Medialne wymiany słowne odnoszące się do potencjalnej walki Jona Jonesa (26-1) z Francisem Ngannou (15-3) nie ustają. Aktywny w ostatnich dniach na Twitterze „Bones” zareagował na wiadomość jednego z obserwujących, który oznaczył mistrza UFC w wadze półciężkiej pod popularnym ostatnio memem.

„Czekają na ciebie”

Na odpowiedź Jonesa długo czekać nie trzeba było.

„Czy ty myślisz, że zamierzam tam po prostu usiąść i pozwolić na to, aby Francis mnie zabić? (czytane głosem DC)”

Jones coraz głośniej mówi o walce z Ngannou. Niewykluczone, że to właśnie „Predator” będzie kolejnym przeciwnikiem reprezentanta JacksonWink MMA, który najwyraźniej porzucił plany na obronę tytułu mistrzowskiego w kategorii półciężkiej w najbliższym starciu.

W ostatnich pojedynkach „Bones” pokonywał decyzjami sędziów Dominicka Reyesa, Thiago Santosa i Anthony’ego Smitha. Wcześniej zwyciężał między innymi z Alexandrem Gustafssonem, Danielem Cormierem czy Gloverem Teixeirą.

Ngannou w ostatnich czterech walkach spędził łącznie nieco ponad trzy minuty w klatce – w 45 sekund znokautował Curtisa Blaydesa, w 26 sekund odprawił Cain Velasqueza, w 71 sekund rozprawił się z Juniorem dos Santosem, a podczas majowej gali w zaledwie 20 sekund posłał na deski Jairzinho Rozenstruika.

Odpowiedź na pytanie, z kim Jon Jones skrzyżuje rękawice w najbliższym starciu, poznamy prawdopodobnie już wkrótce.

9 KOMENTARZE

  1. "Czy ty myślisz, że zamierzam tam po prostu usiąść i pozwolić na to, aby Francis mnie zabić? (czytane głosem DC)"

    :razz:udziaonicbyniedao: Francis cię zabić (czytane głosem Zulu Guli).

  2. Hola hola  przecież On chce uciec przed Janem, ewidentnie, dlatego, że Bones czuje, że byłaby to cholernie ciężka batalia, w której paluchy w oko i Sędziowie mogliby niewiele pomóc  Janek by się po palcu Jona wk… i wiadomo co, nokaut i pas dla J. Błachowicza, i Polski  kurcze, a On chce Nam to udaremnić, Jon najpierw obrona Pasa z Janem, a potem sobie przechodź, nie wyczyściłeś dywizji, dobrze wiesz, że Jan jak nikt inny zasłużył na tą walkę ..

  3. Bones ogłosił sportową emeryturę, chyba że zapłacą mu tyle, ile dostawał Cejudo.  A że tyle mu nie dadzą to mamy Reyes vs. Janek/Santos o zwakowany pas.

  4. Bones ogłosił sportową emeryturę, chyba że zapłacą mu tyle, ile dostawał Cejudo.

    nie chciałeś napisać odwrotnie?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.