz już 3 walki mistrzowskie. Santos nie dostanie od razu walki o pas jakby każdy kto płacze miałby dostać JBJ to on sam zapelnilby całą kartę główną.

 3. Bardzo kręta jest droga Janka do spełnienia marzeń.

  A no kręta, ale mimo całej ogromnej sympatii do Janka to jest to wynikiem przejebania na własne życzenie z Santosem :fjedzia:

 4. to jest to wynikiem przejebania na własne życzenie z Santosem :fjedzia:

  Z tym Santosem, który na jednej nodze najebał Bonesa?

 5. Jeśli Jones po raz kolejny zaprezentuje jedynie przeciętny kickboxing to naprawdę przejebie z Reyesem. Mam nadzieję, że uruchomi zapasy i wyjaśni gościa w dobrym stylu.

  A przeciętny kickboxing zostawi dla Janka :antonio:

 6. Z tym Santosem, który na jednej nodze najebał Bonesa?

  Tak właśnie z tym. To jest czołówka, bijesz się z najlepszymi, walkę o pas miał dostać po walce z jakimiś plackiem? Ok wiadomo, że także i w UFC odchodzą czasem różne pozbawione sensu sportowego myki w zestawieniach. Ale uważam, że najpierw powinno się robić swoją robotę. Po prostu Janek zawalił z Santosem i to najbardziej przeszkodziło mu w walce o pas.

  To upatrywanie na siłę jak to robią Jankowi pod górkę jest trochę paranoiczne, bo nic takiego PÓKI co nie ma miejsca.

 7. Z tym Santosem, który na jednej nodze najebał Bonesa?

  Po pierwsze nie najebał, chociaż dał występ życia to trzeba przyznać, po drugie sporo  racji ma forzaroma, Santos był trampoliną Janka do pasa bo kogo wcześniej miał na rozkładzie? Zamykającego ranking Nikitę czy Jimiego który jest na równej pochyłej w dół?  To nie jest waga ciężka gdzie wystarczy pierdnąć Arlovskiemu w szczękę by się zakręcić wokół TS-a.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.