Joanna Jędrzejczyk ma swojego faworyta w walce Kamaru Usmana z Colbym Covingtonem i nie jest nim reprezentant jej teamu, ATT. Polka w wywiadzie z Arielem Helwanim dała jasno znać, że nie podoba jej się zachowanie Covingtona i w pojedynku na UFC 245 będzie kibicować Usmanowi.

Nie, nie skupiajmy się na głupich ludziach. Colby jest kimś innym. Pozwólmy mu być.

Nigdy nie życzę zawodnikom, aby ktoś ich zbił, ale chciałabym żeby Usman zbił mu dupsko. Nie powinnam tego mówić, bo powinniśmy wspierać swoich ludzi, ale Colby nie jest przyjacielem, po prostu dziwnie się zachowuje. To brzydki gość. Zawodnicy nie powinni źle mówić o ludziach z tego samego teamu, nieważne czy ich lubisz czy nie.

Colby zachowuje się jak Conor McGregor. Stara się pokazać na filmach jak ludzie otwierają mu drzwi, jak jeździ luksusowymi autami. To tylko show. On ciężko pracuje. Nie kupuję tej otoczki.

Pojedynek Usmana z Covingtonem odbędzie się 14 grudnia na UFC 245 w Las Vegas. Na tej gali zmierzą się także m.in. Max Holloway z Alexandrem Volkanovskim oraz Amanda Nunes z Germaine de Randamie.

124 KOMENTARZE

  1. Colba będzie wachał wielkie czarne jaja…czyli w sumie poczuje się jak typowa Polka na wakacjach.

    Zabawny jesteś. Normalnie mistrz ceremonii.

  2. Colba będzie wachał wielkie czarne jaja…czyli w sumie poczuje się jak typowa Polka na wakacjach.

    Raczej w UK. To jest bardziej prawdziwsze.

  3. To, że Aśka publicznie mówi,  znaczy, że tam w klubie kolba odpierdala takie rzeczy,  jakie nasze hejterskie umysły nie są w stanie ogarnąć :brainoverload:

    Aśka nie jest głupia i nie bez powodu podopiecznemu terroryście kibicuje. Delikatnie próbuje nam zasugerować, że ten Człowiek Bumerang jest większym zjebem niż myślimy. W ATT trzymają go dla zasady: " Trzymaj przyjaciół blisko a wrogów jeszcze bliżej".

  4. Tęsknie za Woodleyem. Był świetnym mistrzem na ich tle.

    Woodley był dobry. Krzyczał o super walkach ale jak Dana dawał zwykłego zawodnika to i tak walczył.

  5. Jak to tam szło z wywiadu przed walką? Nie sraj do własnego gniazda.

    Przecież tutaj mówi to samo.

    Nie powinnam tego mówić, bo powinniśmy wspierać swoich ludzi, ale Colby nie jest przyjacielem, po prostu dziwnie się zachowuje. To brzydki gość. Zawodnicy nie powinni źle mówić o ludziach z tego samego teamu, nieważne czy ich lubisz czy nie.

    Więc chyba przeczytałeś tylko nagłówek 🙂 chociaż logiki tutaj brakuje, ale widocznie Colby dostaje efektem bumerangu,, które tak lubi. Tyle pierdolil na swoich ludzi, że teraz to do niego wraca, bo nikt go nie uznaje za kolegę z drużyny.

  6. Colba będzie wachał wielkie czarne jaja…czyli w sumie poczuje się jak typowa Polka na wakacjach.

    Być może dziś by Ciebie z nami nie było, gdyby Nie typowa Polka na wakacjach.  Więc nie sraj do swojego gniazda niczym Kolba.

  7. Być może dziś by Ciebie z nami nie było, gdyby Nie typowa Polka na wakacjach.  Więc nie sraj do swojego gniazda niczym Kolba.

    Do własnego gniazda to akurat one srają, nie my. Każdy ma swoją opinie, a że ludzie za granicą mają o nich, takie jakie mają to jest ich problem, nie nasz. Poprostu kolega wyżej napisał prawde, tak to niestety wygląda.

  8. Colba będzie wachał wielkie czarne jaja…czyli w sumie poczuje się jak typowa Polka na wakacjach.

    Gdzie spędzasz wakacje to ja nie chce wiedzieć :jarolaugh:

  9. Za to granico to tylko polki wąchajo pałę czy inne nacje też? Ja to bardziej stacjonarnie, za granico nie bywam, ale może trzeba się wybrać jak tak chętnie wąchajo.

  10. Colba będzie wachał wielkie czarne jaja…czyli w sumie poczuje się jak typowa Polka na wakacjach.

    Przykry z Ciebie typek, pelen jadu i pogardy. Mama Polka?

  11. Do własnego gniazda to akurat one srają, nie my. Każdy ma swoją opinie, a że ludzie za granicą mają o nich, takie jakie mają to jest ich problem, nie nasz. Poprostu kolega wyżej napisał prawde, tak to niestety wygląda.

    Nastepny frustrat.

  12. Co do tej walki, jak ulał pasuje tu slogan reklamujący film AvP: "Kto kolwiek wygra – my (fani) przegramy" 😀

  13. Być może dziś by Ciebie z nami nie było, gdyby Nie typowa Polka na wakacjach. Więc nie sraj do swojego gniazda niczym Kolba.

    Wiesz, nie żebym, się z Toba zgadzał na temat mojego pochodzenia ale istnieje taki pogląd że ludzie urodzeni we wrześniu sa skutkiem udanego sylwestra:):lol:

  14. Za to granico to tylko polki wąchajo pałę czy inne nacje też? Ja to bardziej stacjonarnie, za granico nie bywam, ale może trzeba się wybrać jak tak chętnie wąchajo.

    Oczywiście, że też u innych nacji, tylko że u takich simonow molow, bahatich czy innych turasow Polki robią jako łatwy kąsek. I one też są bardzo na to podatne, pierwszy lepszy przykład to właśnie z tym Molem

    Nastepny frustrat.

    Raczej troche myślący człowiek, patrzący na rzeczywistość realnie.

  15. Nie sądziłem, że to przyznam kiedyś a na pewno nie tak dobitnie – ale zgadzam się w 200% z Jędrzejczyk. Convington powinien zostać przemielony, zdominowany, ośmieszony dla dobra tego sportu i koniec kropka…

  16. Nie sądziłem, że to przyznam kiedyś a na pewno nie tak dobitnie – ale zgadzam się w 200% z Jędrzejczyk. Convington powinien zostać przemielony, zdominowany, ośmieszony dla dobra tego sportu i koniec kropka…

    nie

  17. Nie bluźnij…

    Przecież prawdę napisał. Woodley wygadywał straszne bzdury, ale przynajmniej w miarę regularnie bronił pasa.

    Teraz nie ma nic oprócz debilnych wysrywów :siara:

  18. Gdzie spędzasz wakacje to ja nie chce wiedzieć :jarolaugh:

    Wybierz się do Sopotu albo nawet wystarczy do Krakowa w weekend. Polki nie są trudne, nie potrzeba do nich instrukcji, a najbardziej kiedy ktoś mówi w obcym języku.

    Nastepny frustrat.

    A po czym poznajesz, że akurat musi być frustratem? Zabawne jest to że jak ktoś ma negatywne zdanie o Polkach, to odrazu musi być nieudacznikiem, frustratem itd. jakby to był święty gral, którego nie możesz obrazić… Zrozum, że nie wszyscy w tym kraju tak bardzo uwielbiają polskie kobiety, wiele ma ich już dość, sam spotkałem wielu takich ludzi. Wiesz nie wszyscy chcą mieć w swoim życiu żone, która jest postrzegana z nacji – bardzo łatwych.

  19. Tak akurat się składa że Polki za granicą są postrzegane za jedne z łatwiejszych i bardziej puszczalskich. Jak w Polsce jest szyderczy stereotypy o Ukrainkach tak choćby w UK jest z Polkami. Tylko że w przeciwieństwie do Ukrainek w PL w UK jest całą skale więcej Polek i naprawdę bardzo dużo z nich to ściery bez zahamowań byle tylko czarny lub ciapaty i hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj….

