Dzisiaj pojawiły się informacje na temat wagi Joanny Jędrzejczyk przed walką z Michelle Waterson na gali w Tampie, która odbędzie się w ten weekend. Według dziennikarzy m.in. Combate oraz ESPN zawodniczka ma ogromne problemy ze zrobieniem wagi, o czym poinformowała nawet organizację UFC. Teraz jak podaje Ariel Helwani, Jędrzejczyk ma zrobić wszystko, aby zmieścić się w limicie kategorii słomkowej (116 funtów).

Powiedziano mi, że Joanna Jędrzejczyk miała dzisiaj dobry trening i nie chce, aby UFC anulowało tę walkę. Po tym jak trenerzy Waterson potwierdzili, że nie są zainteresowani walką w catchweight, JJ zdecydowała, że zrobi wszystko, aby ściąć wagę do 116 funtów. Wystąpi dzisiaj na otwartych dla mediów i fanów treningach.

Sama Jędrzejczyk postanowiła nieco uspokoić fanów wrzucając zdjęcie na swój profil na Instagramie z przekazem, że wszystko jest w porządku.

Zapytana przez fana w komentarzu Jędrzejczyk o to czy walka się odbędzie zapewniła, że to oczywiste.

UFC on ESPN+ 19 odbędzie się w ten weekend. Według wielu obserwatorów, pojedynek Jędrzejczyk i Waterson może wyłonić kolejną rywalkę dla obecnej mistrzyni kategorii słomkowej, Weili Zhang.

67 KOMENTARZE

 1. W komentarzu potwierdziła walkę i w stories również. Uspokaja i mówi, że waga jest w piątek a nie dzisiaj.

 2. Mimo wszystko propozycja na walkę w catchweight padła. Dalsze ścinanie następuje po odrzuceniu tej propozycji. Ja jak napisałem wcześniej, trzymam kciuki by się udało. Nie znam nudniejszej zawodniczki niż Angeli Hill.

 3. Mimo wszystko propozycja na walkę w catchweight padła. Dalsze ścinanie następuje po odrzuceniu tej propozycji. Ja jak napisałem wcześniej, trzymam kciuki by się udało. Nie znam nudniejszej zawodniczki niż Angeli Hill.

  Karolin Owczarz :crazy:

 4. Mimo wszystko propozycja na walkę w catchweight padła. Dalsze ścinanie następuje po odrzuceniu tej propozycji. Ja jak napisałem wcześniej, trzymam kciuki by się udało. Nie znam nudniejszej zawodniczki niż Angeli Hill.

  Szczerze mowiac ja chyba bym wolal zeby sie nie udalo. Bardzo obawiam sie o odpornosc i ogolnie stan JJ jezeli uda sie jej zmiescic w wadze po takich przebojach i niestety mam przed oczami pierwszy pojedynek z Rose 🙁

 5. Trzymam kciuki ale ścinanie wagi na siłę skoro pojawiły się wątpliwości że jej nie zrobi wyjdzie dobrze dla Aski to śmie wątpić.  Jest profesjonalistką i jesli uwaza ze zbije to niech zbija ale nie za wszelką cenę.

 6. Myslala, ze Michelle się zgodzi na jej warunki, ale niespodziewanie dostała kopa w dupsko trzeba ciąć dalej, żeby nie pogrążyć się do reszty. Proste.

 7. Joaśka jak zbije wagę to od tego ścinania na siłę będzie wpierdol od mamuśki i tyle będzie. już lepiej było wziąć tą Hill i walczyć w CW niż na siłę robić wagę i wpierdolić się w problem.

 8. co sie kurwa prujesz, wazenia jeszcze nie bylo.

  bo kurwa lubię, po prostu mówię, żeby kurwa zrobiła wagę a nie że kurwa nie zrobi.

