Podczas rozmowy Arielem Helwanim, Joanna Jędrzejczyk zdradziła, że w klubie American Top Team cały czas jest konflikt między nią a byłym tymczasowym mistrzem wagi półśredniej Colbym Covingtonem.

Na pytanie dziennikarza czy rozmawia z Colbym, Joanna odpowiedziała:

Oczywiście, że nie. On wie co zrobił źle. Mieliśmy sprzeczkę przed moją ostatnią walką. Nie chcę z nim rozmawiać, musi mnie przeprosić. Musi pokłonić się przed królową i powiedzieć, że mu przykro.

Dalej Joanna wspomniała, że Colby powinien szanować bardziej swoich klubowych kolegów.

To jest to co właśnie robimy w ATT, szanujemy się nawzajem. On powinien też szanować kolegów z maty. ATT to niesamowite miejsce. Coraz więcej przyjeżdża do nas najróżniejszych ludzi z każdego zakątka świata – pomagamy sobie i szanujemy się. Nie musisz przecież kochać każdego czy nawet lubić, ale koniec końców trenujemy w jednym klubie więc powinniśmy się wspierać. Menadżerowie i trenerzy spajają wszystko w jedną całość, byśmy byli jak rodzina. Dlatego Colby powinien okazywać więcej szacunku, również kobietom. Powinien nauczyć się mówić „cześć”, „przepraszam”.

Konflikt między Joanną Jędrzejczyk a Colbym Covingtonem trwa już od dłuższego czasu. W październiku 2019 r. Polka skomentowała jego zachowanie, gdy ten otwarcie w mediach atakował m.in. Jorge’a Masvidala czy Dustina Poiriera, którzy również należą do rodziny ATT:

Nie powinieneś srać do własnego gniazda… To co robi Covington jest dla mnie bardzo słabe. Nie szanuję takiego zachowania. Nie podoba mi się to, bo wszyscy jesteśmy w jednej drużynie.

49 KOMENTARZE

 1. UKLĘKNĄŁBYM DO STÓPEK KRÓLOWEJ

  No i Jakby ci Joanna powiedziała: masz przemok moje stopy i rób co chcesz… to co ty bys zrobił z tymi jej stopami??

 2. Nie popieram zbyt często tego co mówi Aśka ale Convington zdaje się być nieugiętą, niepokorną mendą więc niech przestanie srać do gniazda i przeprasza za wszystkie przewinienia 😛

 3. No i Jakby ci Joanna powiedziała: masz przemok moje stopy i rób co chcesz… to co ty bys zrobił z tymi jej stopami??

  Serio chcesz, żeby ci odpowiedział?

 4. No i Jakby ci Joanna powiedziała: masz przemok moje stopy i rób co chcesz… to co ty bys zrobił z tymi jej stopami??

  Ja wiem, co… przemookł by…

  :homer:

 5. No i Jakby ci Joanna powiedziała: masz przemok moje stopy i rób co chcesz… to co ty bys zrobił z tymi jej stopami??

  pomyliłeś portale

 6. Ta jaka warzna

  przemok to chyba ty pomyliłeś portale, raz drugi to było może śmieszne (polemizowałbym), ale już się rzygać chce od tego

 7. Ta jaka warzna

  przemok to chyba ty pomyliłeś portale, raz drugi to było może śmieszne (polemizowałbym), ale już się rzygać chce od tego

  Bez kitu typ już tak męczy bułe…

 8. pomyslcie przez chwile czemu niektorzy ludzie kreuja dookola tak wiele konfliktow personalnych. Jak by posluchac Aski to by mozna odniesc wrazenie ze jest tak dobrym czlowiekiem ze wszyscy ludzie dookola ja wykozystuja i naduzywaja jej serca podczas gdy ona temu nie jest winna. Ja jednak po tym jak potraktowala swoich polskich trenerow mam watpliwosci czy nie przycfaniaczyla za bardzo i sie to nie zemscilo na niej. Nic do niej nie mam ale sama sobie wybrala faceta otoczenie trenera i z nikad te wybory sie nie wziely i te jej zale sa slabe bo tacy ludzie mowia ze byli naiwni ale jak sie przygladniesz blizej to ich decyzje motywowal egizm i przyciagaja innych egoistow ktorzy maja swoje cele a pozniej brakuje im  pokory zeby zobaczyc takze swoje wady.