    Chyba komuś taki przechodzony rynsztok przypadł w spadku po latach pobytu ów niewiasty za granicą i teraz będzie bronić jak świętego Grala że Polki to…

    LOL

  20. Wybierz się do Sopotu albo nawet wystarczy do Krakowa w weekend. Polki nie są trudne, nie potrzeba do nich instrukcji, a najbardziej kiedy ktoś mówi w obcym języku.

    A po czym poznajesz, że akurat musi być frustratem? Zabawne jest to że jak ktoś ma negatywne zdanie o Polkach, to odrazu musi być nieudacznikiem, frustratem itd. jakby to był święty gral, którego nie możesz obrazić… Zrozum, że nie wszyscy w tym kraju tak bardzo uwielbiają polskie kobiety, wiele ma ich już dość, sam spotkałem wielu takich ludzi. Wiesz nie wszyscy chcą mieć w swoim życiu żone, która jest postrzegana z nacji – bardzo łatwych.

    Powiem Ci jakie jest moje kryterium, jesli jakas osoba dyskredytuje, lekcewazy, osmiesza, etc cala plec jednego narodu, ze wzgledu na zachowania seksualne jakiejs czesci, a te zachowania dotycza swiadomych wyborow seksualnych doroslych ludzi to z reguly jest to dla mnie przejawem frustracji spowodowanej osobistym doświadczeniem typka, ktory czesto sam nie jest za ciekawy ale to wina tych kurew ze nie chca byc z takim asem. Nie twierdzę ze wszystkie Polki to najświętsze panienki ale twierdzę  ze frustraci pierdola o Polkach generalnie jak o darmowych kurwach. Straszna bigoteria.

  21. Wybierz się do Sopotu albo nawet wystarczy do Krakowa w weekend. Polki nie są trudne, nie potrzeba do nich instrukcji, a najbardziej kiedy ktoś mówi w obcym języku.

    .

    to czemu konia walisz całe życie :waldeklaugh:

  22. Powiem Ci jakie jest moje kryterium, jesli jakas osoba dyskredytuje, lekcewazy, osmiesza, etc cala plec jednego narodu, ze wzgledu na zachowania seksualne jakiejs czesci, a te zachowania dotycza swiadomych wyborow seksualnych doroslych ludzi to z reguly jest to dla mnie przejawem frustracji spowodowanej osobistym doświadczeniem typka, ktory czesto sam nie jest za ciekawy ale to wina tych kurew ze nie chca byc z takim asem. Nie twierdzę ze wszystkie Polki to najświętsze panienki ale twierdzę  ze frustraci pierdola o Polkach generalnie jak o darmowych kurwach. Straszna bigoteria.

    Osmieszają to one się same, nie musze tego robić. Są bardzo łatwe i podatne na wszystko co im się powie, choćby przykład masz z tymi tęczowymi torebkami… I ta cała sytuacja, która wyżej opisał crt14, dzieje się też w Niemczech, Włoszech, USA itd. więc faktycznie to musi być "jakaś cześć".  I piszesz mi "o wyborach dorosłych ludzi", skoro robią jako worki na sperme dla każdego.  I tak Polki są darmowymi kurwami.

    to czemu konia walisz całe życie :waldeklaugh:

    Boje się, że hivem się zaraże.

  23. Osmieszają to one się same, nie musze tego robić. Są bardzo łatwe i podatne na wszystko co im się powie, choćby przykład masz z tymi tęczowymi torebkami… I ta cała sytuacja, która wyżej opisał crt14, dzieje się też w Niemczech, Włoszech, USA itd. więc faktycznie to musi być "jakaś cześć".  I piszesz mi "o wyborach dorosłych ludzi", skoro robią jako worki na sperme dla każdego.  I tak Polki są darmowymi kurwami.

    Boje się, że hivem się zaraże.

    Idąc tym tokiem myślenia to będziesz skazany albo na walenie konia całe życie

    Albo znajdziesz sobie chłopaka,skoro polki to kurwy :suchykarol:

  24. Osmieszają to one się same, nie musze tego robić. Są bardzo łatwe i podatne na wszystko co im się powie, choćby przykład masz z tymi tęczowymi torebkami… I ta cała sytuacja, która wyżej opisał crt14, dzieje się też w Niemczech, Włoszech, USA itd. więc faktycznie to musi być "jakaś cześć".  I piszesz mi "o wyborach dorosłych ludzi", skoro robią jako worki na sperme dla każdego.  I tak Polki są darmowymi kurwami.

    Boje się, że hivem się zaraże.

    Anegdotyczne dowody z Twoich losu koleii, wyrazone z buta ignoranta srednio mnie interesuja. Przykro mi zes doznał krzywd i rozczarowan ze strony kobiet,

    Lepiej jednak zastanow sie nad soba zamiast winnic wszystkie Polki

  25. Anegdotyczne dowody z Twoich losu koleii, wyrazone z buta ignoranta srednio mnie interesuja. Przykro mi zes doznał krzywd i rozczarowan ze strony kobiet,

    Lepiej jednak zastanow sie nad soba zamiast winnic wszystkie Polki

    Gdyby pozbierać komentarze o Polkach ze wszystkich tematów można by wydać manifest incela:lol:

  26. Gdyby pozbierać komentarze o Polkach ze wszystkich tematów można by wydać manifest incela:lol:

    Ta, a wogole to pozdrawiam, zes jednym z mych ulubionych userow.

  27. Idąc tym tokiem myślenia to będziesz skazany albo na walenie konia całe życie

    Albo znajdziesz sobie chłopaka,skoro polki to kurwy :suchykarol:

    Ty to tylko polki istnieją na tym świecie? Bo tym postem udowodniłeś "święty gral

    Anegdotyczne dowody z Twoich losu koleii, wyrazone z buta ignoranta srednio mnie interesuja. Przykro mi zes doznał krzywd i rozczarowan ze strony kobiet,

    Lepiej jednak zastanow sie nad soba zamiast winnic wszystkie Polki

    Czekaj, czekaj… Simon Mol i 40 polek zarazonych hivem.

    Sprzątając u starych Niemców jeszcze się z nimi pierdolą

    Ekscesy w UK z różną maścią ciapatych,angoli,czarnych itd.

    polskie modeleczki w Dubaju

    duza ilosc polskich pan w burdelu we Wloszech czy w Niemczech.

    Serial o latwych polkach i problem z polskimi prostytutkami w UK

    Ekscesy na wakacjach miedzy innymi Turcje, Egipty itd.

    polskie prostytutki w USA

    pomagaja ciapatym w Polsce latwego pobytu przez fikcyjne malzenstwa

    duza seksturystyka w Polsce

    Masz racje, poprostu ci zazdroszcze że u takiej nacji masz branie… tylko uważaj żebyś nie trafił na jedna z pań z tych wydarzeń, które opisałem wyżej, bo wiesz jakieś syfy ci na flecie się zrobią i będzie płacz. Bo wiesz ja jestem tylko zwykłym ignorantem, a ty pewnie wielki intelektualista z bananowych Uniwerków. Skoro ukrainiec jest im w stanie zainponować, to faktycznie są bardzo wartościowe… Zazdroszcze.

  28. Ty to tylko polki istnieją na tym świecie? Bo tym postem udowodniłeś "święty gral

    Czekaj, czekaj… Simon Mol i 40 polek zarazonych hivem.

    Sprzątając u starych Niemców jeszcze się z nimi pierdolą

    Ekscesy w UK z różną maścią ciapatych,angoli,czarnych itd.

    polskie modeleczki w Dubaju

    duza ilosc polskich pan w burdelu we Wloszech czy w Niemczech.

    Serial o latwych polkach i problem z polskimi prostytutkami w UK

    Ekscesy na wakacjach miedzy innymi Turcje, Egipty itd.

    polskie prostytutki w USA

    pomagaja ciapatym w Polsce latwego pobytu przez fikcyjne malzenstwa

    duza seksturystyka w Polsce

    Masz racje, poprostu ci zazdroszcze że u takiej nacji masz branie… tylko uważaj żebyś nie trafił na jedna z pań z tych wydarzeń, które opisałem wyżej, bo wiesz jakieś syfy ci na flecie się zrobią i będzie płacz. Bo wiesz ja jestem tylko zwykłym ignorantem, a ty pewnie wielki intelektualista z bananowych Uniwerków. Skoro ukrainiec jest im w stanie zainponować, to faktycznie są bardzo wartościowe… Zazdroszcze.