 9. bo kurwa lubię, po prostu mówię, żeby kurwa zrobiła wagę a nie że kurwa nie zrobi.

  aha, wygadany jestes widze, wylej ta frustracje stary gdzies indziej, bo wylewu dostaniesz.

 10. Czy dojdzie do tej czy innej walki lub nie dojdzie wcale nie zmienia faktu że problem z wagą był/jest duży. Jak ona na tyle czasu przed oficjalnym ważeniem już niemal wiedziała że nie będzie wstanie zrobić nawet 116(bo 115 nie musi) to ewidentnie pokazuje to że albo ma tak dużą wagę albo zbijanie się już zatrzymało.

  Silikon silikonem ale jej podejście do tematu już od miesięcy świadczyło że będą problemy z wagą. Wielu ludzi pisało i zastanawiało się jak JJ zrobi wagę bo jest nabita. Niestety Sztuczne piersi. Brylowanie w mediach i opalanie na plaży widać zrobiły swoje plus lata już nie te. To już nie jest raczej ta sama JJ co była lata temu.

  Jeśli nie zrobi wagi to jej gadanie o pasie powinno się zakończyć już na amen! Bo to już będzie kompromitacja do kwadratu.

  Jeśli zrobi i przegra walkę to już niech idzie na emeryturę bo tylko niszczy pozostałości po sukcesach.

  Niezależnie od tego co się wydarzy mleko się rozlało i ludzie jej będą wypominali tą sytuacje już zawsze. Dużo gada o profesjonalizmie. Zamieszcza setki zdjęć i filmów i gada jak to forma jest cudowna a jak przychodzi co do czego to nie może wagi zrobić. A jak przegra to zwala winę bo to ścinanie wagi winne…. Jędrzejczyk kiedyś z cenionej mistrzyni powoli się zamienia w taki "żart" kobiecego mma niestety i przykro się na to patrzy.

 11. Czyli znowu kogoś wina a nie JJ? Ostatnim razem były to podeszłe lesbijki a teraz… Pytanie kto następny. Naprawdę słaba jest ta cala sytuacja.

  Jędrzejczyk miała długie miesiące żeby się przygotować do kolejnej walki. Miała masę czasu żeby przygotować sobie zaplecze i ludzi ale jak widać stara śpiewka może być na czasie jeśli to prawda.

  A co do zapewnień/tłumaczeń JJ to czas pokaże co jest prawdą i co z tego wyjdzie. Ale nie zmieni to faktu że afera nie wzięła się znikąd. Coś poważnego było na rzeczy. Jak jej się nie uda zrobić wagi to jest skończona. Jak zrobi i przegra jest skończona. Jeśli zmienią walkę na cw z Hill tez teoretycznie jest skończona. A to wszystko w kontekście potencjalnej walki o pas i gadania jak to nadal jest ścisłym istotnym top. Śmieszne są tez jej te wypowiedzi o walce z chinką w PL gdy wagi nie potrafi rzekomo zrobić.

  Wystarczy poczytać zagraniczne komentarze. Jedna wielka szydera i pośmiewisko. :/

 12. To byłoby wyjątkowo żenujące, gdyby JJ zrobiła całą aferę dla szumu medialnego. A znając jej narcystyczny charakterek nie można tego wykluczyć.

 13. To byłoby wyjątkowo żenujące, gdyby JJ zrobiła całą aferę dla szumu medialnego. A znając jej narcystyczny charakterek nie można tego wykluczyć.

  Trollowanie społeczności MMA? W sumie czemu nie. 😆

  Ważenie i walka wszystko wyjaśni. :beer:

 14. Może się coś odblokowało i ścinanie znów idzie dobrze? :roberteyeblinking:

  Po jogurtach activia ? 😆

  Dla mnie osobiście, najgorszym scenariuszem byłoby gdyby wymęczoną i post-prime Aśkę pokonała taka Angela Hill i tym brylowała na każdym kroku, tego już bym jej chyba nie wybaczył :usunto:

 15. Po jogurtach activia ? 😆

  mówiła w wywiadzie że wiedziała że nadchodzi "shit thunder" to musiało być cos innego niż "shit storm" 🙂

 16. Po jogurtach activia ? 😆

  Dla mnie osobiście, najgorszym scenariuszem byłoby gdyby wymęczoną i post-prime Aśkę pokonała taka Angela Hill i tym brylowała na każdym kroku, tego już bym jej chyba nie wybaczył :usunto:

  Kurwa nawet nie pisz takich rzeczy Andrzeju.