 9. pomyslcie przez chwile czemu niektorzy ludzie kreuja dookola tak wiele konfliktow personalnych. Jak by posluchac Aski to by mozna odniesc wrazenie ze jest tak dobrym czlowiekiem ze wszyscy ludzie dookola ja wykozystuja i naduzywaja jej serca podczas gdy ona temu nie jest winna. Ja jednak po tym jak potraktowala swoich polskich trenerow mam watpliwosci czy nie przycfaniaczyla za bardzo i sie to nie zemscilo na niej. Nic do niej nie mam ale sama sobie wybrala faceta otoczenie trenera i z nikad te wybory sie nie wziely i te jej zale sa slabe bo tacy ludzie mowia ze byli naiwni ale jak sie przygladniesz blizej to ich decyzje motywowal egizm i przyciagaja innych egoistow ktorzy maja swoje cele a pozniej brakuje im  pokory zeby zobaczyc takze swoje wady.

  Majster,ale weź ty użyj Polskich znaków.

  Nie robisz laski…

 10. Musi pokłonić się przed królową i powiedzieć, że mu przykro.

  Ta jak cos pierdolnie to po prostu nie wiadomo czy płakać czy co?.

  Koniec kariery po wpierdolu od skośnej.

 11. ale co ty pierdolisz?

  Po prostu me serce krwawi gdy ludzie pałają do siebie nienawiścią i zamiast wspierać tak pokorne i bogobojne zawodniczki w ich temacie to atakują się nawajem obraźliwymi hasłami lub groźbami :arielcry:

 12. Też bardzo nie podoba mi się zachowanie Pana Kolby, daje on zły przykład dzieciom i młodzieży. I na pewno nie chodzi do kościoła.

 13. Jak lubie Aske to nie znosze takich wypowiedzi ze ktoś ma sie przed nią kłaniać.. co to królowa Elzbieta ?

 14. Nie chcę z nim rozmawiać, musi mnie przeprosić. Musi pokłonić się przed królową i powiedzieć, że mu przykro.

  To jest to co właśnie robimy w ATT, szanujemy się nawzajem.

  :śmiech:

 15. No i Jakby ci Joanna powiedziała: masz przemok moje stopy i rób co chcesz… to co ty bys zrobił z tymi jej stopami??

  Nie podpuszczaj go :nono:

 16. O co jej ogólnie się rozchodzi,  typ jej ciśnie to zamiast mu odszczekać to biadoli o tym żeby się jej kłaniał. Rozumiem jakby była mistrzynią to może gadać o królowej itp,  a tak to uj wielki i bombelki. WTF w ogóle?

 17. Pani Joanna, będąc bezwzględną wojowniczką oraz doświadczonym rekinem biznesu, przewidując swym światłem umysłem daleko wprzód rozwój wypadków na światowej scenie ememej, podejmuje rozważną grę, która po przeanalizowaniu wypadków jasną się okazać może. Hipotezę opieram na konstatacji pojedynków obu polskich zawodniczek w najjasniejszej federacji ememej naszej planety, które to wspaniałe waleczne niewiasty za przeciwniczki otrzymały chinskie dziewczęta wypełnione testosteronem posame cyce.. tfu piersi! tak miało być.. wypełnione testosteronem posame piersi.

            I te niewiasty mylnie przez obsługę lotniska kierowane do toalet męskich w przypadku nagłej potrzeby, krokiem są zwiastujacym nową erę w sportach walki, czas równouprawnienia i tęczowej sprawiedliwości gdzie nie ma podziałów na lepszych i gorszych czy chłopców i dziewczęta.

            Polki jako prekursorki dostały rzeczonych chińskich dziewczyno-chłopaków, a Joanna czyniąc krok wyprzedzający juz nakręca bayerę, zwaną trasztalkiem, w kierunku jej potencjalnego oponenta w pierwszym intergalaktycznym ponadseksualnym boju o zunifikowany pas bez podziału na płeć, to jest w kierunku kawalera Kolby Kovingtona!

            Kolba za okazaną łaskę i atencję winien skłonić się i ucałować dłoń królowej mocarnego ciosu jak obyczaj nakazuje, co zresztą polska mistrzyni razczyła była wytknąć plugawcowi niecnocie! ah serce się kraje na tak haniebne zachowanie tego kwalera! bam

 18. Pani Joanna, będąc bezwzględną wojowniczką oraz doświadczonym rekinem biznesu, przewidując swym światłem umysłem daleko wprzód rozwój wypadków na światowej scenie ememej, podejmuje rozważną grę, która po przeanalizowaniu wypadków jasną się okazać może. Hipotezę opieram na konstatacji pojedynków obu polskich zawodniczek w najjasniejszej federacji ememej naszej planety, które to wspaniałe waleczne niewiasty za przeciwniczki otrzymały chinskie dziewczęta wypełnione testosteronem posame cyce.. tfu piersi! tak miało być.. wypełnione testosteronem posame piersi.