  29. Ty to tylko polki istnieją na tym świecie? Bo tym postem udowodniłeś "święty gral

    Czekaj, czekaj… Simon Mol i 40 polek zarazonych hivem.

    Sprzątając u starych Niemców jeszcze się z nimi pierdolą

    Ekscesy w UK z różną maścią ciapatych,angoli,czarnych itd.

    polskie modeleczki w Dubaju

    duza ilosc polskich pan w burdelu we Wloszech czy w Niemczech.

    Serial o latwych polkach i problem z polskimi prostytutkami w UK

    Ekscesy na wakacjach miedzy innymi Turcje, Egipty itd.

    polskie prostytutki w USA

    pomagaja ciapatym w Polsce latwego pobytu przez fikcyjne malzenstwa

    duza seksturystyka w Polsce

    Masz racje, poprostu ci zazdroszcze że u takiej nacji masz branie… tylko uważaj żebyś nie trafił na jedna z pań z tych wydarzeń, które opisałem wyżej, bo wiesz jakieś syfy ci na flecie się zrobią i będzie płacz. Bo wiesz ja jestem tylko zwykłym ignorantem, a ty pewnie wielki intelektualista z bananowych Uniwerków. Skoro ukrainiec jest im w stanie zainponować, to faktycznie są bardzo wartościowe… Zazdroszcze.

    :olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam::olewam:::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::::fu::

  30. Ty to tylko polki istnieją na tym świecie? Bo tym postem udowodniłeś "święty gral

    Czekaj, czekaj… Simon Mol i 40 polek zarazonych hivem.

    Sprzątając u starych Niemców jeszcze się z nimi pierdolą

    Ekscesy w UK z różną maścią ciapatych,angoli,czarnych itd.

    polskie modeleczki w Dubaju

    duza ilosc polskich pan w burdelu we Wloszech czy w Niemczech.

    Serial o latwych polkach i problem z polskimi prostytutkami w UK

    Ekscesy na wakacjach miedzy innymi Turcje, Egipty itd.

    polskie prostytutki w USA

    pomagaja ciapatym w Polsce latwego pobytu przez fikcyjne malzenstwa

    duza seksturystyka w Polsce

    Masz racje, poprostu ci zazdroszcze że u takiej nacji masz branie… tylko uważaj żebyś nie trafił na jedna z pań z tych wydarzeń, które opisałem wyżej, bo wiesz jakieś syfy ci na flecie się zrobią i będzie płacz. Bo wiesz ja jestem tylko zwykłym ignorantem, a ty pewnie wielki intelektualista z bananowych Uniwerków. Skoro ukrainiec jest im w stanie zainponować, to faktycznie są bardzo wartościowe… Zazdroszcze.

    Mordo, ostatni raz Ci tu odpowiadam, bo nie ma sensu sie silowac jak.nie ma woli zrozumienia.

    Powiedz mi proszę skad zes wytrzsnal pomysl, ze uwazam ze powinienes mi czegos zazdroscic?

    Nastepnie, wypisujesz jakies przyklady, niektóre mozliwe do potwierdzenia, wiekszosc nie, dotycza one w sumie kilkudziesieciu znanych Ci Polek lecz dla Ciebie to juz wystarczy zeby formulowac kategoryczne tezy o milionach innych. Przypomina mi to rozmowę ze znajomym Norwegiem, stolarzem ktory spotyka polskich budowlancow w kolko i na tej podstawie ma obraz wszystkich Polakow. I co ja mam mu powiedziec, ze przez to ze sam jest budowlancem i obraca sie w pewnych kregach to takich ludzi ma wokol siebie? Lapiesz juz? Moze czas srodowisko zmienic? Ludzie sa rozni jedni godni szacunku inni mniej, to nie zalezy od plci czy nacji, natomiast od Ciebie zalezy jakimi sie otaczasz i o jakich myslisz. Jak to mowia, jak jadasz z kurami to z orlami nie odlecisz.

     

    Odpisuję Ci kolego takze dlatego, mimo sugestii userow ktorych cenię zes troll, bo moze nastepny przeczyta i sie zastanowi zanim obrazi wiele wspanialych Polek nazywajac wszystkie kurwami i dajac tym samym innym przyzwolenie na to. Nie chcial bys zapewne aby ktos wtciagal wnioski ogolne na temat polskicg mezyczyzn na przykladzie Trynkiewicza.

    Na koniec dodam, co jest w sumie mniej istotne, ze sugestia ze jestem bananowcem to zart. Ale i bananowcy sa rozni.

  31. Mordo, ostatni raz Ci tu odpowiadam, bo nie ma sensu sie silowac jak.nie ma woli zrozumienia.

    Powiedz mi proszę skad zes wytrzsnal pomysl, ze uwazam ze powinienes mi czegos zazdroscic?

    Nastepnie, wypisujesz jakies przyklady, niektóre mozliwe do potwierdzenia, wiekszosc nie, dotycza one w sumie kilkudziesieciu znanych Ci Polek lecz dla Ciebie to juz wystarczy zeby formulowac kategoryczne tezy o milionach innych. Przypomina mi to rozmowę ze znajomym Norwegiem, stolarzem ktory spotyka polskich budowlancow w kolko i na tej podstawie ma obraz wszystkich Polakow. I co ja mam mu powiedziec, ze przez to ze sam jest budowlancem i obraca sie w pewnych kregach to takich ludzi ma wokol siebie? Lapiesz juz? Moze czas srodowisko zmienic? Ludzie sa rozni jedni godni szacunku inni mniej, to nie zalezy od plci czy nacji, natomiast od Ciebie zalezy jakimi sie otaczasz i o jakich myslisz. Jak to mowia, jak jadasz z kurami to z orlami nie odlecisz.

     

    Odpisuję Ci kolego takze dlatego, mimo sugestii userow ktorych cenię zes troll, bo moze nastepny przeczyta i sie zastanowi zanim obrazi wiele wspanialych Polek nazywajac wszystkie kurwami i dajac tym samym innym przyzwolenie na to. Nie chcial bys zapewne aby ktos wtciagal wnioski ogolne na temat polskicg mezyczyzn na przykladzie Trynkiewicza.

    Na koniec dodam, co jest w sumie mniej istotne, ze sugestia ze jestem bananowcem to zart. Ale i bananowcy sa rozni.

    Po pierwsze nie kilkudziesieciu, tylko tysiące bo wszystkiego nie opisałem o czym słyszałem/przeczytałem czy sam widziałem. Tak jak pisałem wcześniej, dla mnie ich bezwartości pokazuje choćby ich zainteresowanie ukrami, ale nie tylko… choćby ich myślenie. czy paplanie. Są łatwo podatne na wszystko, nie potrafią samodzielnie myśleć. Dlatego ty je lubisz, a ja nimi gardzę i zarazem się brzydze. Gdy ktoś mi mówi o Polkach, mówie wprost że one moimi rodaczkami nie są.

    Pewnie zaraz posypie się dużo stwierdzeń – "zostałeś zraniony", wyprzedze wasze gadanie, nie, nie zostałem zaraniony.

  32. Po pierwsze nie kilkudziesieciu, tylko tysiące bo wszystkiego nie opisałem o czym słyszałem/przeczytałem czy sam widziałem. Tak jak pisałem wcześniej, dla mnie ich bezwartości pokazuje choćby ich zainteresowanie ukrami, ale nie tylko… choćby ich myślenie. czy paplanie. Są łatwo podatne na wszystko, nie potrafią samodzielnie myśleć. Dlatego ty je lubisz, a ja nimi gardzę i zarazem się brzydze. Gdy ktoś mi mówi o Polkach, mówie wprost że one moimi rodaczkami nie są.

    Pewnie zaraz posypie się dużo stwierdzeń – "zostałeś zraniony", wyprzedze wasze gadanie, nie, nie zostałem zaraniony.

    bo zraniła Cię własna mama  i teraz się boisz odrzucenia. odgrywasz się.klasyczne, ić na terapię żeby się ratować, szkoda cie na takie wysrywy i marnowanie energii życiowej na życie w klatce swoich manii i lęków

  33. bo zraniła Cię własna mama  i teraz się boisz odrzucenia. odgrywasz się.klasyczne, ić na terapię żeby się ratować, szkoda cie na takie wysrywy i marnowanie energii życiowej na życie w klatce swoich manii i lęków

    Wole zostać sam niż być z bezwartosciową polką… jak z taka idiotka z ukrem :razz:utinlaugh:

    https://www.instagram.com/patrycjaa.kaminska/

    Kiedyś ktoś dobrze powiedział – polki to cyganki europy

  34. Ty to tylko polki istnieją na tym świecie? Bo tym postem udowodniłeś "święty gral

    Czekaj, czekaj… Simon Mol i 40 polek zarazonych hivem.

