Organizacja UFC przypomniała nokaut, jakim popisała się Joanna Jędrzejczyk w starciu z Rosi Sexton. To właśnie tym starciem Polka dała o sobie znać światowemu gigantowi, który kilkanaście dni później podpisał kontrakt z przyszłą mistrzynią wagi słomkowej.

Walka Jędrzejczyk z Sexton odbyła się na gali Cage Warriors 69, która odbyła się 7 czerwca 2014 roku w Londynie. Polka już w drugiej rundzie znokautowała rywalkę, odnosząc szóste zwycięstwo w karierze z rzędu.

W drodze na galę Cage Warriors 69 Joanna Jędrzejczyk pokonywała Sylwię Juśkiewicz, Liliyę Kazak, Kate Jackson, Julię Berezikovą i Karlę Benitez.

Podpisanie kontraktu z UFC przez Jędrzejczyk ogłoszono zaledwie kilkanaście dni później – 30 czerwca 2014 roku. Niecały miesiąc później natomiast Polka była już po pierwszej walce pod szyldem największej organizacji MMA na świecie – 26 lipca wypunktowała Julianę Limę.

Joanna Jedrzejczyk

Before the UFC! Joanna Jedrzejczyk was tearing it up in Cage Warriors! Watch on UFC Fight Pass!

Publiée par UFC sur Mardi 31 mars 2020

3 KOMENTARZE

  1. Sexton była już wtedy konkretnie rozbita. Wszystko wchodziło

    Stójkowo wybitna też nie była. Przynajmniej obie wyglądają jak dziewuchy, tak niewinnie :lol:, nie jak jakieś eksperymenty z amazońskiej dżungli czy chińskich fabryk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.