            I te niewiasty mylnie przez obsługę lotniska kierowane do toalet męskich w przypadku nagłej potrzeby, krokiem są zwiastujacym nową erę w sportach walki, czas równouprawnienia i tęczowej sprawiedliwości gdzie nie ma podziałów na lepszych i gorszych czy chłopców i dziewczęta.

            Polki jako prekursorki dostały rzeczonych chińskich dziewczyno-chłopaków, a Joanna czyniąc krok wyprzedzający juz nakręca bayerę, zwaną trasztalkiem, w kierunku jej potencjalnego oponenta w pierwszym intergalaktycznym ponadseksualnym boju o zunifikowany pas bez podziału na płeć, to jest w kierunku kawalera Kolby Kovingtona!

            Kolba za okazaną łaskę i atencję winien skłonić się i ucałować dłoń królowej mocarnego ciosu jak obyczaj nakazuje, co zresztą polska mistrzyni razczyła była wytknąć plugawcowi niecnocie! ah serce się kraje na tak haniebne zachowanie tego kwalera! bam

  Proszę o zaprzestanie języka nienawiści. Te kłamliwie insynuacje względem ciężko pracujących, zdrowych, młodych, utalentowanych chińskich zawodniczek są oburzające. Chyba źle Pan zrozumiał nowe zasady na forum. Nie chodzi tylko o formę, ale o treść. Ja rozumiem wyrazić swoje zaniepokojenie i obawy o możliwość popełnienia tak niegodziwych czynów względem przeciwniczek jak stosowanie niedozwolonych substancji, ale tutaj posuwa się Pan do wydawania niczym nieudokumentowanych wyroków. Proszę o dokonanie refleksji nad swoimi słowami.

 19. Proszę o zaprzestanie języka nienawiści. Te kłamliwie insynuacje względem ciężko pracujących, zdrowych, młodych, utalentowanych chińskich zawodniczek są oburzające. Chyba źle Pan zrozumiał nowe zasady na forum. Nie chodzi tylko o formę, ale o treść. Ja rozumiem wyrazić swoje zaniepokojenie i obawy o możliwość popełnienia tak niegodziwych czynów względem przeciwniczek jak stosowanie niedozwolonych substancji, ale tutaj posuwa się Pan do wydawania niczym nieudokumentowanych wyroków. Proszę o dokonanie refleksji nad swoimi słowami.

  takoż boleje nad mego rozumowania błędnej scieżki koleją, obiecuję też samokrytykę złożyć! niemniej kwestię poruszoną a tyczącą zawodniczek z kontynentu azjatyckiego pod dyskusyję pragnął pierw bym poddać, by jej wynik ostateczny do oceny sytuacji nielatwey załączyć!

  Pozdrawiam serdecznie Szanownego Kolege!

 20. takoż boleje nad mego rozumowania błędnej scieżki koleją, obiecuję też samokrytykę złożyć! niemniej kwestię poruszoną a tyczącą zawodniczek z kontynentu azjatyckiego pod dyskusyję pragnął pierw bym poddać, by jej wynik ostateczny do oceny sytuacji nielatwey załączyć!

  Pozdrawiam serdecznie Szanownego Kolege!

  Rozumiem. Sam również miewam takie myśli, gdyż tak budowa ciała u kobiet może wydawać się nienaturalna. Biorę jednak pod uwagę możliwość wypracowania takiej sylwetki przy użyciu legalnych odżywek i ciężkim treningu. Przykładowo usłyszałem taką informację, gdzie zaznaczam nie jestem w stanie podać źródła, jakoby mistrzyni Weili Zhang kiedyś trenowała pod kulturystkę i stąd wzięła się jej krępa sylwetka. Druga świetna zawodniczka, która zadała na ostatniej gali UFC bolesną porażkę Karolinie, czyli Yan Xiaonan wygląda inaczej, bardziej smukło, więc wrzucanie Chinek do jednego koszyka też nie ma większego sensu. Dlatego dopóki USADA milczy obowiązuje zasada domniemanej niewinności i tego typu komentarze są krzywdzące.

 21. a potrafi? bo nie wyglada

  Rozumiem, że parafrazował Pan słowa mistrza Kamarudeena Usmana z konferencji prasowej. Nigdy bym Pana nie posądził o tak niestosowne sączenie jadu. Pozdrawiam.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.