    Sprzątając u starych Niemców jeszcze się z nimi pierdolą

    Ekscesy w UK z różną maścią ciapatych,angoli,czarnych itd.

    polskie modeleczki w Dubaju

    duza ilosc polskich pan w burdelu we Wloszech czy w Niemczech.

    Serial o latwych polkach i problem z polskimi prostytutkami w UK

    Ekscesy na wakacjach miedzy innymi Turcje, Egipty itd.

    polskie prostytutki w USA

    pomagaja ciapatym w Polsce latwego pobytu przez fikcyjne malzenstwa

    duza seksturystyka w Polsce

    Masz racje, poprostu ci zazdroszcze że u takiej nacji masz branie… tylko uważaj żebyś nie trafił na jedna z pań z tych wydarzeń, które opisałem wyżej, bo wiesz jakieś syfy ci na flecie się zrobią i będzie płacz. Bo wiesz ja jestem tylko zwykłym ignorantem, a ty pewnie wielki intelektualista z bananowych Uniwerków. Skoro ukrainiec jest im w stanie zainponować, to faktycznie są bardzo wartościowe… Zazdroszcze.

    Breaking news, kobiety lubią seks…:beczka:

  35. Breaking news, kobiety lubią seks…:beczka:

    Dlatego tyle polskich prostytutek jest od zajebania w UK, koniec tematu :waldeklaugh:

  36. Colba będzie wachał wielkie czarne jaja…czyli w sumie poczuje się jak typowa Polka na wakacjach.

    Ale nie mierz wszystkich miarą swojej siory

  37. @blockksport w natarciu :bayan:

    Ale nie mierz wszystkich miarą swojej siory

    A jak ktoś nie ma siostry? Jednak to i tak nic nie zmienia, nadal będzie ciąg dalszy…:korwinlaugh:

  38. @massimo dutti No jasne, bo każdy z użytkowników tu obraca się tylko w jednej przestrzeni, twoi znajomi czy sąsiedzi obracają się też tylko w jednym gronie. Tylko tyś jeden obieżyświat i z niejednego pieca chleb wpierdalałeś, że wiesz więcej i masz szersze spojrzenie na świat. Podziwiam.

    :conorsalute:

    Możesz już iść, bo już nudzisz. Nie kompromituj się bardziej.

    :latajacaslomkaptysiowa:

  39. Dlatego tyle polskich prostytutek jest od zajebania w UK, koniec tematu :waldeklaugh:

    ta od zajebania to jest szarych komórek u ciebie w mózgu

  40. Wybierz się do Sopotu albo nawet wystarczy do Krakowa w weekend. Polki nie są trudne, nie potrzeba do nich instrukcji, a najbardziej kiedy ktoś mówi w obcym języku.

    A po czym poznajesz, że akurat musi być frustratem? Zabawne jest to że jak ktoś ma negatywne zdanie o Polkach, to odrazu musi być nieudacznikiem, frustratem itd. jakby to był święty gral, którego nie możesz obrazić… Zrozum, że nie wszyscy w tym kraju tak bardzo uwielbiają polskie kobiety, wiele ma ich już dość, sam spotkałem wielu takich ludzi. Wiesz nie wszyscy chcą mieć w swoim życiu żone, która jest postrzegana z nacji – bardzo łatwych.

    Co ty pierdolisz przyglupie?

  41. Nazwy kont różne, ale pisanie zawsze to samo.

    Jak uważasz jeden z drugim, że wszystkie Polki to kurwy, to wyjedź jeden z drugim do murzynolandii i stukaj im w odwecie kolorowe panny.

    Tam na pewno są same zakonnice i się jebją dopiero po roku chodzenia.

  42. @massimo dutti No jasne, bo każdy z użytkowników tu obraca się tylko w jednej przestrzeni, twoi znajomi czy sąsiedzi obracają się też tylko w jednym gronie. Tylko tyś jeden obieżyświat i z niejednego pieca chleb wpierdalałeś, że wiesz więcej i masz szersze spojrzenie na świat. Podziwiam.

    :conorsalute:

    Możesz już iść, bo już nudzisz. Nie kompromituj się bardziej.

    :latajacaslomkaptysiowa:

    Ty rozumiesz, że nie trzeba być tym "obieżyświatem" by cokolwiek wiedzieć? W Polsce, w dużym miastach to się dzieje – Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Toruń itd.

    To co napisałem, tez możesz sobie wygooglować, a póżniej będziesz gdekał ok?

    Co ty pierdolisz przyglupie?

    Simon Mol ci powie.

    Nazwy kont różne, ale pisanie zawsze to samo.

    Jak uważasz jeden z drugim, że wszystkie Polki to kurwy, to wyjedź jeden z drugim do murzynolandii i stukaj im w odwecie kolorowe panny.

    Tam na pewno są same zakonnice i się jebją dopiero po roku chodzenia.

    A w Polsce, w szkołach coraz więcej kolorowych dzieci. Polki uwielbiają UK :razz:utinlaugh:

    Za niedługo będą wypluwać ukraińskie, jak już tego nie robią…:waldeklaugh:

    Chwała Noworosjii

  43. duza ilosc polskich pan w burdelu we Wloszech czy w Niemczech.

    Zważywszy na bliskie sąsiedztwo, to Polek w niemieckich burdelach wcale nie jest tak wiele.

    dla mnie ich bezwartości pokazuje choćby ich zainteresowanie ukrami

    Co w tym takiego strasznego? Z pewnością jest wielu sympatyczniejszych od ciebie Ukraińców, z dużo większą klasą i ogładą, więc wręcz powinni mieć pierwszeństwo. Nie zachowuj się jak hitler.

  44. karm wraca, takze predzej czy pozniej, kutasiatz konfigturon, zostanie wyjasniony i zniknie z mapy

  45. karm wraca, takze predzej czy pozniej, kutasiatz konfigturon, zostanie wyjasniony i zniknie z mapy

    nie offtopuj kuhwa!:lol:

  46. Zważywszy na bliskie sąsiedztwo, to Polek w niemieckich burdelach wcale nie jest tak wiele.

    Co w tym takiego strasznego? Z pewnością jest wielu sympatyczniejszych od ciebie Ukraińców, z dużo większą klasą i ogładą, więc wręcz powinni mieć pierwszeństwo. Nie zachowuj się jak hitler.

    Czy jest mało? Bo niektóre zatrudniają się jako opiekunki/sprzątaczki starszych gości z Niemiec, a później by mieć większy hajs się z nimi pierdolą. A chłopak w Polsce nic niewie.

    Co do ukrow, to mi pokazuje że są bezwartosciowe, takie typowe cyganki Europy. Faktycznie taki ukr pierwsza klasa, bez żadnych wymagań ważne by mieć obywatelstwo, zapewniony pobyt itd a no tak zapomniałem przecież że Polki mają tylko wymagania do Polaków, no bo gdy pojawi się pasiacz owiec z Bliskiego Wschodu to już tych wymagań nie ma. Liczy się dla nich kolor skóry, takie rasistowskie… :razz:utinlaugh:

    Zachowują się jak aktorki porno, może i nawet gorzej. Wy tam możecie sobie z nimi zbijać piątki, ja moge napluc im w ryj.

  47. Czy jest mało? Bo niektóre zatrudniają się jako opiekunki/sprzątaczki starszych gości z Niemiec, a później by mieć większy hajs się z nimi pierdolą. A chłopak w Polsce nic niewie.

    Co do ukrow, to mi pokazuje że są bezwartosciowe, takie typowe cyganki Europy. Faktycznie taki ukr pierwsza klasa, bez żadnych wymagań ważne by mieć obywatelstwo, zapewniony pobyt itd a no tak zapomniałem przecież że Polki mają tylko wymagania do Polaków, no bo gdy pojawi się pasiacz owiec z Bliskiego Wschodu to już tych wymagań nie ma. Liczy się dla nich kolor skóry, takie rasistowskie… :razz:utinlaugh:

    Zachowują się jak aktorki porno, może i nawet gorzej. Wy tam możecie sobie z nimi zbijać piątki, ja moge napluc im w ryj.