 17. Po jogurtach activia ? 😆

  :fjedzia:

  Nie chcę jakoś Aśki hejtować czy też zwyczajnie krytykować, nie znam dokładnie sytuacji, ale nie wygląda to dobrze tak naprawdę.

  Jeśli już wczoraj sygnalizowała problemy, to wg mnie to nie może się udać.

  Skoro Waterson odrzuciła catchweight to co będzie jeśli Aśka mimo starań wagi nie zrobi? Odmówi walki? Hill wskoczy na ostatnią minutę? Musiałaby też jakąś wagę zrobić. ME odwołany?

  A jeśli cudem zrobi to w jakim będzie stanie? Jak będzie wyglądać w oktagonie?

  No pomijam już sytuację, w której wydarzy się coś naprawdę niedobrego i Aśka będzie wymagała hospitalizacji. Dana chyba wyłysieje.

  Trzeba było raczej brać Andżelę, bo teraz to może zakończyć się tragicznie.

 18. … Jeśli nie zrobi wagi to jej gadanie o pasie powinno się zakończyć już na amen! Bo to już będzie kompromitacja do kwadratu.

  Jeśli zrobi i przegra walkę to już niech idzie na emeryturę bo tylko niszczy pozostałości po sukcesach. …

  Nie przesadzaj z tą wielką kompromitacją, takie sytuacje się zdarzają. To czy JJ będzie jeszcze walczyła o pas najbardziej zależy od drabinek i wyników walk, w tej dywizji nadal wszystko jest możliwe.

  Trochę przykro się robi czytając wypowiedzi w wątku o Aśce skupiające się na cyckach i innych pierdołach, a myślę, że będzie jeszcze gorzej bo była mistrzyni nie nawiąże już sportowo do czasu swojej świetności. To jest zupełnie naturalna sytuacja, że człowiek się starzeje, nie ma już takiej motywacji, przeciwnicy są co raz lepsi itd.. Nie pamiętam mistrza mma, który odszedł w pełnej chwale, będąc na szczycie. Najważniejsze w jej karierze jest to, że zdominowała swoją dywizję na kilka lat i potrafiła skupić na sobie uwagę całego świata sportów walki, reszta nie będzie miała znaczenia, kiedyś ją docenicie.

 19. Ale walka z Waterson odwołana czy nie odwołana?

  Odwołana, ale lekko. Jest szansa, że się odbędzie. :roberteyeblinking:

 20. Nie przesadzaj z tą wielką kompromitacją, takie sytuacje się zdarzają. To czy JJ będzie jeszcze walczyła o pas najbardziej zależy od drabinek i wyników walk, w tej dywizji nadal wszystko jest możliwe.

  Trochę przykro się robi czytając wypowiedzi w wątku o Aśce skupiające się na cyckach i innych pierdołach, a myślę, że będzie jeszcze gorzej bo była mistrzyni nie nawiąże już sportowo do czasu swojej świetności. To jest zupełnie naturalna sytuacja, że człowiek się starzeje, nie ma już takiej motywacji, przeciwnicy są co raz lepsi itd.. Nie pamiętam mistrza mma, który odszedł w pełnej chwale, będąc na szczycie. Najważniejsze w jej karierze jest to, że zdominowała swoją dywizję na kilka lat i potrafiła skupić na sobie uwagę całego świata sportów walki, reszta nie będzie miała znaczenia, kiedyś ją docenicie.

