Współpraca RIZIN z Bellator MMA po ostatnich galach może trwać w najlepsze w przyszłości. Ryan Bader, aktualny mistrz dwóch dywizji wagowych organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera chce pojedynku z nowym mistrzem RIZIN, Jirim Prochazką.

Gratulacje dla Jiriego Prochazki! Nie mogliśmy zorganizować tej walki w RIZIN więc zróbmy to w klatce Bellator MMA. Stawką pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

Bader (27-5, 1 NC MMA) po odejściu z UFC jest w świetnej formie. W Bellator MMA występuje od czerwca 2017 roku. W organizacji wygrał 5 walk, a jedna zakończyła się jako NC. Amerykanin to podwójny mistrz organizacji – jest posiadaczem tytułów w dywizji półciężkiej oraz ciężkiej.

Prochazka (26-3-1 MMA) wygrał ostatnie 10 walk z rzędu. Aż 25 z 26 wygranych w karierze Czech wygrywał przed czasem. Na RIZIN 20 wygrał z CB Dollowayem przez KO w pierwszej rundzie.

2 KOMENTARZE

  1. Bader (27-5, 1 NC MMA) po odejściu z UFC jest w świetnej formie.

    Podobnie Defris po przejściu do jKSW. :jimcarrey:

  2. Chyba byłaby weryfikacja Jiriego, Bader to żaden wirtuoz stojkowy ale na ziemi by zmielil młodego, ogromne doświadczenie no i porażki jedynie z galaktycznymi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.