    Siedź w tej piwnicy dalej i chwal się, że możesz im w ryj napluć, a jedyne co robisz to wycierasz gile z klawiatury.

    Nie każdy Ukrainiec to z*eb, nie każda Polka to ku*wa. Tak samo jak nie każdy prostokąt to kwadrat.

    Widzisz Polkę z murzynem i już myślisz "Polki to ku*wy", podczas gdy ten murzyn dostał wcześniej liścia od stu innych Polek. Ale co to ma za znaczenie, prawda? Ty swoje już wiesz. :DC:

  48. Ty rozumiesz, że nie trzeba być tym "obieżyświatem" by cokolwiek wiedzieć? W Polsce, w dużym miastach to się dzieje – Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Toruń itd.

    To co napisałem, tez możesz sobie wygooglować, a póżniej będziesz gdekał ok?

    Simon Mol ci powie.

    A w Polsce, w szkołach coraz więcej kolorowych dzieci. Polki uwielbiają UK :razz:utinlaugh:

    Za niedługo będą wypluwać ukraińskie, jak już tego nie robią…:waldeklaugh:

    Chwała Noworosjii

    Co wy gadacie w każdym kraju są laski które wąchają jaja czarne biale i kolorowe.

  49. Siedź w tej piwnicy dalej i chwal się, że możesz im w ryj napluć, a jedyne co robisz to wycierasz gile z klawiatury.

    Nie każdy Ukrainiec to z*eb, nie każda Polka to ku*wa. Tak samo jak nie każdy prostokąt to kwadrat.

    Widzisz Polkę z murzynem i już myślisz "Polki to ku*wy", podczas gdy ten murzyn dostał wcześniej liścia od stu innych Polek. Ale co to ma za znaczenie, prawda? Ty swoje już wiesz. :DC:

    Czyżby jasnowidz Maciej to ty? Coś te karty chujowe masz… A tak na poważnie, to zajrzyj do UK czy Niemczech i popytaj miejscowych(w Reichu możesz popytać Turków oni ci jebną fajną wiązanke na temat Polek). Polka mówiąca do czarnego – "wypierdalaj"… :razz:ociesznymirek: . Cóż, że one na Zachodzie są najbardziej porządane przez czarnych/kolorowych. Co do Ukrów, to faktycznie ich wartość sięga zera.

    Co wy gadacie w każdym kraju są laski które wąchają jaja czarne biale i kolorowe.

    Tylko nie w każdym zaraża się ponad 40 lasek hivem czy sra im się do gęby za pięniądze.

    To co ja pisze to jest tak naprawde nic, jakbyście zajrzeli na wykop pod tagiem #p0lki, to byście wtedy dostali wścieklizny…:lesnarhappy:

  50. Zrzucam tactical nuke'a, żeby jeszcze bardziej podgrzać jakże zacny temacik (aby za szybko nam nie ostygł):

    @massimo dutti mordo jakiś komentarz do powyższego? :razz:ociesznymirek:

  51. jakbyście zajrzeli na wykop pod tagiem #p0lki, to byście wtedy dostali wścieklizny…:lesnarhappy:

    Sam się pięknie wyjaśniłeś. :conorsalute: Tam jest twoje miejsce.

  52. Zrzucam tactical nuke'a, żeby jeszcze bardziej podgrzać jakże zacny temacik (aby za szybko nam nie ostygł):

    @massimo dutti mordo jakiś komentarz do powyższego? :razz:ociesznymirek:

    Ja się strasznie cieszę, że mam synka, wg staropolskiej dewizy: "lepiej wyciągać syna z więzienia niż córkę z krzaków"

    :razz:ociesznymirek:

  53. Zrzucam tactical nuke'a, żeby jeszcze bardziej podgrzać jakże zacny temacik (aby za szybko nam nie ostygł):

    @massimo dutti mordo jakiś komentarz do powyższego? :razz:ociesznymirek:

    Już dawno znane, sytuacja bodajże działa się w Rzeszowie. To jest ta sytuacja, kiedy Polka do czarnego mówi wypierdalaj :razz:utinlaugh:

    Sam się pięknie wyjaśniłeś. :conorsalute: Tam jest twoje miejsce.

    Akurat konta na wykopie nie posiadam, tylko kumpel mi powiedział o tym, że takie coś istnieje i z ciekawości poczytałem.

    Ja się strasznie cieszę, że mam synka, wg staropolskiej dewizy: "lepiej wyciągać syna z więzienia niż córkę z krzaków"

    :razz:ociesznymirek:

    Są jeszcze lepsze, podobno ostatnio mocno popularne:

    "Być z Polka to tak jakbyś był z prostytutką"

    "Jak umawiasz się z Polką, zapytaj ją czy była w UK"

  54. Zrzucam tactical nuke'a, żeby jeszcze bardziej podgrzać jakże zacny temacik (aby za szybko nam nie ostygł):

    @massimo dutti mordo jakiś komentarz do powyższego? :razz:ociesznymirek:

    A jednak Polki to kurwy :juanlaugh:

  55. Ja się strasznie cieszę, że mam synka, wg staropolskiej dewizy: "lepiej wyciągać syna z więzienia niż córkę z krzaków"

  56. Temat o walce Usmana z Colbą :DC:

    Kogo?

    I dlaczego masz w avatarze murzyna? Wyrywasz w ten sposób Polki z forum?

  57. Kogo?

    I dlaczego masz w avatarze murzyna? Wyrywasz w ten sposób Polki z forum?

    Westbrooka z NBA to ty szanuj 😀

  58. Westbrooka z NBA to ty szanuj 😀

    :no no: Russel nie szanuje kolegów z drużyny. Ciekawe jak sie odnajdzie z Brodą ale czuję ze żadnej rewelacji nie będzie

  59. O kurwa jakie złoto ten temat. Nie wiedziałem, że wykopowe spierdoliny z tagu #przegryw zaczęły odwiedzać Cohones. @massimo dutti dawaj więcej postów, zajebiście się czyta te Twoje żale :waldeklaugh:

    Pisz, że nie masz konta na wykopie, a i tak ci wpierdola, ze jestes z wykopu:waldeklaugh:

    Zapomniałem, że dla rycerzy ortalionu istnieja tylko Polki na tym swiecie.

    O ja pierdole co za temat:razz:utinlaugh:

    @massimo dutti bardzo źle musisz znosić zawody miłosne. Trochę mi przykro, a trochę śmieszno:juanlaugh:

    A skąd masz pewność, że jakąś wogóle przeżywałem? Naprawde myślisz, że po polce bym miał problemy/się użalał?

    Mnie tylko to bawi, że WASZE rodaczki sa postrzegane jako łatwy towar, brane jako prostytutki i kiedy pojedziesz za granice to czarni/turki itd. mówia do ciebie polish girl good good… a pozniej sie z tego smieja.

    @massimo dutti a Czeszki i Słowaczki? Też sie jebjo, czy nie?

    I najważniejsze pytanie- Twoja rodzice są Polakami?

    Czeszki czy Słowaczki bardziej szanuje niż Polki. Po pierwsze napewno się walą, ale nie na taka skale jaka Polki.

    Po drugie nie sa tak bardzo popularne na Zachodzie, jak Polki.

    Nie odwiedziały Dubaju i nie smakowały kakaowych rozkoszy panów na wielbłądach :waldeklaugh:

    Nie pisali o nich w gazetach w UK itd. no i można tak dalej, dalej pisać.

    Można powiedzieć, że to co wy myślicie np: o Ukrainkach w Polsce, tak samo Polki są postrzegane na Zachodzie.

    Są brane jako np; łatwe żony, coś w stylu jak z moja rodaczka nie wyjdzie, to zawsze jest Polka, ktora na wszystko poleci, a najwazniejsze ze mowie w obcym jezyku.

    Najzabawniejsze sa ich wymagania do Polakow, ale kiedy pojawia sie wielki pogromca kóż to całe oczekiwania już znikaja, podobnie jak widziałem czasem wpisy Polek na temat, ze nie lubia łysych, a w Polsce duzo takich, kiedy np pojawi sie Angol lysy to juz im nie przeszkadza. Z reszta co tu pisac, zobaczcie sobie statystki zwiazkow/malzenstw mieszanych. Chetnie sobie tu przyjezdzaja za darmo po walic czy wziasc zonke…:muttley:

  60. @massimo dutti dobrze mówi. Chyba już wszyscy zapomnieli, że nawet na cohones był niedawno przykład potwierdzający wszystko, co powiedział.

