Według informacji, jaką podał portal MMA Fighting, 35–letni John Dodson został zwolniony z największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Menadżer Amerykanina, Ricky Kottenstettecałą sytuację skomentował następująco:

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie inne oferty zostaną zaproponowane. John jest w całości oddany swojej karierze i jego umiejętności w ogóle się nie zmniejszyły.

John walczył z najlepszymi na świecie w dwóch kategoriach wagowych i nadal jest w stanie coś osiągnąć. Z niecierpliwością wyczekujemy negocjacji ze wszystkimi organizacjami, aby znaleźć Johnowi najlepsze miejsce na przyszłość.

Dodson (MMA 21-12) to absolutny weteran wszechstylowej walki wręcz, który był związany z UFC przez dziewięć lat. Zawodnik pochodzący z Nowego Meksyku wywalczył angaż w amerykańskiej organizacji w czternastym sezonie programu The Ultimate Fighter. Reprezentant klubu Jackson Wink MMA dwukrotnie stanął przed szansą zdobycia pasa wagi muszej, aczkolwiek obydwa starcia mistrzowskie przegrał z Demetriousem Johnsonem. We wrześniu 2015 roku przeszedł do kategorii koguciej.

„The Magician” ostatnimi czasy przeplata zwycięstwa z porażkami. Ostatni raz w oktagonie był widziany na gali z numerem 252, gdzie przegrał z Merabem Dvalishvilim przez jednogłośną decyzję sędziów. Wcześniej, w lutym, odwrócił losy pojedynku i znokautował Nathaniela Wooda w trzeciej rundzie.

18 KOMENTARZE

  1. Dodson ostatnio:

    Miałem kilka świetnych walk w dywizji muszej. Przegrałem w niej tylko dwa razy i to z jednym gościem. Myślę, że mógłbym wrócić do tej kategorii wagowej i spróbować zdobyć tytuł.

    To chyba nie pykło :juanlaugh:

  2. To dziecko z filmiku dziwnie wygląda, ma bardzo wysoko cofniętą linię włosów.

    Benjamin Button

  3. Dodson wyjebany, Heniu na emeryturze,Demetrious pojechał do Azji napierdalać kicajów. Dana może zamykać tą śmieszną dywizję krasnali ogrodowych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.