  Mylisz się. Zależeć będzie tylko od widzimisię UFC. Cała reszta nie ma znaczenia co nie raz już było dane zobaczyć.

  Kompromitacja w sensie całokształtu. Jędrzejczyk to nie jakaś przypadkowa cukinia co może bez rozgłosu i konsekwencji przestrzeliwać z wagą raz po raz. Owszem jeszcze nie przestrzeliła z wagą i wcale nie wiadomo że przestrzeli ale jednak jeśli by tak się stało konsekwencje mogą być odczuwalne.

  Chodzi o to że JJ jest w słabej obecnie sytuacji. Traci prawdopodobnie na pozycji w ufc już od jakiegoś czasu. W oczach fanów też.

  Dużo gada i obiecuje ale coraz mniej czynu a więcej gadania. Kiedyś było odwrotnie. To Jędrzejczyk nie raz w wywiadach wbijała szpile w zawodniczki które nie robią wagi mówiąc że to ich obowiązek i część pracy. JJ jest 1-3 w ostatnich 4 i jeśli faktycznie nie zrobi teraz wagi to ciężko przejść obok tego obojętnie na zasadzie no cóż nie ona pierwsza nie ostania. To Jędrzejczyk domaga się walki o pas 115. To Jędrzejczyk wraca do 115 po przegranej w 125. To Jędrzejczyk miała masę czasu na przygotowanie się do walki i zrobienie wszystkiego by mieć jak największe szanse na zrobienie choćby 116. Po prostu ona jest obecnie na etapie głębokiej wody i mało kto będzie jej dawać taryfę ulgową na tym etapie.

  A piersi to po prostu będzie typowa szydera i memy. Jak byś nie wiedział jak ludzie reagują. Po zrobieniu piersi zawodniczka nie robi wagi. Daj ten materiał komikowi to zrobi furorę…

 21. To chyba pod groźbę podchodzi :śmiech:

  btw. Jędrzejczyk wygląda na strasznie zmęczoną na tym zdjęciu.

  Jeśli faktycznie tak ciężko idzie jej z wagą to trudno się dziwić. Chyba że to wszystko to taki wyczyn PR…

  Gdzieś mi się o oko obiło że ten problem z wagą miał być już tydzień przed walką zgłaszany do UFC. Jeśli to prawda to nieciekawie…

 22. @crt14 Masz dużo racji, z tym, że nie znamy przyczyny ewentualnych problemów, nie wiemy czy to kwestia złych przygotowań, choroby, czy jeszcze czegoś innego. Równie dobrze może to być jakaś ściema, żeby zrobić więcej szumu. Pożyjemy, zobaczymy. A co do jej słabej sytuacji, wiadomo, że nie jest tak samo jak gdy była u szczytu, i rozbijała wszystko co stanęło jej na drodze. Ale w tym sporcie jest tak, że wystarczy widowiskowa walka, imponujące KO i sytuacja się odwraca.

 23. @crt14 Masz dużo racji, z tym, że nie znamy przyczyny ewentualnych problemów, nie wiemy czy to kwestia złych przygotowań, choroby, czy jeszcze czegoś innego. Równie dobrze może to być jakaś ściema, żeby zrobić więcej szumu. Pożyjemy, zobaczymy. A co do jej słabej sytuacji, wiadomo, że nie jest tak samo jak gdy była u szczytu, i rozbijała wszystko co stanęło jej na drodze. Ale w tym sporcie jest tak, że wystarczy widowiskowa walka, imponujące KO i sytuacja się odwraca.

  Czas pokaże już niebawem. Wątpię żeby to był PR. Pewnie organizm już nie daje rady czy coś. Nie zmienia faktu że ludzie są bezwzględni i jak tylko poczują krople krwi to cię rozszarpią…

 24. To chyba pod groźbę podchodzi :śmiech:

  To tylko dozwolone piętnowanie, zgoda przyszła góry:jarolaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.