    Szkoda, że Aśka nie powiedziała czegoś o polkach w KSW, jakby @Ron włączył się do dyskusji byłby najgorętszy temat tego roku.

  61. Pisz, że nie masz konta na wykopie, a i tak ci wpierdola, ze jestes z wykopu:waldeklaugh:

    Zapomniałem, że dla rycerzy ortalionu istnieja tylko Polki na tym swiecie.

    Mentalnie już masz tam konto, jak w rzeczywistości nie masz to załóż. Będziesz mógł wrzucać memy z żabą, razem z innymi użytkownikami będziecie mogli nawzajem pielęgnować swoje frustracje i spierdolenie oraz wymieniać się pomysłami na wystrój piwnicy.

  62. Czeszki czy Słowaczki bardziej szanuje niż Polki. Po pierwsze napewno się walą, ale nie na taka skale jaka Polki.

    Po drugie nie sa tak bardzo popularne na Zachodzie, jak Polki.

    Nie odwiedziały Dubaju i nie smakowały kakaowych rozkoszy panów na wielbłądach :waldeklaugh:

    Nie pisali o nich w gazetach w UK itd. no i można tak dalej, dalej pisać.

    Można powiedzieć, że to co wy myślicie np: o Ukrainkach w Polsce, tak samo Polki są postrzegane na Zachodzie.

    Są brane jako np; łatwe żony, coś w stylu jak z moja rodaczka nie wyjdzie, to zawsze jest Polka, ktora na wszystko poleci, a najwazniejsze ze mowie w obcym jezyku.

    Najzabawniejsze sa ich wymagania do Polakow, ale kiedy pojawia sie wielki pogromca kóż to całe oczekiwania już znikaja, podobnie jak widziałem czasem wpisy Polek na temat, ze nie lubia łysych, a w Polsce duzo takich, kiedy np pojawi sie Angol lysy to juz im nie przeszkadza. Z reszta co tu pisac, zobaczcie sobie statystki zwiazkow/malzenstw mieszanych. Chetnie sobie tu przyjezdzaja za darmo po walic czy wziasc zonke…:muttley:

    I najważniejsze pytanie- Twoja rodzice są Polakami?

    Nie odniosłeś się do tego pytania, a na pierwsze rozpisałeś się w chuj.

  63. Czeszki czy Słowaczki bardziej szanuje niż Polki. Po pierwsze napewno się walą, ale nie na taka skale jaka Polki.

    Po drugie nie sa tak bardzo popularne na Zachodzie, jak Polki.

    Nonsens. Czeski rynek porno to drugi co do wielkości w branży i pierwszy w zakresie eksportu.

    Są brane jako np; łatwe żony, coś w stylu jak z moja rodaczka nie wyjdzie, to zawsze jest Polka, ktora na wszystko poleci, a najwazniejsze ze mowie w obcym jezyku.

    Kolejna bzdura. Są postrzegane jako dobre żony, ale nie dlatego że są łatwe, tylko z powodu swojej konserwatywnej na tle Europy Zachodniej obyczajowości. Dotyczy to zresztą również Ukrainek czy Rosjanek. A to, że ludzie z tych krajów postrzegani są jako biedni to osobny stereotyp.

  64. Pisz, że nie masz konta na wykopie, a i tak ci wpierdola, ze jestes z wykopu:waldeklaugh:

    Zapomniałem, że dla rycerzy ortalionu istnieja tylko Polki na tym swiecie.

    A skąd masz pewność, że jakąś wogóle przeżywałem? Naprawde myślisz, że po polce bym miał problemy/się użalał?

    Mnie tylko to bawi, że WASZE rodaczki sa postrzegane jako łatwy towar, brane jako prostytutki i kiedy pojedziesz za granice to czarni/turki itd. mówia do ciebie polish girl good good… a pozniej sie z tego smieja.

    Czeszki czy Słowaczki bardziej szanuje niż Polki. Po pierwsze napewno się walą, ale nie na taka skale jaka Polki.

    Po drugie nie sa tak bardzo popularne na Zachodzie, jak Polki.

    Nie odwiedziały Dubaju i nie smakowały kakaowych rozkoszy panów na wielbłądach :waldeklaugh:

    Nie pisali o nich w gazetach w UK itd. no i można tak dalej, dalej pisać.

    Można powiedzieć, że to co wy myślicie np: o Ukrainkach w Polsce, tak samo Polki są postrzegane na Zachodzie.

    Są brane jako np; łatwe żony, coś w stylu jak z moja rodaczka nie wyjdzie, to zawsze jest Polka, ktora na wszystko poleci, a najwazniejsze ze mowie w obcym jezyku.

    Najzabawniejsze sa ich wymagania do Polakow, ale kiedy pojawia sie wielki pogromca kóż to całe oczekiwania już znikaja, podobnie jak widziałem czasem wpisy Polek na temat, ze nie lubia łysych, a w Polsce duzo takich, kiedy np pojawi sie Angol lysy to juz im nie przeszkadza. Z reszta co tu pisac, zobaczcie sobie statystki zwiazkow/malzenstw mieszanych. Chetnie sobie tu przyjezdzaja za darmo po walic czy wziasc zonke…:muttley:

    Po prostu tak to jest jakoś, że często "obce" podoba nam się bardziej niż "swoje" i nie jest to tylko cecha Polaków. Myślisz, że laski z innych krajów jak widzą egzotycznego białasa z Polski, to nie są nim bardziej zainteresowane niż 999 ich ziomkiem podobnym do jej braci i kuzynów? Nie zmienisz zdania dopóki do ludzi nie wyjdziesz zamiast pisać takie wysrywy. Mniej kompleksów, więcej szacunku, a będzie dobrze i kto wie, może i Tobie w końcu uda się poruchać.

  65. Nie chciałbym zniżać się do poziomu takich argumentów, no ale widać, że chłopina jest dzieckiem jakiegoś emigranta bo mama poszła w tango, a murzyn czy inny ciapacki Juan poszedł w pizdu i chłopina ma kompleksy teraz.

  66. Zastanawiałem się co tu tyle stron w tym temacie a tu taka kopalnia złota …

    Postuluję żeby wydzielić temat do działu Incele w natarciu …

    A poważnie współczuję, nienawidzić tak bardzo właśnie matki to musi być dramat :facepalm:

  67. Mentalnie już masz tam konto, jak w rzeczywistości nie masz to załóż. Będziesz mógł wrzucać memy z żabą, razem z innymi użytkownikami będziecie mogli nawzajem pielęgnować swoje frustracje i spierdolenie oraz wymieniać się pomysłami na wystrój piwnicy.

    Dobrze, że tu mam, bo tutaj widze wielcy uczeni z bananowych Uniwerków…:razz:utinlaugh:

    Wole tutaj poczytać frustracje np: jeśli pojawia się temat o KSW, wtedy musi dupa piec :burnit: lub nawet o Conorze :conorsalute:

    Nie odniosłeś się do tego pytania, a na pierwsze rozpisałeś się w chuj.

    YYYY, a co ma do tego? Zaraz wyjedziesz o mojej matce, co jest straszne płytkie, bo nie żyjemu już w tamtych latach. Z resztą możesz z moją matka pogadać o dzisiejszych Polkach… ale kiedyś odparła oglądając siatkówke kobiet(reprezentacje Polski) – "ale te polki dzisiaj są brzydkie".

    Nonsens. Czeski rynek porno to drugi co do wielkości w branży i pierwszy w zakresie eksportu.

    Kolejna bzdura. Są postrzegane jako dobre żony, ale nie dlatego że są łatwe, tylko z powodu swojej konserwatywnej na tle Europy Zachodniej obyczajowości. Dotyczy to zresztą również Ukrainek czy Rosjanek. A to, że ludzie z tych krajów postrzegani są jako biedni to osobny stereotyp.

    Oczywiście, że jest czeski rynek porno, tak samo jak jest polski(Natasza i Natalia Starr, Ania Klinski itd.), czy odwiedziny w naszym kraju włoskiego aktora porno Rocco. Z resztą pewnie wiekszość z was niewie, ale najpiękniejsze na świecie, wzieło się z czasów naszych matek.

    Po drugie, tylko że ty nie rozumiesz pewnych mechanizmów… Ogólnie miałeś okazje kiedyś gadać z jakimś zagraniczniakiem sam na sam czy czytasz artykuły z oneta, gdzie pojawią się oto takie pierdoły o tych "dobrych żonach". To jest to co pisałem, kiedy własną rodaczką nie wyjdzie, to przyjedzie do PL i szybko znajdzie. To co pokazuje, że Polki to "dobre żony" czy są tak łatwe do poderwania? Dlatego są tak mało wartośćiowe, że byle jaki Ukr może je mieć, to wtedy wartą taka mieć w domu czy nie?

    O Rosjankach niedawno zagraniczny się dowiedzieli, a może zobaczyli nowy rynek do "ciumciania", kiedy były Mistrzostwa Świata w Rosji.

    Ukranki – to co my mówimy o nich w Polsce, tak na Zachodzie są postrzegane Polki.

    Po prostu tak to jest jakoś, że często "obce" podoba nam się bardziej niż "swoje" i nie jest to tylko cecha Polaków. Myślisz, że laski z innych krajów jak widzą egzotycznego białasa z Polski, to nie są nim bardziej zainteresowane niż 999 ich ziomkiem podobnym do jej braci i kuzynów? Nie zmienisz zdania dopóki do ludzi nie wyjdziesz zamiast pisać takie wysrywy. Mniej kompleksów, więcej szacunku, a będzie dobrze i kto wie, może i Tobie w końcu uda się poruchać.

    Jesteś pewnie, że to nie jest tylko cecha Polek? Bo bywałem tam i tu, tego niewidziałem. Byłeś w KRK? Widziałeś jak poleczki obskakowuja obcych?

    Pojedż do Teneryfy i zobaczy czy Hiszpanki obskakowują tam np: Angolii.

    Zastanawiałem się co tu tyle stron w tym temacie a tu taka kopalnia złota …

    Postuluję żeby wydzielić temat do działu Incele w natarciu …

    A poważnie współczuję, nienawidzić tak bardzo właśnie matki to musi być dramat :facepalm:

    Incel to osoba, która nienawidzi kobiet, a czy ja pisze, że nienawidze? TYLKO PISZE O POLKACH, nie o innych.

  68. Dobrze, że tu mam, bo tutaj widze wielcy uczeni z bananowych Uniwerków…:razz:utinlaugh:

    Wole tutaj poczytać frustracje np: jeśli pojawia się temat o KSW, wtedy musi dupa piec :burnit: lub nawet o Conorze :conorsalute:

    YYYY, a co ma do tego? Zaraz wyjedziesz o mojej matce, co jest straszne płytkie, bo nie żyjemu już w tamtych latach. Z resztą możesz z moją matka pogadać o dzisiejszych Polkach… ale kiedyś odparła oglądając siatkówke kobiet(reprezentacje Polski) – "ale te polki dzisiaj są brzydkie".

    Oczywiście, że jest czeski rynek porno, tak samo jak jest polski(Natasza i Natalia Starr, Ania Klinski itd.), czy odwiedziny w naszym kraju włoskiego aktora porno Rocco. Z resztą pewnie wiekszość z was niewie, ale najpiękniejsze na świecie, wzieło się z czasów naszych matek.

    Po drugie, tylko że ty nie rozumiesz pewnych mechanizmów… Ogólnie miałeś okazje kiedyś gadać z jakimś zagraniczniakiem sam na sam czy czytasz artykuły z oneta, gdzie pojawią się oto takie pierdoły o tych "dobrych żonach". To jest to co pisałem, kiedy własną rodaczką nie wyjdzie, to przyjedzie do PL i szybko znajdzie. To co pokazuje, że Polki to "dobre żony" czy są tak łatwe do poderwania? Dlatego są tak mało wartośćiowe, że byle jaki Ukr może je mieć, to wtedy wartą taka mieć w domu czy nie?

    O Rosjankach niedawno zagraniczny się dowiedzieli, a może zobaczyli nowy rynek do "ciumciania", kiedy były Mistrzostwa Świata w Rosji.

    Ukranki – to co my mówimy o nich w Polsce, tak na Zachodzie są postrzegane Polki.

    Jesteś pewnie, że to nie jest tylko cecha Polek? Bo bywałem tam i tu, tego niewidziałem. Byłeś w KRK? Widziałeś jak poleczki obskakowuja obcych?

    Pojedż do Teneryfy i zobaczy czy Hiszpanki obskakowują tam np: Angolii.

    Incel to osoba, która nienawidzi kobiet, a czy ja pisze, że nienawidze? TYLKO PISZE O POLKACH, nie o innych.

    Wykurwiajże już stąd frustracie jebany

  69. YYYY, a co ma do tego? Zaraz wyjedziesz o mojej matce, co jest straszne płytkie, bo nie żyjemu już w tamtych latach. Z resztą możesz z moją matka pogadać o dzisiejszych Polkach… ale kiedyś odparła oglądając siatkówke kobiet(reprezentacje Polski) – "ale te polki dzisiaj są brzydkie".

    ???? ty jestes jakis uposledzony, czy nie umiesz dobrze polskiego? bo nie rozumiem co ty napisales.

  70. ???? ty jestes jakis uposledzony, czy nie umiesz dobrze polskiego? bo nie rozumiem co ty napisales.

    Problem z czytaniem, że zrozumieniem? Nie zwalaj na innych swojej choroby zjeba.

  71. YYYY, a co ma do tego? Zaraz wyjedziesz o mojej matce.

    Ty Ją jedynie obrażasz, pisząc o Polkach.

    bo nie żyjemu już w tamtych latach

    Aaaaa, takie buty. Czyli do pokolenia Twojej mamy wszystkie Polki były porządne, a następne pokolenie się skurwiło na potęgę. Dobrze rozumiem?

    Wiesz może, co było powodem tej rozwiązłości od następnego pokolenia? Czarnobyl, otwarcie granic i chętka na wielkie czarne pały?

    Z resztą możesz z moją matka pogadać o dzisiejszych Polkach… ale kiedyś odparła oglądając siatkówke kobiet(reprezentacje Polski) – "ale te polki dzisiaj są brzydkie".

    Tu sprawa jest gorsza. Bo o ile nagłe skurwienie społeczeństwa jest wytłumaczalne (a jak), tak nagła szpetota Polek jest mocno zastanawiająca :zakręcony:

    Czyli jednak Czarnobyl. :scary:

  72. Wykurwiajże już stąd frustracie jebany

    Ale czemu tak mnie traktujesz? :childcry:

    Bądz wyrozumiały. :cryme:

    Ty Ją jedynie obrażasz, pisząc o Polkach.

    Aaaaa, takie buty. Czyli do pokolenia Twojej mamy wszystkie Polki były porządne, a następne pokolenie się skurwiło na potęgę. Dobrze rozumiem?

    Wiesz może, co było powodem tej rozwiązłości od następnego pokolenia? Czarnobyl, otwarcie granic i chętka na wielkie czarne pały?

    Tu sprawa jest gorsza. Bo o ile nagłe skurwienie społeczeństwa jest wytłumaczalne (a jak), tak nagła szpetota Polek jest mocno zastanawiająca :zakręcony:

    Czyli jednak Czarnobyl. :scary:

    A czy ja pisałem o dawnych czasach o jebaniu czy o urodzie? Podpowiem… o urodzie. Tylko z kazdym pokolenie, jest coraz gorzej, co sie da zauwazyc.

    Skoro u nas juz nawet 15 latki sa juz przerobione, jak stary maluch, to czyli musza byc wspaniale czasy.

    Mozna powiedziec, ze cala otoczka na czarne pyty/ciapate/zagraniczne i co tam jeszcze chcecie, ruszyla i stala sie bardziej glosnia/opisywana wejsciem Polski do UE i wlasnie Schengen, wtedy zaczela sie bardziej masowa imigracja Polakow do UK, Niemiec itd.

  73. @massimo dutti biedaku robaku jak się obracasz wśród patologii to tak właśnie jest. Zamiast napierdalać te smuty, spróbuj zrobić coś, żeby przejść do wyższej klasy społecznej, tam będą lepsze Polki. Na pocieszenie mogę dodać, że jeśli teraz te które znasz kurwią się ze wszystkimi tylko nie z tobą, to kolejnej klasie społecznej będą się kurwić ze wszystkimi poza tobą i jeszcze kimś, wreszcie nie będziesz sam.

    I tak, klasa po klasie, w ciągu kilkunastu lat, dojdziesz w końcu do poziomu kobiet, które mają maturę. Przygotuj się na to, możesz być w szoku.

  74. A czy ja pisałem o dawnych czasach o jebaniu czy o urodzie?

    I o tym i o tym

    Uroda:

    ale kiedyś odparła oglądając siatkówke kobiet(reprezentacje Polski) – "ale te polki dzisiaj są brzydkie".

    . Z resztą pewnie wiekszość z was niewie, ale najpiękniejsze na świecie, wzieło się z czasów naszych matek

    Jebanie

    "Być z Polka to tak jakbyś był z prostytutką"

    "Jak umawiasz się z Polką, zapytaj ją czy była w UK"[/QUOTE

  75. @massimo dutti biedaku robaku jak się obracasz wśród patologii to tak właśnie jest. Zamiast napierdalać te smuty, spróbuj zrobić coś, żeby przejść do wyższej klasy społecznej, tam będą lepsze Polki. Na pocieszenie mogę dodać, że jeśli teraz te które znasz kurwią się ze wszystkimi tylko nie z tobą, to kolejnej klasie społecznej będą się kurwić ze wszystkimi poza tobą i jeszcze kimś, wreszcie nie będziesz sam.

    I tak, klasa po klasie, w ciągu kilkunastu lat, dojdziesz w końcu do poziomu kobiet, które mają maturę. Przygotuj się na to, możesz być w szoku.

    Sry, ale nie spotykam się z kobietami, które są uważane w Europie jako prostytutki. Wiesz to tak jakbyś poderwal laske w burdelu. Troche wstyd.

    A moje wykształcenie się niemartw, wkoncu mam licealno-techniczne, wdupie miałem studia, ale polskie studentki podobno bardzo otwarte dla zagranicznych studentów, wkoncu na Erasmusach dostały przydomek materace.

    I o tym i o tym

    Uroda:

    Jebanie

    I co związku z tym?

  76. A czy ja pisałem o dawnych czasach o jebaniu czy o urodzie?

    I o tym i o tym

    I co związku z tym?

    :brainoverload:

    Dobra. Z innej beczki. Jaki masz pomysł na życie? Planujesz się związać z jakąś dziewczyną?

    Gdzie Jej będziesz szukał i skąd będziesz wiedział, że nie kurwa(zakładam, że zdajesz sobie sprawę, że w każdym kraju znajdziesz i nigdy nie wiesz na co trafisz).

    P.S. 6 stron o Usmanie i Confingtonie-ale mają chłopaki zainteresowanie :korwinlaugh:

  77. :brainoverload:

    Dobra. Z innej beczki. Jaki masz pomysł na życie? Planujesz się związać z jakąś dziewczyną?

    Gdzie Jej będziesz szukał i skąd będziesz wiedział, że nie kurwa(zakładam, że zdajesz sobie sprawę, że w każdym kraju znajdziesz i nigdy nie wiesz na co trafisz).

    P.S. 6 stron o Usmanie i Confingtonie-ale mają chłopaki zainteresowanie :korwinlaugh:

    Podpinam się pod pytanie.

    Chętnie się dowiem z jakiego państwa są te porządne kobiety według znawcy?

    Z Watykanu?

  78. Serio chce Wam się jeszcze wchodzić z nim w polemikę? Jest 115 komentarzy przez co na temat to może z 20.

    No bawi mnie to przyznaje chociaż to humor nie najwyższych lotów

    :fjedzia:

  79. :brainoverload:

    Dobra. Z innej beczki. Jaki masz pomysł na życie? Planujesz się związać z jakąś dziewczyną?

    Gdzie Jej będziesz szukał i skąd będziesz wiedział, że nie kurwa(zakładam, że zdajesz sobie sprawę, że w każdym kraju znajdziesz i nigdy nie wiesz na co trafisz).

    P.S. 6 stron o Usmanie i Confingtonie-ale mają chłopaki zainteresowanie :korwinlaugh:

    A ja mam inne pytanie wiesz ile jest rozwodów w Polsce? A ile w innych krajach? Jeśli niewiesz to sobie sprawdź, po drugie Polki to nie jedyne kobiety na tej ziemi, po trzecie niewiem, gdzie będę szukał czy ty szukasz dupy ? Po czwarte o moje życie się nie martw radzę sobie świetnie. A skąd będę wiedział czy kurwa czy nie? Ludzie ci dużo powiedzą, a że na Zachodzie o Polkach gada się dużo, to co zrobić…

  80. A skąd będę wiedział czy kurwa czy nie? Ludzie ci dużo powiedzą,

    Już to saobie wyobraziłem nawet.

    Jedziesz do innego kraju po pannę. Zakwaterowanie i cyk- szukamy żonę. Żeby nie wpierdolić się w kurewskie polskie korzenie, wybierasz najczarniejszą z czarnych.

    Idziesz na kolację poznać rodzinę i przy nakładaniu ziemniaków pytasz mimowolnie Jej czternastu bezrobotnych braci zasiadających przy stole:

    -przepraszam najmocniej, czy wasza siostra się kurwi?

    Następuje  niezręczna cisza.

    Wszystkie osiemnaścioro dzieci zamilkło jak makiem zasiał, a Twojej wybrance z wrażenia odeszły wody.

    Po czym wstaje ojciec rodziny i mówi:

    moja córa, to najcnotliwsza z cnotliwych. Jedyna na dzielni, która nie oddała żadnego dziecka do okienka życia. Wychowuje wszystkie swoje dzieci tak samo, niezależnie od koloru skóry.

    To oddychasz z ulgą. Znalazłeś.

    Zamieszkujesz z ukochaną śmiejąc się rodaków robaków, że kurwy w domu mają, a Tobie takie szczęście się przytrafiło.

  81. Wypisuje typ jakieś gówno, na awatarze ma gościa z odbytem w miejscu ust, układa się to w całość. Wskazywałoby to ewidentnie na trolla. Chyba nie można być aż tak ograniczonym.

  82. @massimo dutti

    Pierdolony debil piszę te swoje wysrywy z piwnicy :waldeklaugh:

    W sumie się nie dziwię, że to jest taki dobry bait, teorię o Polkach szmatach. Bo większość tutaj ma założoną rodzinę z super dziewczyną z Polski, a jego mama to zajebista babka.

    Jak w ogóle można z takim przygłupem wdawać się w polemikę. Weź wykopku bo jak ci gonga zajebie zaraz, to ci wszystkie pryszcze wypadną z twarzy, frustracie, koniobijco.

    Żeby nie było offtopu. Colba król.

  83. Wypisuje typ jakieś gówno, na awatarze ma gościa z odbytem w miejscu ust, układa się to w całość. Wskazywałoby to ewidentnie na trolla. Chyba nie można być aż tak ograniczonym.

    Na avatarze mam akurat z Domu pani Foster, ale to trzeba miec dziecinstwo by akurat o tym wiedziec.

    Wypisuje gówno? Gdy angielski gazety pisały na teamt Polek, to też pisały gówno?

    @massimo dutti

    Pierdolony debil piszę te swoje wysrywy z piwnicy :waldeklaugh:

    W sumie się nie dziwię, że to jest taki dobry bait, teorię o Polkach szmatach. Bo większość tutaj ma założoną rodzinę z super dziewczyną z Polski, a jego mama to zajebista babka.

    Jak w ogóle można z takim przygłupem wdawać się w polemikę. Weź wykopku bo jak ci gonga zajebie zaraz, to ci wszystkie pryszcze wypadną z twarzy, frustracie, koniobijco.

    Żeby nie było offtopu. Colba król.

    Wstyd troche założyc rodzinne z prostytuka…:jarolaugh:

  84. Na avatarze mam akurat z Domu pani Foster, ale to trzeba miec dziecinstwo by akurat o tym wiedziec.

    Wypisuje gówno? Gdy angielski gazety pisały na teamt Polek, to też pisały gówno?

    Wstyd troche założyc rodzinne z prostytuka…:jarolaugh:

    No beka z twoich starych wysrywie :suchykarol:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.